אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנצ'סטר יונייטד וריאל מדריד מוכרות חולצות יותר טוב מכל קבוצה אחרת בעולם

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ל4 רון חמוד אתה טועה!!!
אתה לא יכול להכחיש את זה שצ'לסי המוכרת מס' 4 בעולם במכירת חולצות שזה לא מותג, אתה אוהב את זה איך שהיא הפכה למותג או לא... אבל היא מותג!!! לגבי ההפסדים אכן צודק צ'לסי הפסידה הרבה כסף יותר מ800 מיליון יורו מדובר ב930 מיליון יורו אבל!!! רומן אברמוביץ קנה את צ'לסי לא למתרת רווח אלה למתרות אחרות שאתה לא ממש יודע, בין השאר בתקופה (2003) ההיא ולדימיר פוטין רצה להכניס לכלא את כל האוליגרכים בנייהם אברמוביץ, חדרקובסקי נכנס לכלא אבל אחרים ברחו כמו ברזובסקי גוסינסקי ועוד כמה אוליגרכים יהודים... בכל אופן רומן אברמוביץ רכש מועדון כדורגל באנגליה כדי להיות סוג של חסין ולפני שפוטין שם יד עליו הוא מאוד התפרסם אי אפשר היה לעשות כלום, ואם הזמן כשהכל יסתדר ונכנס למסלול הטבעי רומן הפך לאוהד גדול של הצענוע שלו, ועכשיו אפשר לראות שהוא משקיע בשחקנים צעירים כמו אוסקר(21) חזאר(21) מטאה(24) ססר מגן ימני(23) עכשיו בתוכניות ניימאר(20) הוא בונה קבוצה לעתיד שלא יצתרך לשפוך כסף ב5 6 שנים הקרובות רק להכנסות!!! ואין לו שום רצון לעזוב את הקבוצה!!! צ'לסי בהצלחה צבעי דגל ישראל :-)
דימה | 09.10.12
4.
ל1
צ'לסי ממש לא מותג!!!!!!!!!!!! היא תיהיה בטופ של אירופה כל עוד לאברמוביץ לא יהיה אכפת להפסיד הרבה כסף. צ'לסי בעשור האחרון מלבד התארים גם הפסידה יותר מי מ800 מליון יורו. היא לא מתקרב להכנסות שיש לקבוצות הגדולות באנגליה כמו מנצ'סטר ,ליברפול וארסנל. אם אתה חושב שאברומביץ ישאר שם לנצח אתה טועה בגדול. אם אתה חושב שהם ישארו בצמרת לאחר שהוא יעזוב אתה טועה. עם הכסף שהוא השקיע הוא גם יכל לקחת מועדונים הרבה יותר קטנים מצ'לסי ולהפוך אותם "למעדון גדול".
רון | 09.10.12
1.
עוד מס' שנים צ'לסי תעבור את ריאל מדריד ברצלונה ויונייטד במכירות...
צ'לסי מזכירה לי מאוד את גוגל+ קצב הצמיחה שלה פשוט מדהים, 5 גג 10 שנים היא תיהיה הקבוצה המובילה באהדה ללא ספק! לפני עשור ב2002 הייתה קבוצה בנונית מלונדון עם קומץ קטן של אוהדים מאזור אמיד במערב לונדון, פחות מעשור (2003) כש רומן אברמוביץ רכש אותם הפך את צילסי למותג על, וב10 אצבעות הפך את הכדורגל האירופאי לביזנס שלא ידע לפני, ראש יהודי וצעצע של עשיר.
דימה פורמן | 08.10.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת