אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יצרניות המחשבים: היו לנו ציפיות נמוכות מווינדוס 8, מיקרוסופט היא שהתאכזבה

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
לגיורא (תגובה 5)
א. המערכת לא מיועדת רק למסכי מגע ועובדת נהדר גם עם מקלדת ועכבר. אני שדרגתי מחשב נישא בן 4 מחלונות 7 לחלונות 8 ונהנה מכל רגע גם בלי מסך מגע (זה לא הכרחי אבל משטח העקיבה מאפשר לנצל מספר תכונות של מסך המגע, כך שיש גם שיפור בזה). בכל מקרה, כל הרעיון כאן שזו גם מערכת הפעלה מלאה המאפשרת עבודה עם עכבר ומקלדת (שבהחלט מתאימים הרבה יותר לעבודה רצינית מאשר מסך מגע) וגם מערכת המאפשרת לעבור לממשק מגע טוב ונוח כשזה מתאים יותר (כמו לגלישהאו צריכה של תוכן בידורי) ומי שיש לו מחשב עם מסך מגע פשוט נהנה משני העולמות. ב. מלבד הממשק החדש חלונות 8 פשוט יותר מהירה וצורכת פחות משאבים מחלונות 7. המחשב שלי פשוט עובד יותר טוב עכשיו (מדובר על מחשב שעובד ללא פירמוט 4 שנים ושביצעתי בו שדרוג ולא התקנה נקייה). ג. השדרוג לא עולה "מאות שקלים", הוא עולה בסה"כ 39.90 דולר (כ 150 ש"ח) לכל מי שמשדרג מ 7 ויסטה או XP (מ 7 אפשר לבצע שדרוג מלא שישאיר את התוכנות הקיימות, מויסטה השדרוג ישמור את הקבצים האישיים ואת ההגדרות של חלונות אבל את התוכנות יהיה צריך להתקין שוב ומ XP ישמרו רק הקבצים האישים). ד. מלבד שיפור בביצועים אתה מקבל עוד הרבה שיפורים ושדרוגים.
אמיר | 04.12.12
4.
צודק האנליסט מ-NPD: האכזבה היא מיצרניות המחשבים, ולא מווינדוז 8:
ווינדוז 8 היא דווקא הצלחה: משב רוח מרענן באחד המוצרים הנוקשים ביותר בעולם המיחשוב (עד) היום. יש לווינדוז 8 את הקריזות והשגיונות שלה - אבל היא בהחלט מהפכה רצינית עבור מיקרוסופט ועבור המשתמשים. הבעיה היא עם המחשבים המצ'וקמקים שיצרניות המחשבים מנפקות - כמעט כולן כאחת. מוצרים נעדרי דימיון, שנראים כולם או כחיקוי של מוצרים של החברה ההיא עם הלוגו עם הביס - או בחיקוי של מוצרי החברות האחרות. שום דבר מקורי. ןלראיה: מוצרי הרפייס של מיקרוסופט - עם כל בעיותיהם ותמחורם הבעייתי - הם הוכחה שאפשר לחשוב גם אחרת (וגם אם אתה לא החברה ההיא עם הלוגו עם הביס). מיקרוסופט ניסו - והצליחו ברוב הדברים - ליצור פה משהו שונה ומקורי, הדורש אפילו עיכול וזמן. כל מה שמיקרוסופט צריכה הוא זמן: או שיצרני המחשבים יתעשתו, יוציאו את האצבע ויתחילו לייצר מוצרים מקוריים, או שמיקרוסופט תעשה זאת בעצמה - ומסתבר כי היא מסוגלת לעשות זאת.
נו | 04.12.12
2.
בסה"כ מוצר מוצלח
הרבה אנשים לא יודעים איך לאכול את המעבר למסך מגע כשזה מגיע למחשב האישי. בכלל זה הם פוחדים מווינדוס 8, שהדביקו לה (לא יודע אם ממש בצדק) סטייל שלא יעבוד עם העכבר והמקלדת הקונבנציונליים. הדסקטופ עדיין שם, השינוי העיקרי הוא שבמקום כפתור התחל יש מסך שלם שמסודר אחרת וגם מאפשר להריץ תוכנות ואפליקציות קצת אחרת. אני משתמש בווינדוס 8 שבועיים בערך, על Lenovo Yoga 13 ומרגיש שיפור משמעותי. בתור מהנדס גם יוצא לי לתכנת הרבה, מה שלא מורגש לרעה במערכת הפעלה שמשווקות ככזאת שמתאימה ברובה לטאצ'. יש עדיין מה לשפר, אבל העובדה שאני מחזיק במכשיר חזק שיכול לשמש אותי גם כטאבלט (מה שנכון להרבה מכשירים אחרים שמריצים ווינדוס 8) מרשימה ואף חוסכת בלאגן וכסף. (אין לי קשר למייקרוסופט/לנובו/כל גוף אחר שקשור לנושא. אבל אני כן מתעב את אפל)
מסורי | 04.12.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת