אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני קונה כמה שבא לי"

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
עבודות של ואדים סטפנוב, אחד האמנים הסוריאליסטיים החביבים על האספן שמחזיק בלא פחות מ־40 יצירות
כל הכבוד על השקעה באמנות ואמנים.דובי שיף התחיל לקנות עבודות של ואדים סטפנוב עוד במוסקבה כאשר סטפנוב לא חלם להיות בארץ.אכשיו הוא ישראלי , עבודות שלו באוספים נחשבים באולם, מציג בגלריה ליטבק. ביגלל אנשים בודדים כמו דובי שיף שפועלים מאהבה לאמנות ולא מבצע כסף מתגלים אמנים גדולים.
סילווה | 05.12.12
10.
אני קונה מה שבא לי....
מר שיף היקר, אתה אולי יכול לקנות אומנות שבא לך אבל כבוד והערכה לא קונים בכסף ולכן אין לך. אביך היה איש ישר ואיש מכובד , אתה כל מה שחשוב לך זה כספך. כמו שאמרו לפניי, אם האומנות והיופי כל כך חשובים לך והמלון כל כך מוצלח , למה לא להשקיע בכיכר ? הרי ידוע לכולם שהינך מנסה רק להשתלט על הנכס.
מיכל | 18.11.12
7.
הוא אינטרסנט...
אם הוא לא מבין באמנות מודרנית אז הוא מהסוג הישן והשמרן אנשים כמוהו מחזירים את עולם האמנות שנים אחורה. די כבר נמאס לראות עוד ועוד ציור של איזה מודל עירום ופורטרטים.. זה היה טוב ומעולה בתקופה של רמברנדט ועכשיו אנו רוצים לראות דברים חדשים, מלהיבים, עמוקים, יצירתיים וחדשניים!!!
אאא | 18.11.12
6.
אני מאוד מכבד אותך כנס
אבל הכל הבל מה יתן לך ומה יוסיף לך מה תיקח איתך לסוף הימים אחי היה עדיף לך להשקיע את זה הכסף ביתומים ואלמנות שאפילו אין להם כסף לקנות ילקוט לבית ספר אני לא מזלזל אבל מה זה נותן אנשים עשירים נועדו לתת לעניים העולם שלנו בא בחסרון ועלינו להשלים אותו זה העבודה שלנו החכם ילמד העשיר נותן הגיבור מגן ועל זה הדרך אני לא מזלזל במה שאת עושה תצליח
יגאל | 18.11.12
5.
שוק שברירי אבל רציונאלי
האמת ששוק האמנות הישראלי רגיש לרכישות של שחקנים חזקים אבל בסהכ עובד סביר. הציירים של היישוב ואחר כך המדינה שלמדו בחול כמו ארדון ואחרים יוצרים את קבוצת האיכות של כמה עשרות אלפי דולרים. דור המדינה הצעירים נשנות השישים בין עשרת אלפים לעשרים כולל תומרקין והשורה השניה עד עשרת אלפים עם כמה יוצרים כמו ראוכברגר על התפר. ההתנגדות לאמנות וידאו וממיצגים מובנת אבל הנסיגה לפיגורטיביות מובהקת בעיתית. היו לנו ציירים מופשטים טובים מאוד. גלריה תירוש מטוב עד רע היא מטאפורה לשוק הקטן שלנו. עדיף עמה מאשר בלעדיה. באוסף בראון היו כמה פנינים שנמכרו במחירים שפויים. 
דובנוב | 17.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת