אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

WiFi בכיתות הלימוד: קודם מתקינים, אחר כך בודקים קרינה

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
ה"מהנדס" מ18 טועה ומטעה
30 מחשבים לא מכפילים את הקרינה פי 30. כיוון שהקרינה יורדת עם המרחק ברי שהמחשבים הרחוקים לא מוסיפים כלום לקרינה. מעבר לכך כשמחברים קרינה של שני מחשבים אז כיוון שהם בהפרש אקראי הרי שהקינה המצטברת שלהם היא שורש סכום הריבועים. בקיצור כל ה30 מחשבים יקרינו פי 3-4 ממחשב אחד לכל היותר וגם זה בתנאי שהם באמת מתקשרים באותו זמן
לפלפ | 31.12.12
18.
כל המגיבים כאן פשוט לא מבינים כלום.
הבעיה איננה בראוטר יחידי בכיתה, הבעיה היא ב-30 ומעלה מחשבים שכל אחד מהם משדר כמו ראוטר בודד. הכיתה רוויה בקרינה מכיוון שהקרות מחזירים אותה, וכל זה בסביבה של ילדים שרגישים יותר ממבוגרים להשפעות הקרינה. בנוסף, הספים של המשרד להגנת הסביבה הם ישנים וגבוהים מדי. אני נוטל חלק במאבק ציבורי להורידם.
רם | 30.12.12
16.
נפלתם על הראש ?!
המילה "קרינה" נהפכה פה לדמון מיסטי או למכשפה של ימי הביניים. ולעובדות - תכניסו טוב טוב לראש: 1. הקרינה של WIFI היא נמוכה בסדרי גודל (בערך פי 100) !!! מקרינה סלולרית (שגם היא עדיין לא הוכחה כמזיקה). 2. רישות בתי הספר בWIFI יפחית את שימוש התלמידים בגלישה סלולרית, מה שיפחית (!) פי כמה וכמה את החשיפה של כל הנוכחים בבית הספר לקרינה !!!
הקרפד, הנחמד | 30.12.12
15.
אף אחד לא יודע מה השפעת השיעמום על הילדים
אף אחד לא יודע מה השפעת לימודי ספרות על הילדים אף אחד לא יודע מה השפעת לימודי ערבית על הילדים אף אחד לא ידוע מה השפעת לימודי גאוגרפיה על הילדים אף אחד לא יודע מה השפעת לימודי מתמטיקה על הילדים אבל ילדים יום יום סובלים בשקט. כי מישהו החליט לפני 200 שנה, וזה הטיעון כבר 200 שנה.
דשגכלךףחעכש | 30.12.12
14.
אתם מנותקים ממה שקורה בפועל ,,, לקרוא בפנים
האם צריך WIFI אז לא . הילדים יותר חכמים אחד שיש לו גלישה חופשית פותח את הנייד כ מודם וכל הכיתה גולשת על חשבונו וזאת באמצע שיעור בכייף משחקים משחקי רשת , וואטצפ ועוד. בסוף שיעור לא מעתיקים מהלוח אחד מצלם ושולח לכולם במייל /וואטצפ וכו . אז בו נהייה פרופרציונלים .קרינה לא תיגרם רק ממודם בית ספרי .
עובדיה  | 30.12.12
11.
WIFI לא מזיק
אלה בטח אותם הורים שלא מחסנים את ילדיהם בגלל שהם קראו בכל מיני אתרים הזויים באינטרנט שחיסונים מזיקים, אותו דבר בדיוק קורה עם ה WIFI- שמישהו יבוא ויסביר לי איך קרינה כ"כ נמוכה שקיימת דרך אגב, גם ממקורות אחרים יכולה להזיק למישהו?, שיראו לי מחקר אחד שמוצא קשר בין גלי רדיו בעוצמה נמוכה למחלות, סתם קישקושי NEW AGE ושות'.
סטודנט ואבא | 30.12.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת