אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך זה שפיהוק מידבק?

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
חבל שהכתבה מסתמכת על חוקר אחד, ספר אחד. בד"כ כתבות המדע שלכם מקיפות ותקפות יותר.
כך, למשל, הדיבור על "מדע זעיר" קצת תמוה, כי אין הבדל מהותי בין מה שעושה החוקר בכתבה לבין מה שעושים מרבית חוקרי הפסיכולוגיה. וכמובן, יש תיאוריות אחרות וממצאים מגוונים בקשר לכל אחד מהנושאים הללו. אני מתקשה להאמין שפורביין הוא החוקר הראשון של אפילו אחד מהנושאים המוזכרים בכתבה. על פיהוקים קראתי מאמרים מדעיים רבים, ועל פלוצים כבר נכתב ספר מדעי בעבר.
 | 16.12.12
19.
באמת מאז שהייתי קטן שמתי לב
שאני לא צוחק מסדרות קומיות ומסרטים מצחיקים, אלא אם אני צופה בהם עם עוד אנשים. מדהים כמה מהשפה ומהתקשורת שלנו היא לא מילולית. מילים הן בעיקר מסיכות. כמובן שלעיתים נדירות יש אחלה סרט, שמצליח להצחיק אותי בקול גם כשאני לבד, אבל זה קרה לי אולי 5 פעמים בחיים, ואני בן 31. כשאני עם אנשים - אני נקרע מצחוק. וזה לגמרי לא רצוני או בכוונה תחילה.
אני | 15.12.12
16.
לתגובה 3 - תיאורית החמצן הוכחה כלא נכונה
התיאוריה שלפיה יש קשר בין פיהוק לחמצן, שאפילו הייתה כתובה כתורה למשה בספרי רפואה ישנים (בלי לבדוק) - נבדקה והוכחה כלא נכונה: אין קשר בין רמת החמצן או הפחמן הדו חמצני בדם לבין רצון לפהק, ופיהוק לא מגדיל את כמות החמצן יותר מכל נשימה רגילה (למעשה, בגלל שהוא איטי הוא אפילו בטיפונת פחות יעיל מנשימה רגילה עמוקה).
אבי | 14.12.12
6.
TALKING COMES FROM THE BRAIN
THE COORDINATION OF THE ORBICULARIS ORIS AND THE OTHER MUSCLES OF THE MOUTH IS VERY PERCISE AND COMES FROM THE BORCA'S AREA IN THE FRONTAL LOBE OF THE BRAIN. IN ONE WANTS TO TALK FROM THE ANUS, THE MAIN PROBLEM WOULD BE COORDINATION OF THE MUSCLE. WHO KNOW'S, MAYBE BY LETTING THE BROCA AREA TO CONTROL THE ANUS THIS COULD BE DONE MUCH BETTER THEN TODAY. MAYBE WE CAN LEARN FROM THE WAY SIGN LANGUAGE IS CONTROLLED BY THE BRAIN. KNOW YOU ONLY NEED A REASON TO REASERCH IT...
STUDENT | 14.12.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת