אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכסף הלך לאיבוד? נגייס עוד יועץ תקשורת

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
החישוב של מגיב 2 רק מראה כי הסכום לא משמעותי
ועוד אתה לא מדבר על עלויות ייצור אלא על עלויות לצרכן, חח"י מוציאה ביום 20 מיליון ש"ח על דלקים לכן הוצאה שנתית של חשמל חינם לכל העובדים בסדר גודל של 30-40 מיליון ש"ח שקולה ליום וחצי הוצאות דלקים (הרי עלות הייצור נמוכה מהלות לצרכן). לא נורא
עובד חח"י | 14.11.12
11.
הייעול האמיתי כרוך, מה לעשות, בהעלאת תעריף החשמל
המדינה, באמצעות רשות החשמל מנסה בצורה מלאכותית לשמור על תעריף חשמל זול (נא השוו למחירי החשמל בחו"ל) בכך שהיא לא מכירה בהוצאות אמיתיות של חברת החשמל ובדרדרת אותה לפשיטת רגל. מדובר על חברת החשמל הכי יעילה בעולם מבחינת תפוקת חשמל ביחד לאמצעי הייצור העומדים לרשותה.
חשמלאי | 14.11.12
10.
תגובה ל-2: עובדי ח"ח אינם צורכים כמו משפחה ממוצעת אלא למעלמה מפי שניים!
עובדה ידועה היא כי צריכת החשמל הממוצעת של עובדי ח"ח גובהה למעלה מפי שנים מהצריכה הממוצעת למשפחה בישראל. ככה זה כשמקבלים בחינם - לא עושים חשבון. לכן גם לא פלא שהטבת "חשמל חינם" ניתנת לעובדי החברה עד למכסה של פעמים הצריכה הממוצעת (מעבר לזה הם משלמים). לכן, עלות ההטבה הזו למשק היא כפול ממה שחישבת, דהינו כ-100 מליון ש"ח לשנה. זה אמנם "טיפה בים" לעומת 70 מליארד שקל חוב, אבל כאשר חברה נמצאת על סף פשיטת רגל כל חיסכון הוא חשוב, במיוחד כאשר מדובר בדבר כה מנקר עיניים ומרגיז.
א.א. | 14.11.12
5.
למספר 2 אתה בכיוון לפתרון
רק שסה"כ לשנה זה יוצא 93,600,000 וגם זה בהנחה שהם צורכים כמו משפחה ממוצעת כאשר ידוע שרובם צורכים הרבה מעבר לכך. בקיצור תוך פחות מ10 שנים הם יכולים לסגור את הגרעון. מצד אחד הם יפסיקו להוציא 100 מיליון בשנה מצד שני הם גם יקבלו עוד 100 מיליון מהלקוחות ה"חדשים" שלהם.
דוד | 14.11.12
4.
חברת חשמל
עוד יועץ שיספר לנו סיפורי סבתא. זו חברה שעושקת מדינה שלמה ,זה לא מקרה שהתרמית נחשפה לפני הבחירות. שטייניץ אתה תפסיק להם את החשמל חינם??? חה חה חה הם יפטרו אותך. הרי זו המדינה הכי מצחיקה ומגעילה בעולם. לחברת החשמל יש מדינה שמשרתת אותה ..לא למדינה יש חברת חשמל
מאיר | 14.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת