אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ה־NFL: "ישראל אינה שוק קטן עבורנו"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
השידורים הישירים
להלן שידורי המשחקים: חמישי בלילה- ב-ESPN יום ראשון - 2 שידורים ב FOX ספורט (ב-8 וב- 11 בלילה) 2 שידורים ב METV (ערוץ המזרח התיכון ערוץ 109 ביס ) ספורט (ב-8 וב- 11 בלילה) שידור ב 5+ LIVE/ שידור ב ESPN (המשחק המרכזי בלילה) יום שני בלילה- משחק בESPN סה"כ 8 שידורים בשבוע!!!!! כן ירבו...
אסף | 02.12.12
17.
אחלה של כתבה!
ניצן, כתבה מעולה! באמת כול הכבוד על הרמת הכפפה בכול הנוגע לפוטבול בישראל, אין כמוך! חוץ מזה, אני באמת מקווה שיום אחד אנחנו נראה את הספורט הזה ברמה אחרת... ברמה שבה הערים בישראל רק ירצו לארח משחקים, ולא יברחו כי הם יחשבו שאין בזה שום דבר טוב. (כמובן שעצם העובדה שהם יראו כסף בעיניים רק תעזור ;) )
גיל | 28.11.12
15.
אוי ואבוי לנו אם ה NFL יהיה פופולרי בארץ
נכון להיום אנחנו מקבלים לפחות שישה שידורים ישירים בשבוע בחינם (ועוד אחד בתשלום) ויש שבועות שבהם מקבלים גם משחק ביום שישי לפנות בוקר. הסיבה לכך היא אחת ויחידה: אין דרישה. אבל אם הענף יצבור תאוצה, אם הברונים השודדים יגיעו למסקנה שיש מספיק צופים שמתעניינים - מיד יקפצו צ'רלטון או ערוץ הספורט, יקנו את הזכויות ויעבירו את המשחקים בערוצים בתשלום. לא מאמינים ? תזכרו בימים שבהם היינו רואים את הליגה האנגלית בחינם... טוב לנו להיות קטנים. בזכות זה אנחנו מקבלים יותר שידורים מכל ענף אחר. כתבות כמו זאת עושות לנו רק רע. ששששש.... ינואר הגדול מתקרב, אז עופו לנו מהעיניים ותנו לראות פוטבול!
א. | 27.11.12
14.
ליגת הIFL
ראשית ,ניצן, אחלה כתבה. שנית ליגת ה IFL נכנסת לעונתה השישית והפוטבול בארץ גדל מ 3 קבוצות לפני שש שנים ל 11 קבוצות בוגרים ו6 קבוצות נוער. בנוסף עד עכשיו ייצאו לקולג'ים בארה"ב 2 שחקנים : אלכס סוויקה - QB וארז קמינסקי (שרק) - טאקל התקפי. אני מעריך שבשנים הקרובות הגל הזה עוד יגדל בתור ליגה אנחנו כל הזמן מחפשים להתפתח הן מהבחינה הכמותית והן מהבחינה האיכותית אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו www.israel-football.co.il ולבוא לצפות במשחקים
ארז | 27.11.12
13.
תשובה לדני, 6.
לפני 5 שנים עזבו 2 שחקנים שהתאמנו איתנו בפוטבול למכללות בארה"ב וניסו להתקבל תוכניות הפוטבול שלהן. 1 הפך להיות מאמן הכושר של הקבוצה, ואחר היה רסיבר מחליף, שזה גם המון. השנה עזב עוד בחור ששיחק עם חיפה מיום שהוקמה הליגה לקולג' רציני ומתאמן עכשיו עם קבוצת הפוטבול שלהם. מחזיקים אצבעות שבשנה הבאה הוא יהיה פותח. ולמי ששאל איפה מצטרפים - אתר הליגה, ifl.com או פרטים בפורום הפוטבול של תפוז.
yo-man | 27.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת