אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האימפריה מתקינה שנית

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

52.
לגוגל נמאס
כולם חשבו שיש לבבילון זמן עד לסיום החוזה שלהם בנובמבר 2013, אבל לגוגל נמאס מהחוויה הגרועה שהייתה למשתמשים, ולכן הם החליטו לסגור את השאלטר, מה שאנחנו רואים זה רק ההתחלה. בסופו של יום אם בחוזה שלך הצד השני יכול לשנות תנאים לפני תום החוזה ומתי שהוא רוצה, אתה על זמן שאול.
בכיר בתעשיה | 02.10.12
48.
חבל שחברות ישראליות בוחרות להתעסק ברפש הזה במקום ליצור דברים נהדרים
דחיפת תוכנות ריגול,סרגלי כלים מעצבנים,אתרי הימורים וכדומה זה ממש לא מקור לגאווה. אילו דברים שהם חבלה במחשבי הלקוחות ,אני ממש מעדיף איזו פרסומת שמתחלפת בתוך התוכנה מסרגל כלים שרץ ברקע וגורם בעיות במחשב או פתאום מקפיץ לי אתרים שלא רציתי לראות או משנה לי בכוח את דף הבית או מנוע החיפוש שמוגדר לי בדפדפן. חברות כאלה צריכות להתבייש במה שהן עושות ולא לפרסם את עצמן כגאווה ישראלית.
גדעון | 30.09.12
45.
אויי הטוקבקיטסים של היום....
חבריי הטוקבקיטסים, כמה שטויות אתם יכולים לרשום בכתבה אחת? אני מאוד יכול להבין את החברה הזאת ואת הכיוון שלהם, איך נראה לכם שכל התוכנות באינטרנט הן תוכנות חינם היום? אתם באמת חושבים שכל מי שכותב תוכנה עושה את זה בחינם? הוא לא צריך לקבל תמלוגים על העבודה שלו? מה היה קורה אם כל התוכנות באינטרנט היו עולות 100$ ומעלה, הייתם מוציאים מהכיס? כנראה שהייתם מורידים פיראטי ("שאני אשלם 100$?, למה מה קרה!?") , כי זה בסדר "לגנוב", נכון? אולי גם שכל אתרי האינטרנט יסירו את כל הפרסומות מהאתר שלהם כי זה מפריע לנו קצת בעיניים, ואנחנו רוצים שעורכי ובעלי האתר יעבדו אצלינו בחינם? מה היה קורה אם Ynet היו משנים את המודל העסקי שלהם ומנקים את האתר מפרסומות אבל דורשים תשלום חודשי? כמה ממכם היו משלמים? וכמה היו מתלוננים...? תבינו, אנשים לא עובדים בחינם! הם מצפים לקבל תמורה, בדיוק כמו שקופאית בסופר מצפה לקבל משכורת בסוף בחודש על עבודתה ותמורתה. לדעתי החברה רצה על מודל הגיוני, שנכון, הוא קצת בעייתי, אבל תאמינו או לא, הוא כנראה שטוב לכולם. והכי חשוב, זה שזוהי חברה ישראלית זה בכלל כיף לשמוע (שלא לדבר על כמות המשרות שהם פותחים לשוק העבודה והכסף שהם מכניסים למדינת ישראל). אני מפרגן, אולי גם אתם?
תוכניתן אייפון | 29.09.12
39.
וואו, כמה קשקשנים פה בתגובות
דבר ראשון, גוגל יצרו את התעשייה הזאת והם נהנים ממנה יותר מכולם, הם ממש לא הולכים לסגור אותה, לא ב-15 באוקטובר (מי שמכיר את הסיפור) ולא עוד שנה. התעשיה הזאת קיימת בעיקר בזכות גוגל, בינג, באידו ויאנדקס- כל חברות ההתקנות והטולברים למינהם הן לא יותר מאפיליאטס שלהן. כל חברה שנכנסת לתחום הזה ומגיע לגודל מסויים חותמת עם כל אחד ממנועי החיפוש על חוזה אישי ומקבלת מהם פיד- בשביל לעשות בדיוק את מה שהיא עושה. מה שכן הולך לקרות בשנה שנתיים הקרובות, כנראה, זה רגולציה די רצינית של התעשייה הזו, מה שהיה צריך לקרות לפני הרבה זמן. ניסוחים פחות מעורפלים לגבי מה המשתמש צריך להתקין, מה הוא יכול להתקין בנוסף אם הוא רוצה,, ובעיקר איך אפשר להסיר כל תוכנה בכמה קליקים, בלי לבזבז על זה חצי יום שבת. ה"ערך" אגב, שכל הדבר המעצבן הזה נותן (למשתמשים) זה עולם שלם של המון תוכנות בחינם- שזה משהו שלא היה קיים בלי מודל עסקי חזק. לייצר תוכנה זה הרבה יותר זמן והתעסקות מלכתוב כתבה, וסתם לדחוף קצת פרסומות בפורטל של הורדות (כמו שיש באתרי תוכן ובלוגים) ממש לא היה מחזיר את ההשקעה. אם מחר בבוקר אין יותר טולברים בכלל- לא יהיו גם פורטלים של הורדות, ולא יהיו תוכנות בחינם. האנשים שכולבים את התוכנות האלו לא באמת עובדים בחינם. יהיה אפשר לקנות, לעשות טראיל של 30 יום או לחפש עותק גנוב ברשת. ואם יש לכם סרגל כלים או תוסף על המחשב- כנראה שאתם גם מורידים תוכנות חינמיות. תכלס אפשר פשוט לשלם $50 על תוכנה להמרת קבצים כדי שיהיה אפשר לעביר את הסרט ממכשיר X ל-Y, בלי הפתעות בדרך. זה לא המון כסף. אפשר גם לעשות את זה לגבי תוכנות אחרות. אם זה עדיף על המצב היום? שאלה פילוסופית קצת, היות והעידן הזה כבר כ"כ רחוק... מה שהמשתמשים תמיד יעדיפו זה לחפש את הגרסאות החינמיות לדברים, ואז כמובן להתלונן על כמות הפרסומות- זו דרכו של עולם :-)
ספאמר לשעבר | 29.09.12
34.
יזמים ישראלים טיפוסיים - מתמחים בתוכנות פרזיטיות
מדובר ברוגלות, ותוכנות פרזיטיות מאוסות שהן בצד האפל והרע של האינטרנט. ומי אלופים בזה? הישראלים כמובן. חבל שאין לנו תעשייה בריאה של סטארטאפים (כמו צ'קפוינט) אלא רק חברות קיקיוניות של רוגלות שהבעלים מחפשים רק אקזיט מהיר.
ואח"כ מתפלאים | 28.09.12
15.
מעצבנים
על המחשב של ההורים של אישתי, כל פעם כשאני בא יש איזה מליון תוספים חדשים על הדפדפן, הכל תקוע, שמונה סרגלי כלים ואי-אפשר לעשות כלום בלי שאיזה חלון יקפוץ. חצי שעה לוקח לי להחזיר את המצב לקדמותו, אבל עדיין נשארים ברג'יסטרי טונה דברים שאני לא מצליח להעיף. עוד חברה של קומבינטורים שפועלים בשטחים האפורים. נמאס מזה כבר.
מתגונן | 28.09.12
13.
צריך להוציא אל מחוץ לחוק חברות העוסקות בחיטוט בקרבי המחשב שלך.
אין שום זכות לחברה "לגלות" אילו תוכנות חסרות לי (כאילו) ומה דפוסי ההתנהגות הפרטיים שלי רק כי רציתי להתקין תוכנה שבמקרה השתמשה בפלטפורמה של חברה מסוג זה. יש גבול לכל תעלול. שיחפשו דרך מכובדת יותר להרויח כסף.
 | 28.09.12
6.
מידע פנים - יש להם עוד שנה גג לעשות כסף (כנ"ל בבילון)
ראשי גוגל החליטו לשים לסיפור הזה סוף. חודש הבא גוגל מתחילה בסדרת פעולות שתביא לסגירת הסיפור הזה. הם מתחילים בזה שהם לא יאפשרו לשנות את דף הבית ובהמשך יגבילו את האופן שבו ניתן לקדם את המוצרים מבוססי פיד. תהנו מהכסף ואל תשכחו לבקש סליחה מהמשתמשים על העוול שגרמתם להם.
סרגיי ברין | 27.09.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת