אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בארץ האפשרויות המוגבלות

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

62.
האמת, זה לא ממש נשמע כמו פה בארץ... שימו לב שאנשים שם רכשו בכסף שלא היה להם
ולקחו משכנתאות של כ 95%. פה, נכון, המחירים גבוהים, אבל רוב אלה שקונים, יש להם כסף, בד"כ דרך עזרה מההורים. נדיר שאנשים יקחו משכנתאות כאלה גבוהות מה גם שהבנקים לא מאפשרים ומבקשים כ 30% הון עצמי (אם איני טועה זה אפילו עלה והיום דורשים הון עצמי גבוה יותר). אלה שנדפקים פה, הם אלה שלהורים שלהם אין מספיק כסף לעזור... אבל אני מניח שגם באמריקה אם ההורים שלך יכולים לעזור לך אז אתה תתקדם מהר יותר. אני לא חושב שהמצב בארץ כזה טוב, אבל אני חושב שאנשים ממהרים להכריז כמה אנחנו מסכנים.
ישראלי | 29.10.12
58.
בהשקעות כעומק התעוזה, הסיכוי להרוויח. כנראה שזה הזמן להשקיע בסטוקטון.
כמי שעוסק בחשיפת אפשרויות השקעה בארה"ב, בהם גם בעמק הסיליקון וסביבתה. מחד גיסה אני מציג למשקיעים השקעות סולידיות בנדלן בארה"ב. בהן ניתן להשיג תשואות יפות מעבר למקובל בארץ,. מאידך גיסה, את הכסף הגדול יותר עושים בסופו של דבר המעזים לפנות לקצה, ולקנות בעומק המשבר . (ראו ערך: שדרות , רח' האנפה גילה ירושלים, צפת במלחמת שלום הגליל.. ועוד) את זה כנראה מבינים משקיעים בעולם, וערך הבתים בסטוקטון עלה ברבעון האחרון ב 3%.
איציק ארמוזה | 27.10.12
56.
"בועת הצריכה ללא גבול"???
אין זה סוד איך נוצרה "בועת" הנדל"ן בארה"ב, שני גורמים עיקריים. אנו שומעים רק על אחד מהם. מעניין למה... מה שמופיע שוב ושוב בכותרות והוא אכן נכון: הגורם הידוע שהוא שילוב של תאוות בצע חסרת גבולות של מוסדות פיננסיים וחוסר בפיקוח הולם מצד הממשל. המרכיב העיקרי שאותו אין איש מזכיר: תומכי "צדק חברתי" חסרי אחריות בציבוריות האמריקנית, במיוחד מהצד של המפלגה הדמוקרטית, כולל גם ברק אובמה (לפני כניסתו לתפקיד הנשיא) - לחצו על הממשל הפדרלי ועל הבנקים למשכנתאות, לאפשר "דירה בבעלות לכל אחד" (כמעט). כך התחיל כדור השלג להתגלגל. אלה הן עובדות היסטוריות קרות. מי שטוען אחרת משקר או בזדון, או מאי הכרת העובדות או מטפשות.
חגא | 27.10.12
54.
ל 37: אני מכיר ישראלים חכמים שהשקיעו בנדל"ן בארה"ב
חכמים בגלל שהם לא השקיעו את הכל במקום אחד. לקחת את כל החסכונות שלך בשביל לקנות ב 200000$ בית או שניים בארה"ב שהבנק מעקל זה די הימור. בשביל זה צריך גם להיות עם כסף רזרבי, וגם לקנות בתים בכמה מקומות, אחרי שעושים מחקר שוק טוב, אפילו לא צריך להגיע לשם אפשר את הכל לעשות מהאינטרנט, אבל לא חפל"פ כמו שרוב הישראלים אוהבים לעשות, לכן הם גם נשארים עניים
צד אחר | 27.10.12
53.
ארה"ב שוקעת דרום אמריקה עולה
בסוף הגדר על גבול מקסיקו תשמש לעצירת אמריקאנים שרוצים לברוח למקסיקו... מה זה החרטא הזאת? לא שמעו על "ועדה קרואה" באמריקה? מה זה עיר פושטת רגל? אין פיקוח של מדינת קליפורניה על הענינים הכספים של העיריה? המערכת שלהם ממש מתמוטטת זה מצב כמעט לבנוני. אז מה יהיה? מישהו או משהו יכנס לווקום שקיים במקומות כמו סטוקטון. אני אולי חולם - כמה חברה ישראלים מיחידה מובחרת יבואו לשם ויחסלו את הכנופיות תוך שבוע (ערימת גופות) ואז? אולי העיריה תחזיק מהם... אולי הם יהפכו למעשה למושלי העיר? אולי אמריקה בכלל מאבדת ריבונות ומתפרקת? לאן זה יגיע? אולי זה יהפוך לאוסף של מדינות קטנטנות (מדינות עיר) בהן גורמים כאלה או אחרים שולטים בשטח. ההיסטוריה מלמדת אותנו שהחזקים יתאחדו ויגדלו ואז יצוצו מדינות חדשות במקום ארהב הגדולה והמסואבת שהריקבון החובות והטימטום הממשלתי מחסל אותה. תבדקו מה היה באירופה אחרי האימפריה הרומאית. מענין מה יהיה... מענין כמה ישראלים יהיו בעסק הזה. אני רק מקווה שזה לא התחלת ימי הבינים חלק ב - השתוללות של נוצרים ומוסלמים שתחזיר את העולם אחורה.
 | 27.10.12
42.
תברר מה קורה אם ילד רוצה להצליח..אזי הרשויות האמריקאיות מטפחות אותו !! לימודים חינם וכו'
בישראל העתקנו רק את הרע מארהב בלי שום טוב, ילדים ונערים שרוצים לצאת מהשיט בארהב , יכולים לעשות זאת די בקלות! הם רק צריכים לבחור בזה.! בארהב המון !!! תוכניות של לימודים חינם , קולגים ואוניברסיטאות, לימודי חינם אחהצ וכו'...ואפילו בריאות חינם (יש הרבה רופאים בכל התחומים שעובדים חלק מהזמן בחינם!) רק צריך לרצות ! (הרבה ממומן מהטייקונים המקומיים!) הבעיה שרבים מהנערים/נערות מעדיפים ללכת אחרי הכנופיות ולקנות רכבים עם רימס ממגנזיום...זה יותר מגניב. בישראל ,של היום נולדת עני , הסיכויים שתמות עני , המדינה של היום לא תעזור לך בכלום !
מוקי | 27.10.12
26.
בקרוב בישראל- אלא שהציבור שרכש דירות הוא שישלם והרבה
בנק ישראל לא יוכל להחזיק את הריבית נמוכה עוד זמן רב לנוכח העליות המטורפות במחירי מוצרי הצריכה הבסיסיים כמו גם מוצרי צריכה אחרים. מי שישלם את המחיר יהיו אלו שרכשו דירות עם משכנתאות הצמודות לריבית.
השתוללתם? - "תהנו" | 27.10.12
23.
ובכל זאת יש ישראלים שמרוויחים מהנדל"ן בארה"ב המון כסף
בגלל המשבר והעיקולים לאנשים שלא יכלו לשלם את המשכנתא. אני מכיר כמה כאלו, הכתבה כאן מתרכזת במיץ של הזבל'ה. יש מקומות שאכן אנשים לא יכלו לשלם את החובות, אבל אז בא ישראלי עשיר וקנה את הבית בגרושים, ונהנה מהכנסה לכל החיים כמעט. בגלל שהמחירים זולים אז קונים בתים בכמה מקומות, נניח ששליש מהם במקום גרוע כמו סטוקטון ובינתיים אין מה לעשות איתם, עדיין אפשר להרוויח מאחרים
צד אחר | 27.10.12
20.
מדהים, אני חייב לקנות עוד אייפון ואז לצייץ על מחיר הקוט'ג שעלה..
לקרוא ולהפנים. הכי קל להאשים את הממשלה, אבל כדאי שכל אחד ישאל את עצמו איפה הוא לא בסדר. ם הישראלים חוגגים על אשראי שלא יוכלו להחזיר ( בנקודה כזו או אחרת בחיהם ). אין לך כסף לקוט'ג ? במקום לצייץ אל תקנה אייפון ! אין לך כסף לחוג לילד ? אל תצא לחופשה בחו"ל. גם ראש ממשלה סוציאליסט לא יכול למנוע אסון שנובע מטמטום של אנשים.
ליאור | 27.10.12
17.
אפשר לדמות, מדינה לכוורת דבורים
בכל מדינה קיימת עיר מרכזית המוכתרת כמלכת הערים. בארה"ב זו העיר ניו יורק, בישראל זו העיר תל-אביב, בצרפת זו העיר פריז, ביפן טוקיו וכך הלאה בכל מדינה. במודע או שלא במודע, כל תושבי שאר הערים , מוצאים עצמם מפטמים את מלכת הערים בכל מדינה, כפי שדבורים מפטמות את מלכת הכן בתוך הכוורת. אין מצב, שניו יורק תגיע למצב של טוקסטון, אלא אם עיר אחרת מוכתרת כמלכה במקומה.
 | 27.10.12
8.
זה ממש לא מצב חדש בארצות הברית
ארגון הבריאות העולמי וסוכנויות שונות של האו"ם כבר בשנות התשעים!! התריעו שבמקומות שונים בארה"ב, בעיקר בדרום, רמת הפשיעה, החינוך הפורמלי, השכלה כללית, השתכרות, שירותי בריאות ורמת החיים בכלל משתוות לרמה של עולם שלישי. כולם מפנטזים על ארה"ב וחושבים שניו יורק, לוס אנג'לס ושאר הערים הגדולות זה ארה"ב. רוב ארה"ב לא מתקרבת למה שהתיירים רואים בערים הגדולות.
ריאליסט | 26.10.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת