אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"מחירי הנדל"ן בעולם נופלים ובארץ לא מפסיקים לעלות"

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
ארץ ישראל שייכת לכל העם היהודי בתנאי שהוא מתאזרח ועובר פיזית להתגורר בארץ
א"י היא לא בורסה שיהודים רוכשים בה בתים וקרקעות , מתגוררים בהם שבועיים בשנה, ממתינים לשעת כושר, ומוכרים את המניות כדי להתעשר וגם לא לאלה שקונים דירות מיקלט לכל צרה, אם ,וכאשר תיפול עליהם בגולה. הפרנויה היהודית גובה מאיתנו ,הישראלים, מחיר יקר מאד. כדאי שבנק ישראל משרד האוצר ומשרד השיכון ישנו פאזה ויפנימו שארץ ישראל הפצפונת שייכת לאזרחיה, כלומר לישראלים , ולהם ב ל ב ד ושכל השאר ימשכו את ידם ממנה כי אין הבדל בין ספסרי הקרקעות היהודיים לבין הביזנטים, הרומאים, הצלבנים, והעותומנים שכולם חמדו את אדמתה וחמסו אותה..
לא להשתלטות זרה על הארץ | 02.11.12
24.
חבר'ה, תפנימו. מדינת ישראל עולה ועולה, הקרקע במחסור והנדל"ן רק יעלה
תקראו את ספריו של העתידן פרופ' דוד פסיג : מחד גיסא תוך שנים לא רבות ישראל תהיה בין 10-15 המדינות המפותחות בעולם ומאידך גיסא המדינה קטנה ואין קרקעות כך שהנדל"ן יעלה יותר, קל וחומר כאשר העלייה תגבר ולא תיפסק (כן, כן, זה מה שיקרה). קומץ שמאלנים קיצוניים בתקשורת נותנים לנו הרגשה רעה לגבי מדינתנו, אבל זו טעות אופטית, כי אין מדינה מושלמת ובתקשורת לא כותבים על דברים טובים. ישראל מדהימה, מתקדמת ומתפתחת, והנדל"ן חלק מזה.
משה | 02.11.12
19.
אפשר להוזיל את מחירי הדירות
מדינה בה ממשלה דואגת לבנקים שלא יפולו במקום לדאוג לזוגות צעירים יש מספיק קרקעות לשחרר לטובת זוגות צעירים מחדרה עד אשדוד פשוט מאוד להוריד את מחירי הקרקע רווח קבלני סך הכול בין 10 ל15 אחוז עלות בניה 25 אחוז השאר מיסים ועוד מיסים ועוד מיסים 4 שנים ממשלה חזקה ולא ראינו שום שינוי לפני בחירות יבטיחו לנו הרים וגבעות לאחר מכן שום דבר לא משנה מי תהיה הממשלה הבאה מצב זה לא לעשות כלום לא יוכל להמשך לעד!!!!!!!!! רוב גדול של צעירים פשוט מאוד לא ימצא את מקומו במדינת ישראל !!!!!!!!
אלימלך פרויד | 02.11.12
11.
בהרבה מקומות בעולם רק אזרח מדינה יכול לרכוש בית
גם מדינות נוצריות/מוסלמיות...אין דבר כזה, בית מוסלמי או בית נוצרי. רק אצלנו יש בית יהודי לכל יהודי העולם. פשוט מאוד, חקיקה, רק אזרח יכול לקנות דירה. כל המשקיעים החיצוניים עפים מפה. (אל תצפו מכחלון כי הוא חוקק 0 חוקים בשנות העבודה שלו, תבדקו באתר כנסת פתוחה. אבל כן הוא עשה הרבה לסלולרי)
עומרי | 02.11.12
10.
אין שום בלוף בזה שתושבי חוץ מעלים את המחירים בישראל
זה שאתם רוצים לעשות כסף - זכותכם. אבל אל תשקרו. יש היצע וביקוש. כן, הממשלה לא עושה מספיק, אבל גם אתם , בשביל בצע כסף, דופקים את כולנו. ישראל לא באמת שייכת לכל העם היהודי, היא שייכת לאזרחי ישראל. נכון שיש זיקה בין העם היהודי לישראל, אבל זה לא אומר שעכשיו איזה יהודי בניו יורק צריך לקנות דירות בישראל, בלי שיוטל עליו איזה מס רציני בנושא הזה. דירות בישראל - קודם כל לישראלים, אחרי זה לכל מי שמפחד על "כל צרה שלא תבוא".
מושון | 02.11.12
5.
השוק מת הכסף החכם מזמן יצא מחפשים פרירים אחרונים
אין עיסקאות מעל 2.5 מליון ש"ח, אחרוני המסכנים מגיעים והפתיון העכשוי הגדלת המימון לרוכשי דירות ראשונות ל 75% -עוד קצת כוסות רוח למתים. תושבי חוץ קצת פחות בעניינים אז מנסים לדוג אותם. לפחות המדינה תגבה עוד קצת מיסי רכישה לפני "המפץ הגדול"
יאיר  | 02.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת