אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קרחת מתחת לכיפה

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
כיפת ברזל אינה חד פעמית, מדוע להפוך ארוע חיובי להלקאה עצמית
כיפת ברזל לא נוצרה יש מאין. היא לא נוצרה על ידי חייזרים שגדלו בכוכב אחר. היא נוצרה תודות למהנדסים מוכשרים שגדלו במערכת החינוך הישראלית שעם כל מגרעותיה משכילה לגדל מהנדסים יצירתיים החושבים מחוץ לקופסא. היא נבנתה על ידי רפאל עם יכולת ונסיון מצטבר של שנים ועם עזרה מעשרות קבלני משנה מהתעשיות הביטחוניות והאזרחיות בארץ. אקוסיסטם שניבנה במשך שנים והינו מודל ודוגמה לכל מדינות העולם. אותו אקוסיסטם המצמיח בהצלחה מרובה את חברות ההיטק הרבות בארץ. ישנם בעיות רבות בחינוך בדיור ובחלוקת הנטל אך בפעמים שניתן לפרגן ליוצרים של המערכת ולכולנו כחברה שאיפשרה למערכת כגון זאת לצמוח, בואו נהנה מעט ולא נלקה עצמנו לחינם.
דוד | 23.11.12
14.
אחת הפרשנויות ההזויות שנתקלתי בהן
אמיר מספר לנו שאם משהו הצליח פעם אחת, מכאן אנו מסיקים שהוא לא יצליח יותר לעולם. אם פעם אחת אנשים חשבו תכננו והצליחו, הרי זו הוכחה כמעט ודאית שלעולם בעתיד לא יתקיים שוב הצירוף של חשיבה תכנון הצלחה. המממ.... ממש לוגיקה מדעית ומנומקת.
יעקב | 24.11.12
5.
נו - באמת . כמה דברים ערבבת
חינוך טכנולוגי הוא טוב עד לא רע, יש פשוט חכמים וחכמים מאד בשילוב עם מרחב לא גדול הסיכוי שכמה מוחות טובים יפגשו גדל זה שכל המוחות הטובים ביותר הולכים לטכנולוגיה ולא למקומות כמו חינוך זה כי מלכתיחלה אין אנשים טובים בכלל בממשלה ובכנסת שיודעים לממן את החינוך הזה ע"י משכורות גבוהות. זה לא חד פעמי, כי אותם אנשים מתכננים באותן שיטות את המערכות הנוספות. חוסר ידע משווע בתהליכי פיתוח וטכנולוגיה צבאית.
שחר | 23.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת