אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גבי אשכנזי: "אני ממליץ להסתכל על תקציב הביטחון כהשקעה"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
אם לא יעשו הסדר ביניים בשנה שנתיים הקרובות עניין שתי המדינות כבר לא יהיה יותר אופרטיבי
ויווצר מצב אירוורסבילי שישראל והגדה הופכות דה פאקטו למדינה אחת, מצב שמשמעותו הוא קץ הציונות. חייבים לחזור לרעיון הסדר הביניים שהעלה שרון בימיו האחרונים; התכנסות לקו גדר ההפרדה והעתקת מתנחלים מישובים שמעבר הגדר לגושי הישובים שבתוך הגדר.
ש.דובי | 11.09.12
10.
מתי השירות הצבאי יוכר כאיגרת חוב שאותה המדינה צריכה להחזיר?
כדי שצה"ל לא ימצא את עצמו "נטול חיילים" אני מציע שהשירות הצבאי יתוגמל כאיגרת חוב. לדוגמא,אני ואישתי יחד שירתנו 5 שנים,את התמורה ( השכר ) אני מצפה לקבל בחזרה רק מהסיבה שלא כולם תרמו. אני מציע שהמדינה תנפיק לכל אזרח ששירת בצבא איגרת חוב בשווי שכר מינימום כפול חודשי השירות שלו שאותה הוא יוכל לפדות כרצונו. לימודים,לדירה,למעונות של הילדים שלו,לקיצבת זיקנה. את הכסף צריך לקחת מביטול מילגות לאוניברסיטה,ביטול חינוך חינם,ביטול סיבסוד דירות,העלאת גיל הפנסיה ל 70. מי ששירת בצבא יוכל להשתמש באיגרות חוב כדי לממן לעצמו את כל הנ"ל ,מי שלא שירת בצבא יש לו 5 שנים לעבוד כדי לממן את הנ"ל. מדינת ישראל לא צריכה לחלק מתנות לכולם ולקחת 60 חודשי עבודה רק מחלק מצומצם בעם.
 | 11.09.12
9.
קמפיין לקידום האשכנזי ? אמרנו?
ניראה בעליל שיש מי שמקדם את האיש המאד שנוי במחלוקת ששמו אשכנזי . שתי תמונות ופעמיים האיזכור של דבריו המלומדים שאין בהם חוץ מבלה בלה כללי. ניראה שיש מי שמיחצן אותו בעיתון והכוונה ברורה. היה ראוי ורצוי שכל עוד האיש נחשד ומצוי בחקירת המבקר .יהיה לאשכנזי הכבוד למערכת וימתין עד שיפול דבר . הופעותיו הפוביות ושילובו בכל עניין הם עלבון לציבור ולמעמד המבקר לא היה מזיק מר אשכנזי שתשב קצת בשקט. ניראה את העיתון המכובד מפרסם .
הידיד | 11.09.12
6.
"תקציב ביטחון"-משכורות והטבות עתק [חו"ל,לימודים,רכב,מתנות וכד']לקציצי קבע ביזיון!
לא רוצה לממן את אנשי הקבע הג'ובניקים שבקושי עובדים ,דואגים מאיפה לקחת ולנצל מרגישים באולימפוס כי יש ברזל מטופש על הכתפיים!כן לצ'פר אנשי שטח!כל אנשי הקבע הפקידונים לקצץ במשכורות ובחגיגות!!!!!!!!!!!אלק ת קציב ביטחון!!!!!!
שימרית | 11.09.12
1.
מר גבי אשכנזי
לפני שאתה מדבר על תקציב הביטחון תרשה לי לידע אותך שאני נדרשת 12 שנה מחיי לפרנס את 4 הבנים שלי שעושים כל אחד 3 שנות שירות ומרוויחים פחות מ 12 ש"ח ליום עבודה. מר גבי אשכנזי,תקשיב טוב,לפנסיה שלי עשו תספורת ואני חייבת להתחיל לחסוך יותר לפנסיה ואני לא יכולה לעשות את זה אם אתה מחייב אותי להמשיך לפרנס 4 בנים מגודלים. האם אתה רוצה שאבקש מבני לצאת לפרנס את עצמו בגיל 18 במקום לשרת בצבא כי ההורים שלו לא יכולים לשלם לו על האוכל,מים,חשמל,דלק,ביגוד,טואלטיקה,גרביים,בילויים,סלולרי?
אמא של חיילים | 11.09.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת