אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קהילת ההאקרים אנונימוס מכריזה מלחמה על ישראל, המדינה אדישה

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
כל אחד יכול להיות אנונימוס
אין להם מפקדה וגם לא מנהגים המטרה של הארון לכאורה(תכף תבינו למה לכאורה) זה אנרכיה מוחלטת ללא זהות ללא דעה פוליטית אחידה לכולם, פלג מסוים ככול הנראה שייך לכמה מוסלמים חמומי מוח שרוצים לפרוץ לכמה מחשבים, זה בדיוק ילך להם ניסו כבר בשנת 2005 והדבר סוכל.
אנונימוס | 25.11.12
12.
הם באמת יהירים וטיפשים אם הם מאיימים עלינו
היכולות של ישראל בתחום לא רואות ממטר אף מדינה בעולם, כן-אני לא מגזים, אף מדינה בעולם. ברור שהם יוכלו לעשות צרות, גם קרקר סוג ג יכול לעשות צרות. יש המון אתרים לא מאובטחים או מאובטחים ברשלנות וכאלו קל מאוד ליירט. אבל הם לא יוכלו להפיל אתרים אסטרטגיים-אולי הם יכולים להפיל כאלו במדינות ערביות או אפילו במדינות אירופיות, לא בישראל. אישית אני הייתי שמח אם כמו רוסיה היינו מגיבים על ההתנשאות של אוייבינו הטיפשים באלימות המתבקשת-משקיעים מאמצים לאתר אותם, זה אפשרי, ומחסלים כמה מהדפקטים האלו ואז נראה אותם פותחים את הלוע.
אלכס, יוצא 8200 | 18.11.12
9.
הם בעיה די גדולה, למען האמת
בהתחלה חשבתי שהם בסדר מתי שהם מצאו את הזה שגרם להתאבדות של הנערה. אבל למה לצאת נגדנו? ואני לא מבינה למה מישהו פה בתגובות אמר שצריך עכשיו שההאקרים שלנו יתחילו לפעול. צריך רק להפעיל יותר הגנות. וכאילו להאקרים האלה יש ראש משותף בדעות הפוליטיות שלהם?! מוזר..
יעל | 18.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת