אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח טכנולוגי: נקמת קים דוטקום בתעשיית ההקלטות - יספק מוזיקה בחינם להמונים

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אהבתי את ההגדרה של טיבו של מצב לפי כמות האחוזים שהוא השתנה.
אם בארץ ההוצאה על תקשורת יורדת בX% ובארה"ב היא עולה בY%, זה לא אומר כלום על שום דבר. אם יש לנו שוק קטן וחסר תחרות ולפתע נוסף מתחרה נוסף- אז הירידה האחוזית במחיר לא מעידה על רמת היעילות של של השוק והאם המחיר הוא המחיר הנמוך ביותר שאפשר להציע. כנ"ל בנוגע לעליה בארה"ב.
 | 30.09.12
4.
את הירידה בהוצאות השונות
ניתן לאשים דווקא את פייסבוק והטכנולוגיה. אנשים מתקשרים בינהם בפייסבוק או בטוויטר, צופים בסרטים מנטפליקס וקוראים ספרים בקינדל, את כל הדברים האלו הם עושים מתוך הבית, מה שגורם להם לפחות אינטרקציה חברתית עם אנשים (לא צריך ללכת לחנות ספרים לקנות ספר או שאפשר "להפגש" עם החברים בפייסבוק) ולכן יש ירידה ביציאות ומכאן גם פחות צורך בקניית בגדים חדשים ויתר הדברים שפעם הם היו עושים בחוץ.
משה | 27.09.12
3.
אז מה, כדאי להיות שפוט ?
"ב-2007, ההכנסות של חברות הסלולר מתעבורת תוכן עמדו על 22 מיליארד; ב-2011, הסכום כבר זינק ל-59 מיליארד, ועוד היד נטויה." כלומר, חברות הסלולר נהנות מהאייפון ושאר חבריו ? מוזר, כי מי שקורא את הטור הזה לאורך השנים יכול היה להישבע שחברת הסלולר מפסידות מזה.
ניר | 27.09.12
2.
לגבי גוגל APPS
הסיבה לשינוי הזה בכל הקשור לגוגל דוקס ואי תמיכה באופיס 97 היא כי גוגל רכשה חברה והם משנים את הגוגל דוקס על מנת שיהיה תואם כמה שיותר לפורמטים שקיימים כיום ויצוא לפורמטים עדכניים. הם תומכים באופיס 2003, שזה אופיס מלפני עשור. אין הצדקה פיננסית מבחינת גוגל לתמוך בפורמטים מלפני 15 שנה. אגב, יש תוסף לאופיס 97 שיכול לפתוח מסמכים שנשמרו באופיס 2003, והתוסף חינמי וסביר להניח שאם יש למישהו יש כבר אופיס 97, התוסף הזה כבר מותקן אצלו ממזמן, אחרת הוא לא היה מצליח לקרוא מסמכים של לקוחות/חברים שנשלחו מגרסאות אופיס יותר עדכניות.
חץ בן חמו | 27.09.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת