אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המאמן לא אשם

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אחת הבעיות העיקריות היא העובדה
ששוק המאמנים סגור למי שלא היה שחקן או מקורב לבעלים של קבוצה כזו או אחרת (הלחמנים למינהם). הקורס שצריכים לעבור שחקני עבר הוא מגוחך.הקורס שצריכים לעבור אחרים נמשך כמעט 10 שנים. הסיכוי למצוא עבודה כמאמן למי שלא היה שחקן עבר,שואף לאפס. כל המשק בישראל הוא משק של גילדות.לא משנה אם זה תחום החלב,עורכי הדין,רואי חשבון,תקשורת,אקדמיה,כדורגל,רופאים או כל תחום אחר. כל דבר נגוע בחסמי כניסה מאסיביים כדי למנוע כניסה ממי שלא נמנה על הגילדה. זה לא ניתן לשינוי.זו תרבות של יהודים כבר מאות שנים.תרבות של שחיתות,נפוטיזם ומינוי מקורבים.בכל עם זה קיים ברמה מסוימת אבל אצל יהודים לא קיים משהו אחר.
אאא | 15.10.12
6.
כנראה שלא צריך כדורגל
ד"ר נכבד, אני מאוד מעריך את היכולת המקצועית שלך, אבל, אם הציבור לא מעונין לשלם למאמן שלמד אצלך, והוא מצדו לא רואה תועלת בלימוד אצלך, אז כנראה שאזרחי מדינת ישראל לא מעונינים להשקיע בלימוד הכדורגל בשיטה המופלאה שלך. קורה. אין שום הצדקה לכפות עליהם תשלומים שהם לא מעונינים בהם
אני | 11.10.12
4.
תצחקו אבל הכל בגלל שבת קודש וראו - כדורסל
חוץ מזה ישנה בעיה מנטאלית באופן כללי שהישראלי צריך המון את המיסביב ואז הוא בכמה דרגות פחות מקצוען ועוד עניין של כושר וכח גופני נמוך יחסית. עכשיו תדעו סוד באחריות - אם הכדורגל היה עובר באופן רישמי ליום אחר כמו ראשון עד שלישי לדוג' הכל היה נהפך כמו קסם והיינו לפחות במקום טוב באמצע הדרג השני !!! שזה אומר לנצח לפעמים את החזקות ביותר ולשחרר שחקנים רבים לטופ . כמו שנאמר בכתבה הכל כבר נעשה וכו' אז אולי היו מנסים את העניין הזה והיו רואים ניסים מעל דרך הטבע . שנה טובה
יצחק | 11.10.12
3.
כתבה מצויינת-חלק מתורת האימון כוללת אימון מנטלי
כחלק מהפקת הלקחים כדאי להכניס את כל הנושא של אימון מנטלי. המאמנים שלנו לוקים בחסר בכל הנושא המנטלי למרות שאת המילה כולם יודעים להגיד. הבעיה הגדולה של הספורטאים בכלל והכדורגלנים בפרט היא בצורת החשיבה שלהם והחוסן המנטלי החסר. כפי שציינת בכתבה כדאי לחדש את כל שיטות האימון ולתת למאמנים כלים להתמודד עם השחקנים של הדור הנוכחי. צעקות וכוח כבר לא עובדים והמאמנים היום מאבדים את חדר ההלבשה הרבה יותר מהר מפעם. לתקשורת יש כוח אדיר לשנות גורלות של שחקנים ומאמנים ואין למאמנים או לשחקנים כל הדרכה איך להתמודד עם הלחצים שמופעלים עליהם. ככה אי אפשר להמשיך.
מאמן מנטלי | 11.10.12
2.
כל כך נכון, אבל אצלנו יש פתרון אחד תמיד:
אני שומע מכל כיוון: בואו נחליף כבר עכשיו את גוטמן. ונביא את מי בדיוק? הירצפלד? גוארדיולה? מוריניו? פרגוסון? הרי ניסו מאמן זר רציני עם קבלות (נילסן) ניסו מאמן זר וצבעוני עם סוכריה על מקל (פרננדז) וניסו את המאמנים הישראלים המצליחים ביותר בליגה (שרף/גרנט/קשטן/גוטמן). שיעשה גוטמן את המקסימום שהוא יכול עם החבורה האפרורית שיש לו ונתפלל שלא נרד דרג או שניים לטורניר הבא. בינתיים שתעשה ההתאחדות את הדבר היחיד החשוב שאף פעם לא עשתה - תכין תכנית רב שנתית שמתחילה בבסיס הפירמידה ומביאה לשיפור המתקנים, המאמנים, תכניות ההדרכה ותכוון לעוד 6-10 שנים.
אלון | 11.10.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת