אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סמסונג גלקסי Note 2 - אה גרויסע מציאה סמארטפון

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
אין על המכשיר הזה!
בעניין הגודל: מתרגלים תוך 4 ימים ברמה שלא תוכלו לחזור אפילו לגלקסי 3. בעניין הפלסטיק: עם העיצוב הנאה ואנדרואיד 4.1+ זה מרגיש מינימום מלך הסמארטפונים. לשחק איתו זה חוויה אמיתית כנ"ל סרטים ומדיה משתמש בוכבר חודש ועברתי אליו מאייפון 5(!). ממליץ בחום!!
גבי גפן | 06.02.13
11.
טלפון מדהים אבל יש מוקשים קראו היטב
אין מה לעשות צריך להודות על האמת המכשיר די מגושם ולא ממש נח יחד עם זאת מבחינה פונקציונלית לדעתי הוא עולה על האייפון, מאד עשיר מבחינה זאת. אחד הפיצ׳רים המדהימים במכשיר הוא היכולת לזהות כתב יד בעברית ובאנגלית ולתרגמו לטקסט וכך לשלוח מיילים ומסרונים, אך ראו הוזהרתם אם תקנו את המכשיר ברשת חנויות ksp לא תקבלו את הפיצ׳ר שמתרגם כתב יד לטקסט בעברית
יעקב | 12.11.12
10.
נוט 2 מכשיר מצויין שמתאים לנשים
רוב הנשים לא שמות את הפלפון בכיס, אלא בתיק שלהם (שגם כך שוקל הרבה). קיבלתי את הנוט 2 ואני מאד מרוצה. סוף סוף אפשר להקליד עם מקלדת שרואים בה את האותיות. משטח העבודה גדול ואפשר לשים עליו הרבה אפליקציות. הוא נוח לתפעול, יש לו מצלמה מעולה. הוא קל ונראה כמו תכשיט יקר וזה מה שאנחנו הנשים אוהבות
אורית | 03.11.12
8.
אם הוא כל-כך טוב - אז למה יש בו כל-כך הרבה מגרעות?
בוא נראה: חוסר יכולת להפעיל ביד אחת; סטיילוס מפלסטיק מהמאה הקודמת; כיסוי אחורי מפלסטיק זול; פלסטיק מלפני, מאוחרי ומכל צדדי; מתחמם מאוד (למרות גודלו שאמור היה לפזר את החום, הרי שהפלסטיק מונע קירור יעיל); "תכונות מיותרות לחלוטין" בגלל הזובלה שסמסונג מעמיסה על המכשיר; וחשוב מכל: לא נכנס לכיס המכנסיים; אי מכשיר עם כל-כך הרבה מגאעות יכול לזכות לתוגובת כה אוהדות? אולי בגלל שהמגיבים הם פאנבויז?
נו | 31.10.12
5.
מכשיר אדיר!!! אין לו בכלל מתחרים. הסוללה הינה 3100 ולא 2500 (של המכשיר הישן)
מתרגלים לגודל במהירות. אח"כ כבר מתמכרים.. אין מסך דומה לו. ממש משרד מהלך. אין צורך להדפיס מסמכים, לחתום ולחפש סורק - הכל באמצעות הסטיילוס. בשימוש אינטנסיבי הסוללה גומרת את היום עם 30-40% פשוט מדהים. המכשיר מהיר בטירוף. שיפור משמעותי בכל הפרמטרים מול הנוט 1 שגם הוא מכשיר מעולה. אישית, יותר אהבתי את התצוגה הקודמת של ה- 16:10 מול ה- 16:9 הנוכחית אבל זה עניין של טעם.
יוסי | 31.10.12
4.
כנראה הטוב ביותר בשוק היום. קניתי בחו"ל ואני משתמש בארץ וזה פשוט תותח
לא גדול מדי ולא בטיח - מתאים לכל כיס (מילולית, לאו דוקא מטאפורית). מחליף גם אייפון וגם אייפד ביחד. חוץ ממנו יש לי אייפון 4s מהעבודה אבל אין לי כבר מושג איפה זרקתי אותו כי הוא ה-ר-ב-ה יותר נחות ועלוב מה-Note. למעשה המסך של אייפון, כולל "החדש" הוא חצי מהמסך הזה בשטח. חצי. אחרי שמתרגלים לגלקסי Note, האייפון נראה פשוט מגוחך. סמארטפון מדהים. או פאבלט, או טבפון, או איך שלא יקראו לו - בכל מקרה זה הפתרון הגאוני.
הגודל כן קובע | 31.10.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת