אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כבר הסתיו עכשיו: השלכות היפות בעולם

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
אנחנו היהודים טובים בלהתלונן
לכל המתבאסים, בייחוד ל- 37, אולי אין לנו שלכת כזו, אבל כפי שכבר כ תבו כאן, אחרי השלכת מגיע חורף קפוא וקשה מנשוא והחיים באישורים האלה לא פחות קשים ומבודדים. בהשראת כתבות נוספות במדור, אין לנו כרישים בחופים. יש לנו מדבר עוצר נשימה, גליל וגולן לא פחות רומנטיים ומושלגים בחורף, כמה חופים מדהימים וממליצה לך לקפוץ לעמק האלה, ממש מרגישים שם כמו בטוסקנה. אה, והחורף פה הוא אחד הנוחים שיש. בקיצור לא כל כך רע.
מירב | 06.10.12
37.
איזה עולם יפה, ודוקא אני נתקעתי במקום שאין בו דברים כאלה
אני גרים במדינה עם כל כך הרבה קשיים, לפחות נהנה מהיופי של הארץ. אבל גם את זה אין לנו, כי אני רואה את היופי של ארצות אחרות. ופשוט כואב הלב שאין לנו דברים כאלה בארץ. "זכינו בכל הקופה" יש שפע של צרות וחיים קשים כאן ואני תקועה כאן בגלל שאני יהודיה ואין מקום אחר שאני יכולה להיות בו
א | 02.10.12
21.
יער בולון בפאריס
ביער בולון שבפאריס ראיתי בסוף חודש אוגוסט שלכת מדהימה. צבעי העלים נעו בין ירוק-כחול-אפור בעשרות תתי גוונים דרך אדום-כתום-חום באין ספור גוונים וכלה בצהוב בגוונים שונים. לצערי לא צילמתי, זה היה לפני עידן הסלולריים, ובאותו יום כבר המראנו חזרה לארץ אך לעד אזכור את המראה המהמם ההוא.
ירקונה | 29.09.12
6.
תמונות של סתיו ישראלי
גם אצלינו ישנם אזורים מדהימים בהם השלכת צובעת את הטבע בצבע של "חום יבש", במקום ה"חום היבש מאד" של כל מהלך הגהינום שנקרא "קיץ ישראלי". הבעיה נוצרת כאשר רוצים לצלם את הסתיו הישראלי, קשה לתפוס אותו, היות והוא נמשך בדרך כלל תקופה של כ-15 דקות, אי שם במחצית אוקטובר. קשה מאד, עד בלתי אפשרי לתזמן תיירות ללוחות הזמנים של הסתיו הישראלי . . . . .
יוסי מ-חיפה | 27.09.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת