אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כמה גדולה צריכה ויסוצקי להיות כדי שתוכרז כמונופול?

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
אני מזמן לא שותה ויסוצקי....
המחירים שלהם יקרים גם לפני העלייה הזאת... מאז שניסיתי את המוצרים של TEKKANY הגרמנית (או pompapador) אני לא נוגע באף תה אחר. זאת בנוסף למחיר שהוא זול יותר ב- 40% מויסוצקי וליפטון. חבל שהוא לא מופץ בצורה המונית! ונאלץ לחפש אותו בנקודות מכירה מסוימות.
מחילף | 13.11.12
25.
יש חלופות זולות אבל צריך לדעת היכן לחפש
ראשית, ותרו על תה בשקיקים. הוא יקר, מאוד לא איכותי, וגם לא טרי במיוחד. עברו לתה בתפזורת + פעמון חליטה. זה הרבה יותר פשוט מכפי שזה נשמע. שנית, ותרו על ויסוצקי. קילוגרם שלם של תה בתפזורת מסרי לנקה עולה שקלים בודדים, וממנו ניתן לחלוט מאות כוסות תה. שלישית, חפשו ברשתות הלא גדולות ובמעדניות של רוסים תה של יצרנים מחו"ל. הוא גם טוב יותר משל ויסוצקי וזול בהרבה. למשל: אריזת 25 שקיקים ארל גריי של Ahmad Tea עולה 6.50 שקלים.
דני | 12.11.12
19.
תה הוא במשקל נמוך. ניתן להזמין באינטרנט מוצר איכותי ביותר במחיר זול
דוגמא לאתר בחו"ל שאפשר להזמין ממנו: UPTONTEA ויש עוד הרבה כמו אמאזון וכו'. שימו לב - ככל שנרכוש מוצרים במחיר זול יותר, בארץ או בחו"ל זה יהיה לטובתנו. לקנות תה ויסוצקי במחיר מופקע זה טיפשות. העובדה שרוב הישראלים קונים ויסוצקי מדגישה כמה אנחנו צרכנים גרועים. כנראה שיידרשו עוד שנים רבות עד שנתבגר ונגיע לקנייה חכמה. בינתיים, ויסוצקי עושה כסף קל כמו שכל בעל עסק רציונלי היה עושה...
איתי | 12.11.12
12.
אני משלם מקסימום 15 ש"ח ל100 שקיות של 1.5 גרם. אם לא וויסוצקי יש יבוא מסרי לנקה
במעדניות הרוסיות ניתן להשיג תה "אחמד" ודומיו מסרי לנקה בשקיות באיכות לא רעה בכלל בסביבות 15 ש"ח. כשוויסוצקי יוצאת במחיר הזה ברשתות - אני קונה. במחיר הרגיל שלהם - שיחפשו קונים אחרים. ואם לשלם יותר עדיף תה אנגלי איכותי.
michael | 12.11.12
4.
תנו לי לנחש ..... בטח קיים מיסוי פרוע על ייבוא תה מחו"ל ....
הממשלה הסמרטוטית של ביבי לא עשתה כלום כדי לפתוח ת'שוק לתחרות מייבוא .... כנראה שהיו מספיק לוביסטיים שדאגו לכך ..... ויותר מפחיד מכך, יחימוביץ' לא תפתח את השוק לתחרות מטעמי אידיאולוגיה - הם בכלל לא יצטרכו לוביסטיים ....
סיסו | 12.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת