אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כריסטיאנו רונלדו לא מקבל מספיק כסף

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
ממש לא מגיע לו, המשכורות הולכות ונהיות מטורפות
לא מגיע לו לא בגלל שהוא לא שחקן מספיק טוב, אלא בגלל שבמצב של ספרד ואירופה לשחקן מגיע לקבל הרבה הרבה יותר כסף כשכולם בחובות, כולל הכדורגל האירופאי? ממש לא, המשכורות חסרות פרופורציות ומנופחות, אני הייתי מוריד ספרה מהמשכורות של הכדורגלנים, זה לא נורמלי
נועם | 08.09.12
20.
שטויות, לרונלדו יש חוזה, אז למה בידיוק מגיע לו יותר?!
כשהצטרף לריאל מדריד הוא חתם על חוזה על סכום מסוים לכאלה וכאלה שנים. עכשיו מה שאני ממש לא מבין זה למה הוא לא יכול פשוט לכבד את החוזה שלו עד תומו, ואז לחתום על חוזה חדש שימחיש את מעמדו (שהשתפר, בלי ספק בכלל). נמאס מהחזירות של אלה שיש להם כסף.
הגיוני | 08.09.12
16.
מגיע לרונאלדו יותר!
מבלי להיכנס מי השחקן הטוב בעולם, אני חושב שבאמת רונאלדו מקופח ביחס לסוסים מתים אחרים (זלאטן, אטו רוני טורה והרשימה ארוכה). רונאלדו הביא את ריאל מדריד לשבירת ההגמוניה של ברצלונה בכך שסחב את ריאל כמעט לבדו לאליפות, סופר קאפ ספרדי, חצי גמר גביע האלופות וחצי גמר היורו. הוא משחק בהתלהבות וסוחף אחריו את חבריו לקבוצה. הוא חתיך. הוא יודע את זה ומתפאר בזה. אז מה? גם בקהאם עשה את זה וקיבל חוזה חלומי בלוס אנג'לס גלקסי( 250 מליון דולר לחמש עונות!!). שם המשחק הוא כסף. גם כוכבי ה- NBA שלא חסר להם כסף עשו שביתה וכמעט ביטלו את העונה. כולנו היינו רוצים הערכה על פועלנו וכולנו היינו רוצים העלאה בשכר.לא רונאלדו? ואם נתעסק בשאלה מי השחקן הטוב בעולם אז לדעתי רונאלדו שחקן שלם יותר, מהיר יותר, חזק יותר וגם חתיך יותר... חג שמח לכולם.
עודד | 07.09.12
14.
זה כל כך שקוף,זה לא בגלל הכסף
כדברי ווין רוני מהיונייטד ,רונאלדו חייב לעבור ליד מראה בכל הזדמנות כדי להעריץ את עצמו שוב ושוב. רונאלדו מלא ברגשי נחיתות ,אין ויכוח שרונאלדו כדורגלן טוב מאוד אבל מה לעשות שמסי הוא כדרוגלן מצויין? זה לא בגלל הכסף ,מזה יש לו מספיק והותר,הוא חולה במחלת שיגעון גדלות,זה הכל. כואב לו שתמיד שחקן של ברצלונה לוקח תואר אירופי אישי. אם רונאלדו יציג חמישים אחוז מיכולתו של רונאלדו הברזילאי או אז יש על מה לדבר.
איציק | 07.09.12
12.
כתבה טיפשית לטעמי
הלוגיקה בכתבה תואמת רמה לוגית של ילד בגיל 12 לכל היותר. ממש לא ברור לי כיצד משחק פחות דקות בענף ספורט אחר גורר מתאמץ יותר. כנראה שיש קוראלציה, אבל אין זה מבטיח את האמור בכתבה. באופן כללי ההשוואה לתחום ספורט אחר הוא בעיני שגוי. הרי בעל תואר ראשון בספרות שנחשב עילוי ירוויח ככל הנראה פחות מבעל תואר בהנדסת חשמל בינוני. נקודה נוספת חלק גדול מהיותו של כריסטיאנו דמות סופר פופלרית היא עצם העובדה שהוא משחק באחד המועדונים הטובים בעולם והוא עושה זאת מתוך בחירה. הרי לא חסרים מועדונים בעולם (אנז'י, לדוגמה) שהיו מוכנים לשלם לו יותר מפי 2.5 משכרו הנוכחי, דומה בהקשר הזה לסופרסטארים בNBA שמוכנים להתפשר על שכר על מנת לשחק בקבוצה שמתמודדת על האליפות. סה"כ כתבה די שטחית ומאכזבת שאין בה יותר מאשר נתונים.
ר | 07.09.12
10.
אם לוקחים בחשבון את ההכנסות של הקבוצה אז צריך להסתכל גם על הרווחים
וריאל מפסידה עשרות או מאות מיליוני דולרים מדי שנה, ונמצאת בחובות עצומים (שמן הסתם ימחקו לה, כי איזה בנק יעז לגבות את החובות ולגרום לקריסת הקבוצה? זו התאבדות לבנק...). אז יש לנו חברה שמפסידה כסף, והרבה. אולי חברה כזו צריכה דווקא להוריד משכורות?
ליאור | 06.09.12
8.
איזה אנשים קטנים אתם מתעסקים ברכילות זולה - הוא לא אמר בשום מקום שזה כסף
יותר מזה בפייסבוק הוא הכחיש שזה כסף, איך שמועה הפכו אותה לעובדה, מה שנאמר שהעיתונות ירדה לזנות, כולם נהיו גיא פינס לכלכליסט - חבל שאתם מביאים נתונים של כמה ריאל מרוויחים ממסחור שלו כמו בגדים
אדי | 06.09.12
5.
יש פגם אחד ענק בכתבה,כל השחקנים חוץ מרונאלדו חתומים על חוזים ארוכי טווח
זה מבטיח סכומים קבועים לאורך מספר שנים והבעיה שלרונאלדו יש עוד 3 שנים עד תום החוזה והוא מצפצף ורוצה שיעלו לו משכורת באמצע אז במצב כזה צריך לתת גם לקבוצות פירצה לחתוך שחקן באמצע החוזה אם יש בעיה איתו ולא לשלם את סכום עד תום החוזה
שירלי | 06.09.12
3.
שטויות
היכולת השפעה של רונלדו על המשחק קטנה בהרבה מהיכולת של קובי בכדורסל. כדורגל הוא משחק קבוצתי הרבה יותר מהאחרים ולא ניתן לנצח בו משחקים לבד, בניגוד לכדורסל בו יש רק 5 שחקנים על המגרש כך שקובי הוא 1 מתוך 5 לעומת רונלדו שהוא 1 מתוך 11. לכן לא נכון להשוות אותו לאחרים. ריאל מדריד גם הייתה המועדון העשיר ביותר בעולם הרבה לפני רונלדו ותמשיך להיות גם אחריו. כלומר המשכורות בכדורגל מופרזות לגמרי וההוכחה היא ההפסדים של הקבוצות אפילו של כאלו שלא משתגעות בשוק ההעברות.
טל | 06.09.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת