אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גוגל עשתה ממך טוני סופרנו ברשת? גוגל תשלם

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
לא רק פדופיליה...
לא רק פדופיליה, גם טרור, הימורים, סמים וזנות. כל מדינה בוחרת את התירוץ הפופולרי המקובל אצלה, השונה הוא שממשלת ארה"ב מפעילה בו זמנית את הפרדטור דרון (מל"ט מחסל), יושב לו אדם בבית ומביע את דעתו על פוליטיקאי מקושר כלשהו, ותוך דקות מל"ט בדרך אליך ולמחרת הגופה שלך תהיה מואשמת בטרור. או בכל אחד מהנ"ל 2. בנוגע ל HALO 4, בצ'אטים קוליים כוווולם מקללים את כולם בקללות עסיסיות וציבעוניות, וממש אבל ממש לא משנה איזה מין, גזע, מבנה פיזי או העדפה מינית , כולם שווים! עד שמכניסים חוק כזה שמתעדף קבוצה אחת
ריקרדו | 04.11.12
11.
איך הגעת למסקנה שההתחממות הגלובלית גרמה להוריקן?
משעשע שאתה מסתמך על "ההרגשה" שלך לגבי נובמבר כדי להיוכח שיש התחממות גלובלית, אבל ברור שאין בכך שום סימוך מדעי. ההתחממותצ ב-15 השנים האחרונות היא כשל מעלה בממוצע. אכן יש כזו, אכן יש עדויות שפליטת גזים של התעשייה יכולה לתרום לכך. אבל להסיק מכך שזה גורם להוריקנים לפגוע בחוף המזרחי - זה פשוט חוסר ידע בהסתברות. כל שנה אפשר למצוא כמה אסונות שנראים כנדירים במיוחד למי שאינו מסתכל על מספרים אמיתיים. חבל שאתה מטעה כאן אנשים, ועוד תומך באנשים שמנסים לערוך את ויקיפדיה ולהכניס את הדעות שלהם כעובדות. ויקיפדיה בנויה על ציטוטים מסיבה זו בדיוק - כדי למנוע מאנשים לבלבל את דעתם עם מחקים מדעיים. (נכון, זה לא תמיד עובד, אבל התוצאה עד עכשיו לא רעה בכלל, ועדיפה על חלק גדול ממה שרשום בכלי התקשורת)
 | 04.11.12
9.
2 פשוט משקר
99% ממדעני האקלים בעולם תומכים בתאוריה שההתחממות הגלובלית (או שינויי האקלים) נגרמת ברובה ע"י פליטת פחמן דו חמצני ע"י האדם. ה-1% שטוענים שלא הם כנראה דובי לא-לא, או ממומנים ע"י כל מיני תעשיות נפט ושאר מזיקים. מי שמעוניין - יש המון חומר מדעי וגם הרבה מדע פופולרי בנושא, כך שכל מי שמסוגל לקרוא אנגלית מוזמן לקרוא ולהבין בעצמו. נכון שהאקלים בעולם הוא מחזורי, אבל פחמן דו חמצני כן גורם להתחממות, שבתורה גורמת לאירועי אקלים קיצוניים. אל תתנו לכל דובי הלא-לא חסרי הידע להפליץ תגובות חסרות כל ביסוס. תקראו בעצמכם !
 | 04.11.12
6.
זה עידן כמו "עידן הדינוזאורים"? רבאק מגיב 2 אתה בוק...
ונניח שההתחממות הגלובלית היא מחזורית? אז לא צריך לקחת אותה בחשבון? אם תתעלם ותגיד "ככה זה מהטבע" הים לא יעלה קצת, והסופות לא יהיו יותר חזקות? כשהחזאי אומר לך בינואר שירד גשם, אתה שם עליו ז' ויוצא בקצר וכפכפים, כי אתה "לא מאמין לו"? ואם החלק "מעשה ידי אדם" הוא רק 8.75% מהסיבות להתחממות, או להאצת התהליך, לא היה כדאי להוריד אותו ל- 1.1%? אתאיסט-שמטאיסט, אבל ממש לא מנצל טוב את יכולת החשיבה שהמוח בדרך כלל מאפשר למי שיודע איך להשתמש בו....
 | 04.11.12
5.
חמוד, אבל אם הימין תמיד תומך בעשירים על חשבון הציבור
אז למה השמאל לא מצביע לימין? הרי בישראל (כמעט) כל הטייקונים הם שמאלנים, האזורים העשירים ביותר הם מעוזי שמאל, וכלי התקשורת המחוברים בטבור לבעלי ההון, ובכן, שמאלניים. דווקא הימין בישראל מורכב ממעמד הביניים והמעמד הנמוך, אשר מוכנים לבחור במפלגות עם אג'נדה לא סוציאליסטית מתוך ראייה רחבה של מציאות מדינית, דבר שאנשי שמאל לא מסוגלים לעשות כיוון שהם רואים רק את עצמם ולא אכפת להם שמיליוני אזרחים יינזקו כתוצאה מהרפתקאות מדיניות וכלכליות.
נאור נהיר | 04.11.12
3.
עידן (2) כוונותיך טובות אבל אתה טועה בגדול
במחקרים אמפיריים (סטטיסטיים) לא קיים מושג ה"הוכחה". זה קיים רק במחקרים אנליטיים. לעומת זאת, במחקר אמפירי מאוששים השערות, תמיד עם הסתברות לשגיאה. אם היינו פוסלים מחקרים אמפיריים עקב "היעדר הוכחה", כל הרפואה בת זמננו למשל היתה מתמוטטת, מכיוון שאין כל "הוכחה" לגבי יעילותה של אף תרופה, אלא אישוש סטטיסטי. בגלל מורכבותו של העולם, הרב הגדול של הפיתוחים מבוסס על מחקרים אמפיריים, כמו גם הנושא של ההתחממות הגלובאלית.
יוסי | 04.11.12
2.
אני דווקא מכיר הרבה מדענים של מדעים מדויקים שלא מכירים בהתחממות גלובלית מעשה ידי אדם
נחמד שהצמדת את זה לימניים דתיים, אבל אני אתאיסט מטבעי ומאמין בהוכחות מדעיות, וכאלה אין להתחממות גלובלית (מעשה ידי אדם). יש הרבה מחקרים סטטיסטיים, אך עדיין אין שום הוכחה. אם כבר מישהו פה קרוב לדת, זה הירוקים. מאמינים במשהו מבלי שתהיה לו הוכחה מדעית. אגב, לכל מטבע יש שני צדדים. השמאלנים תמיד רצו בדילול התיעוש, התחרות החופשית והקידמה הטכנולוגית שנלווית לכך.
עידן, שינקיניסטן | 04.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת