אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אם להפסיד, אז להפסיד בדרך שלך

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
לפני 40 שנה מכבי חיפה ירדה ליגה,אבל חיזקה את עצמה בשחקני בית ועלתה בגדול
אלו השחקנים שלאורך השנים יצרו מסורת שדחפה קדימה עד לאליפות אירופה. צריך אומץ לעשות זאת,אבל היום הכסף מדבר ולאף אחד אין אומץ ללכת לצעד הזה. אני בטוח שהאודים יתנו יד לקבוצה שיש בה שחקנים שגדלו בקבוצה והם אילו שיצעידו את מכבי חיפה חזרה לצמרת.
ירוק ותיק | 24.10.12
3.
מכבי שלנו
במכבי חיפה לא עשו שיעורי בית זה התחיל בעונה האחרונה של אלישע לוי. והמשיך אם עטר שהרס הכל.לא הוא האשם היחידי קטן צריך ללכת עשה את שלו ועוד מס שחקנים.עטר מאמן ממוצע שלא מתאים לקבוצה כמו מכבי חיפה.שחר ניראה כמי שהתעייף כבר.מסקנות תעלו אם הנוער העתיד לפינכם פיקחו עיניים ותתחילו לשחק.
ברוך | 24.10.12
2.
מסכים איתך באופן מולחט
גם אני אוהד של חיפה וחושב שצריך לתת לשחקני הבית שלנו לשחק ולא להביא שחקנים בינוניים דוגמאת אנדלובו, ימפולסקי, דמאו, עזריאל, דגני, שיימן ועוד רבים אחרים שלא תורמים להצלחת הקבוצה ולשדרוגה. ואם כבר מחליטים על רכש, צריך לעשות זאת בדייקנות, בעמדה המבוקשת ולא מכל הבא ליד, לעשות סקאוטינג טוב ובמקום להביא בתוך שתי עונות 22 שחקנים שככל הנראה רובם לא ישארו בקבוצה לאורך זמן(אולי לשנה שנתיים הקרובות), ניתן בכסף הזה לקנות שחקן זר או ישראלי שאכן ישדרג את הקבוצה באמת ולא שחקן בינוני. וכן אני חושב שהאוהדים היו מוכנים לוותר על אליפות העולה וגם בעונה הבאה בשביל לראות את חיפה משחקת עם יותר שחקני בית, משחק אטרקטיבי ומלחמה בכל משחק, עם כל הלב והנשמה כמו שרק שחקן בית יודע.(ואני מדבר כמובן על האוהדים האמיתיים ולא אוהדי ההצלחות שהתווספו במשך השנים).
לתת | 23.10.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת