אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חדש ב-Waze 3.5: ניווט בנסיעה משותפת - ובסנכרון עם פייסבוק

95 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

95.
מוטב שקודם היו מתרכזים ביכולות הניווט של התוכנה ולא מסרבלים אותה עוד יותר
למשל הגרסה הנוכחית מקפיצה באמצע הנסיעה הודעות שתופסות חצי מסך על משטרה, רכב שחונה בצד הדרך, מצלמות ודברים אחרים שבפועל לא אמורים בכלל להפריע למי שנוהג כחוק ומצד שני הם אלו שיוצרים הסחת דעת וסיכון של ממש. הצורך לסגור הודעות אלו על ידי לחיצה רק מגביר את הסכנה. מעניין כמה אנשים עשו תאונות כשהם התעסקו עם השטויות האלה באמצע הנהיגה... הערכת הזמנים של התוכנה לא מדוייקת אבל הם גם לא עושים לה מיצוע. לא יתכן שזמן הגעה משוער ישתנה ב-20% בכל רגע שתלחץ על "חישוב מחדש". בעיה נוספת היא אלגוריתם שבשביל לחסוך 5 שניות (כשממילא זה לא מדוייק) יכול לבחור מסלול מסובך פי 10 ממסלול חלופי פשוט. מן הראוי לעשות אופטימיזציה ואיזון. חוצמזה תוכנה באמת יפה ואני משתמש בה (:
מיכאל אלנטוך | 24.03.13
91.
גרסה 3.5 - חסרונות רבים !
קראתי בסופ"ש כי המנכ"ל טוען שהאפליקציה "הנה תמצית הישראליות". אני מסכים איתו בדבר אחד לפחות: אני כבר שלחתי 3 פניות על תקלה חמורה: הניווט הקולי עובד לסירוגין ולא עקבי, פעם יש/פעם אין, והחוצפנים המתנשאים עוד לא טרחו להשיב ו/או להתייחס לפניותיי. אכן "תמציתית הישראליות" ! בשעה שבעולם מצרפים הנחיות הפעלה אפילו להתקנת סוללת אצבע, המתנשאים בווייז לא טורחים לצרף הוראות הפעלה להורדה באינטרנט. אני מניח שהדבר נובע מהימנעות מריבוי סתירות בין ההוראות למציאות ... בגרסה הקודמת הייתי מקבלת התראות יעילות במסלול שלי ובאזור שאני עתיד להגיע במסלולי, כעת אני מקבל גשם של פרסומים מיותרים וטורדנים, התראות ברדיוסים שלא מעניינים אותי בכלל (מה מעניין אותי מה קורה 5 ק"מ מזרחה ממני אם אני לא עובר בדרך זו!!), כאמור, הניווט הקולי עובד לסירוגין, כשאני קובע יעד, עוד לפני שיצאתי כבר מסמן שהגעתי ליעד ומפסיק את הניווט ועוד תקלות מסוגים שונים ... שידרגו את מספר הגרסה ומפגרים ביעילותה ! חברים: תפסיקו לפתח צעצוע ותפתחו כלי רציני עבור אנשים רציניים ותורידו את מפלס השת... שעלה לכם במח ... תהיו רציניים ! וכמובן תתייחסו לפניות הציבור, קצת אמפטיה למשתמשים !!! קצת תרבות צרכנית, אכפטיות כלפי הלקוחות והתמקדות בצרכים שלהם, לא רק שלכם !
איציק | 11.11.12
90.
בשביל מה צריך את הפיצ'רים האלו בכלל?
זאת אומרת, וויז היא בראש ובראשונה אפליקציית ניווט. למה להפוך אותה למשהו שהיא לא? אותי למשל, הפיצ'רים החדשים האלה מאוד מבלבלים ומסיחים את הדעת מהכביש עצמו. ואני בטוחה שאני לא היחידה. :/ אנחנו משתמשים בתוכנות ניווט כדי להגיע ליעד שלנו בשלום - זה שהופכים את הפלטפורמה למשהו שונה לחלוטין לדעתי קצת יותר מיותר. מרגיש כאילו שהחברה מתפתחת לכיוונים חדשים ומתפזרת על חשבון הגב של המשתמשים שלה. לא לעניין.
נטלי | 11.11.12
88.
תכונות שחסר לי
תכונות שמאוד חסרות לי בווייז: 1. עריכה של היעדים המועדפים 2. סימון המקום הנוכחי כיעד 3. מציאת יעדים על המסלול והוספתם כנקודות ביניים (כרגע זה מוסיף דווקא בסוף המסלול!) (למשל, תחנת דלק בדרך הביתה) 4. העברה נוחה יותר של נקודות ציון בין אנשים ואפליקציות 5. תיקון באגים, שיפור אלגוריתמים ושיפורים קלים בממשק 6. יכולת עבודה offline תכונות שאולי נחמד שיהיו: 1. נהיגה משותפת (כשנוסעים בכמה מכוניות לטיול): לראות היכן האחרים 2. דיווח על מקומות חנייה פנויים/תפוסים, טרמפיסטים (ע"י הטרמפיסט) 3. שילוב עם car2go וכו' ויש עוד כמה דברים מאוד מעניינים שאני חושב עליהם...
אומר אמת | 03.11.12
81.
משתמש בוויז כבר למעלה מ 3 שנים
עוד מהתקופה שהיא הייתה זמינה רק בסידיה ב IOS והיא סה"כ בסדר גמור - אבל! וזה אבל מאוד גדול - בכל הזמן שאני משתמש בה היא לא חסכה לי זמן כמו ש Google now חסכה לי בערב אחד שכביש 2 היה מפוצץ בגלל מע:צ + תאונה ופשוט גוגל הודיע לי לצאת מוקדם יותר בגלל הפקק - זה משהו שהוא לטעמי שווה יותר מלחסוך עוד 15 דקות בגלל קיצור דרך
digitaloracle | 31.10.12
77.
אפליקציה נהדרת - למה לקלקל.
להעמיס פיצ'רים זו לא תמיד טוב - עליכם למצא שירותים שיתנו ערך בלי להעמיס על הקיים - למשל, נסו לחשוב על קליינט מיזערי שירוץ גם כאשר האפליקציה הראשית סגורה ולתת שירותים משלימים - למשל מתי לצאת כדי להגיע ליעד בשעה מתוכננת - דברו איתי אם אתם צריכים עצות נוספות :)
yuval | 31.10.12
74.
כמו באפליקציה של Appyhours
וויז אפליקציה פצצה אבל היא גולשת למקומות שפחות רלוונטיים לה וזה יכול קצת להעיק. למשל יש בגרסה הזו את כל הברים באזור. לא צריך את זה, סתם מעמיס על המפה. את כל הברים אפשר למצוא גם באפליקציה של Appyhours ושם גם יש את כל השעות השמחות ותפריטי הלילה. שכל אחד יתעסק במה שהוא טוב בו.
רונן פ. | 31.10.12
64.
חשוב - חייבים ללמוד את האפליקציה כמו שצריך
אחלה WAZE מאז אני נוהגת בלב שקט. חייבים ללמוד את האפליקציה כמו שצריך. אחרת יש מלא מטומטמים כמוכם שנוסעים במעגלים ומבזבזים זמן ודלק. לא מספיק רק לשמוע את הניווט, צריך גם לדעת לקרא את המפה ואת המרחקים ככה לא תגיעו לכל מיני חורים. אם אתם קצת יותר מתוחכמים אז כנסו להגדרות האפליקציה ותתאימו אותה אישית .אני בוחרת לא לעדכן לגירסה החדשה.מה שבטוח בטוח.
חן | 31.10.12
61.
מצויין, אחלה פיצ'רים
בניגוד להרבה תגובות פה, אין לי שום בעייה עם הניווט, להפך- וויז הציל אותי מספר רב של פעמים מפקקים גדולים. השיתוף בפייסבוק באמת מיותר לגמרי אבל שאר הפיצ,רים בחלט יכולים לעזור (מה עוד שהם קיימים בתוכנות אחרות ייעודיות לזה). אגב, בארה"ב חודש של טיול, 1000 מייל, וייז הציל אותי (כל עוד הייתה קליטה :))
שי | 31.10.12
54.
תודה שדיווחתי - עכשיו אין סיכוי שאעדכן גירסה!
מרוב שטויות ודיווחים מיותרים ואינספור פרסומים והודעות על מבצעים בסביבת נסיעתי, בסוף אני אעשה תאונה! עכשיו גם אני צריכה לדעת איפה הנודניקים שרשומים לי בפייסבוק נוסעים? יאללה די כבר עם החברתיות! נהיגה זה דבר רציני ודורש ריכוז. תביאו אפליקציה לאנשים שרוצים להגיע הביתה בשלום!!!
עידית | 31.10.12
53.
יש לי בבית מכונת כביסה עם 17 תוכניות אבל בפועל משתמשים בשתיים מהן בלבד.
לכל המקטרים, אתם לא חייבים להשתמש בפונקציות החברתיות של התכנה. תשתמשו רק בניווט. לגבי טעויות שלה, יש פורום באינטרנט שמקבל כל הערה ותתפלאו הם גם עונים וגם משפרים. רק בחודש האחרון יצאו שלוש גרסאות בטא לבדיקת המשתמשים, התקבלו הערות ותוקן הדרוש תיקון. לא, אין לי אחוזים בחברה, אני רק משתמש מרוצה.
מאיר | 31.10.12
52.
קראתי פעמיים את הכתבה אני מבין שהפיכת המפות למדויקות ונכונות לא כלול???
בדיחה עדיין מי שמשתמש באפליקציה המטופשת הזאת. זה לא תוכנת ניווט לאנשים שצריכים להגיע ממקום א' לב', אלא תוכנת משחקים ושעשועים בזמן הנהיגה. כבר הפסקתי להשתמש בה אחרי שפעם אחרי פעם היא פשוט הביאה אותי למקומות לא נכונים, ואני לא מדבר על חורים לא קיימים אלא על באר שבע, תל אביב וחיפה. תמשיכו להתקשקש עם הפורומים על המפות במקום להשקיע כמו חברות אחרות. גוגל כבר כאן והיא פי אלף יותר טובה.
שמעון | 31.10.12
46.
הבעיה שכל חברה סובלת ממנה הגיעה גם לוויז
כל חברה משום מה מרגישה את הצורך להתרחב ולגדול ולהוסיף פיצ'רים ועוד תפריטים ועוד אפשרויות ועוד ועוד ועוד!!!! היה לכם מוצר מנצח בידיים. אל תיגעו. דיי אם התוספות המפגרות שלכם שרק מסרבלות את השימוש. תעשו סקר - 99% מהאנשים פשוט רוצים GPS בחינם! זהו סתומים.
מגיב | 31.10.12
39.
מי צריך את כל השטויות? שהניווט יעבוד!
אתמול חיפשתי את רח העצמאות בהרצליה. .אחרי שהיתיאשתי מהוווייייזזזזז פתחתי גוגל מפות, ותוך חצי דקה היתה לי תשובה. אז לפני שממציאים כל מיני שטויות ושיתופי מקום אולי תמציאו (בחזרה) את התוכנה שמנווטת אותך למקום . לא לנסוע לחיפה דרך באר שבע
אביגדור זלצינגר | 31.10.12
38.
חייבים להוסיף אפשרות לעדן את הבחירה לניווט עם ובלי כבישי אגרה
הבחירה ליסוע בכביש 6 ב12 שקלים (ועם הסדר ליסינג ב0) לעומת כניסה לנתיב המהיר ב75 שקלים הינה שונה באופן מהותי. יש לאפשר לבחור לאילו כבישי אגרה אתה רוצה להכנס ולאילו לא (נתיב מהיר ירושלים\ת"א, מנהרות הכרמל כביש 6 - זהו אין יותר כרגע נראה לי). וייז לקח אותי לפקק אימתני בכביש מספר 1 בלי לעדכן שהמסלול הינו דרך הנתיב המהיר והעלות שלו היתה 75 שקלים באותו בוקר... היום העליתי הודעה בפורום של וייז נקווה שיטופל.
ניב | 31.10.12
37.
בהחלט לא מתאיפ לקונספציה של החברה -בעיית פרטיות !!!
עם כל ההבנה וההתחשבות ועם כל הכבוד על התוספת החדשה זה דבר שלא מתאים להרבה אנשים בגלל חשיפת הפרטיות דבר שכבר דובר בו רבות במיוחד לאור צבירת המידע ע'י גורמים לא מוסמכים- גוגל - דרך הפייס מבלי לשאול את המשתמש שברובו לא יודע להגן על עצמו בנושא הפרטיות חבל סה'כ אפליקציה מצויינת ופה מתאים המשפט -כל המוסיף גורע.
hawk | 31.10.12
35.
תעשו כתבה איך WAZE מברברת אנשים
בגלל תוכנות מהסוג הזה האנשים הופכים לזומביים ... לא יודעים בכלל היכן הם נמצאים במרחב .... תעשו מחקר ותפתח לכם תיבת פנדורה איך WAZE גרמה לאנשים לעשות סיבובים מיותרים ולבזבז דלק .. איך ביום שבת היא מכניסה אנשים ישר לתוך מאה שערים וחוטפים אבנים כתוצאה מכך ... איך התוכנה נכנסת ללופ של סחרור מבלי שהזומבי ירגיש בכך ועושה מעגלים של נסיעות ... ועוד היד נטויה ... שלא לדבר על איבוד טוטלי של הפרטיות שלנו .... פשוט פתטי לקנות סמרטפון בגלל התוכנות הללו...
רונן | 31.10.12
34.
שפרו את המפות שלכם בסידני, אני כל הזמן הולך לאיבוד...
אני משתמש טרי יחסית ב- WAZE וגר בסידני. סה"כ התוכנה נחמדה ואני ממליץ עליה לאנשים. בהרבה מקרים הנסיעה עובדת בסדר, אבל עדיין יש המון פספוסים, פניות לא נכונות, הדרך מתארכת, המכשיר לא מסתנכרן ויש יחסית הרבה בעיות באופן כללי. מחכה לעדכונים ומקווה לשיפור בקרוב :-) תודה מראש
מישהו | 31.10.12
30.
עומר אתה גדול! פמיניזם במיטבו (או שזה מהקומוניקט של ווייז?)
"למשל, משתמשת שחוזרת מהעבודה ורוצה לעדכן את בעלה במסלולה ומיקומה על מנת שידע מתי לחמם את ארוחת הערב" טוב מאד שזה מה שנכתב ולא הפוך, שהאישה מחכה שבעלה ישוב מהעבודה כדי להכין לו ארוחת ערב... שברת מוסמכות, סחתיין! מהמם!!!!
אני | 31.10.12
24.
חבל שלא משקיעים מאמץ שווה בלתקן בעיות בסיסיות
יפה שמשקיעים בפיצ'רים אבל חבל שלא מתקנים בעיות בסיסיות בניווט. בחירת מסלולים מוזרה, תזמונים שגויים, בעיות חישובי מסלול מחדש והשוס: אתה מקבל הפנייה לכביש אגרה אפילו שציינת בהגדרות שאתה לא רוצה כזה. אני מניח שזה באשמת מחלקת השיווק והצורך בהכנסות... בסה"כ קשה להתלונן על אפליקציה שמקבלים אותה חינם אבל למרות שפע הפיצ'רים, שימוש בסיסי מלא באגים מעיב על אפליקציה שהיא אחרת שימושית מאוד.
דורון | 31.10.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת