אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל מיקרוסופט: "ווינדוס 8 מוציאה את הטוב ביותר ממחשבים ומטאבלטים"

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אני עובד כבר כמה חודשים עם גרסאות של ווינדוס 8
המסקנה היא שווינדוס 8 על המחשב האישי פשוט מ-ע-צ-ב-נ-ת! ראשית כל ההתמצאות היא איומה. אם אתה משתמש מתוחכם תמצא את עצמך עובר אוטומטית לממשק של ווין 7 כי הממשק של 8 פשוט לא זורם טוב. למחשב שולחני בד"כ אין מסך מגע, וגם מרחק הישיבה מהמסך לא מאפשר זאת בצורה נוחה. ועכשיו מה? נתחיל להזיז את הלוח שמאלה וימינה עם העכבר? - לי זה גרם לעצבים מיותרים. ועוד על התמצאות - ההורים שלי עד היום לא גילו איך מכבים את המחשב דרך ווינדוס 8. דבר אחרון - פרטיות! למה אני צריך שכל המידע שלי יופיע על הדסקטופ מול כולם לעזאזל?! לא יודע. אולי בטאבלט זה יעבוד אבל מבחינתי זה כישלון מוחלט.
סנופקין | 25.10.12
10.
סוף סוף קיים תחליף ללפטופ
היום כשיש לי מערכת הפעלה יציבה עם אפשרויות לא מוגבלות אני יכול לזרוק לפח את האייפד והאנדרואיד שלי ולהתחיל להשתמש בטבלט כמו במחשב האישי שלי, וזה המהפך שהחברה הביאה, היא חידשה הרבה יותר מהאייפד מיני ומהנקסוס של גוגל. מיקרוסופט לא יכלה להישאר מאחור ונכנס גם היא לשוק האפליקציות/טבלטים וסלולר.
יאיר | 25.10.12
1.
היום כולם יראו איך מליארד דולר הולכים לפח
וזו רק עלות ההשקה... בתוך שבוע יגידו באתרי אינטרנט: "אין היענות של משתמשים... המוצר לא נמכר" אחרי רבעון יגידו: "מייקרוסופט נכנסה מאוחר מידי עם מוצר בינוני בקושי" ואז יגיעו ההספדים הירידה בבורסה והראיון שיסביר למה המכשיר מצויין ואנחנו המשתמשים לא בסדר... ורק אז תבוא ההתנצלות והורדת המחיר כדי להקטין את ההפסד. תשאירו את התגובה. כדי שאוכל להגיד אמרתי לכם. :)
לא נמכר | 25.10.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת