אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לידיעת הנהגים: אלה הגזירות שיוטלו בשנה הקרובה

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
המדינה הזו מחליאה אותי.
רק דבר אחד עומד מאחורי כל הצעדים הללו - כסף! אף אחד מהצעדים הללו לא משפר את המצב מבחינה חברתית, בטחותית או סביבתית. זה רק משפר את מצב הקופה של האוצר. כנראה שזה מה שמלמדים באוניברסיטה את פקידוני האוצר שכנראה לא למדו לחשוב או להיות יצירתיים אלא רק למלא את החורים שהם בעצמם או שהבוסים המושחתים שלהם יצרו בתקציב. הולכים על הפיתרונות הפשוטים ביותר תוך רמיסה וכתישה עד דק של מעמד הביניים שממן באמצעות כספי המיסים שלו את התוכניות הללו. כנראה שראיה מעבר לאף היא לא הכרח כדי להיות פקיד באוצר. בסופו של דבר, כשמעמד הביניים יתמוטט, המדינה הזו תשקע ותעלם. וכל זה בזכות פקידי האוצר והפוליטיקאים הטיפשים שלנו. כל הכבוד לכם! אתם בדרך הנכונה!
דרור | 10.09.12
9.
אם לא לעשות טוב למה להתאמץ שיהיה רע ועוד יותר רע!!
ממשלה של אנשים רעים!! אין לכם לב! לא רוצה לחיות פה יותר חבל שמדינת ישראל הארץ שבה בחרתי לחיות כיהודי הופקדה באנשים קרים ורעים שמחפשים רק איפה לעשות שיהיה רע יותר ממה שזה כבר! אין לי מילים אני מיואש וכואב! אם קשה לכם לעשות טוב אז מה הבעיה פשוט לא לעשות רע??? מה קשה בזה?? שמישהו יעצור אותם כבר!!!
אייזיק | 10.09.12
3.
ועוד שואלים מה יש לחפש במדינה הזאת לדור הצעיר
הכל עולה, המיסים עולים, אין עידוד לימודים לסטודנטים, משתמטים מקבלים יותר הקלות מחיילי צהל, הכסף הולך לערבי ולדוסים ולאנשים שעובדים על ביטוח לאומי, סל הקניות עולה, בית זה גלום בשביל זוג צעיר, 50 אחוז מס - חאלאס נמאס אין מה לעשות פה.
אלצ'קו | 10.09.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת