אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דש קורא תיגר על הריכוזיות של קרנות הפנסיה הגדולות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
פנסיה - עם סוכן ובלי סוכן - עמדת סוכן
כן,אני סוכן ביטוח ואני קובע שקרן הפנסיה עבור סוכן זה ״קוץ בעכוז״!!! הרווח (אם לא הפסד)של הסוכן ברמות דמי הניהול הקיימים - זו בדיחה לא מצחיקה!!! המניפולציה הנוכחית של ד״ש הינה כיסוי לרמות התשואות המעליבות שהשיאה ללקוחותיה ואשר בעתים,עזבו חלק מן הלקוחות. (גם סוכנים) סוכן ביטוח מייצר שירות שאפשר איתו ובלעדיו!!!מי שיודע ומבין ומוכן להתעמק,יתכבד ויעשה זאת בעצמו. מה שעליו לזכור תמיד,כי ידע כללי,לעולם לא ישווה לידע הנצבר אצל מי שעוסק בעניין כדרך חיים!
משה ששון | 02.04.13
6.
תגובה ל 5 .
שאלת שאלות נכונות אבל שחכת לציין כמה דברים , א , אתה סוכן עצמאי ? רוצה לקחת עמלות מיותרות ? נכון מדובר בקרן פנסיה יחסית קטנה בשביל חברות הביטוח אבל מדובר בקרן פנסיה הכי גדולה מבין בתי ההשקעות , מה גם שדש ומיטב הולכות להתאחד מה שהופך אותם לבית ההשקעות השני בגודלו בארץ , דש הרימה את הכפפה ומוכנה להוריד מחירים כדי שהעמיתים שלה יכולו לחסוך והרבה יותר איזה צורך יש לשלם 6% על ההפקדה ועוד 0.5 % על הצבירה ? כדי לממן סוכן ביטוח שגוזר עמלה ? בנוגע למטבח משנה , מדובר לפי מה שהבנתי במטוח משנה בין הגדולים , בשוויץ שנותן כיסוי ביטוחי מלא , בנוגע לשאלתך על התשואות דש ממקומת עם בין המקומות הגבוהים שיש , אני לא רואה שום סיבה שלא לעבור לשם , אשמח לשמוע את עמדתך בנושא , אני שוקל לעבור לשם , תודה בוריס
בוריס  | 03.02.13
5.
הסיכונים קרן כזו כמה נקודות שדורשות הבהרה
נניח בצד את עניין התשואות (מה מצבם דרך אגב? ) אבל האם מישהו יכול להסביר לי מה הסיכונים בקרן כזו ? 1. ברור שהיקף נכסיה ממש זעיר אבל מה המשמעות עבורנו העמיתים 2. לעניין מרכיב הביטוחי (מעט עמיתים - סכנה גדולה יותר לגירעון בשל תביעות) הבנתי שיש להם ביטוח מישני האם זה לא פותר את בעית החשיפה של הקרן במקרה של תביעות רבות? 3. ועוד בעניין הביטוח הם מבטיחים שיש להם מבטח חיצוני האם יש על כך פיקוח?
יעל | 07.01.13
2.
קרן ללא סוכן
הטעות הכי גדולה שאדם יכול לעשות הוא לעבוד מול הגופים האלה ללא סוכן , נראה אותו במקרה תביעה או במקרה עזיבת עבודה וכו' . זה כמו להגיש דוחות למס הכנסה כעצמאי ללא רואה חשבון או יועץ מס , אפשרי אבל כדאיי, אני לא בטוח . דרך אגב כאחד שעובד בתחום הסוכנים לא מרוויחים בקרנות פנסיה כמעט כלום . אם ללקוח אין מוצרים אחרים הסוכן מפסיד בוודאות .
ירון | 29.11.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת