אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"פגיעה בוועדים הגדולים לא תחזק את החלשים"

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
הוועדים החזקים מובילים ישירות להתייקרויות במשק ולהחלשת העובדים החלשים
ההסתדרות חייבת להבין שהיא לא יכולה להמשיך לתמוך בוועדים החזקים כגון הנמלים, חברת החשמל, רשות שדות התעופה ועוד - כאשר הדבר בא על חשבון כל הציבור! הגיע הזמן שההסתדרות תגן על מי שבאמת זקוק לה - העובדים החלשים בחברות כוח אדם למשל - העובדים המנוצלים ביותר שדורסים אותם הסכם וערב. כל עוד הוועדים החזקים ממשיכים להחזיק את המדינה במקום רגיש - המדינה לא תוכל לצמוח ולגרום להורדת יוקר המחייה.
אין אכיפה למען העובדים החלשים באמת | 01.01.13
22.
אני דווקא בעד ששעות נוספות יהיו חודשיות
זה מאפשר גמישות בשעות העבודה. לפעמים אני חייב לצאת ביום מסויים מוקדם יותר ומשלים את זה ביום אחר. ברור שלא מגיע לי על זה שעות נוספות.וזה דווקא תורם לאיכות החיים ולרווחה שלי. בוס שלא נותן לעובד לצאת ולהשלים ביום אחר הוא בוס רע.
יובל | 01.01.13
17.
ניסנקורן- אתה לא מציג תמונת מצב נכונה ומטעה את הקוראים!
אני חיה ונושמת הי- טק וכבר מזמן לא עובדים 10-12 שעות ביום ברב החברות. יתרה מזו, עובדים מגיעים למשרד ב-10:00 בבוקר, מתפרפרים לשעה וחצי לארוחת צהריים ומסתלקים ברכב החברה כמובן הביתה בשעה 3:00 ( אחרי פגישה של חצי שעה עם לקוח בשטח). עובדה!
י. אתגר | 01.01.13
16.
שעות עבודה מוגזמות? אתה מעביד את העובדים שלך שעות מטורפות
ואתה מעז להעלות את הסוגיה הזו? מתי פעם אחרונה הגעת בשעה שהילדים היו ערים? ומילא אתה, אבל בגלל שאתה בחרת לוותר על המשפחה שלך שאר העובדים שלך נאלצים להשאר איתך במשרד עד אמצע הלילה. אמהות, אבות, וזה לעולם לא עניין אותך. אז אם אתה, ממרום תפקידך לא מצליח לשחרר עובדים בשעות נורמליות איך אתה מעז להטיף לאחרים? צביעות. שקר. אתה כל כך מתאים להיות בהסתדרות.
ט | 01.01.13
14.
עם כל הכבוד לזכויות העובדים והחתירה לתגמול ראוי, שיסביר עו"ד המכובד מדוע
הוועדים החזקים לא מטפלים בבטלנים שבארגונים שלהם, כפי שהם מטפלים בתוספת השכר התורנית? אבטלה סמויה היא חולה רעה של החברות עם הוועדים הגדולים: חברת החשמל, הנמלים, מפעלים פטרוכימיים וכו'. הדרישה להתייעלות מצד האוצר נובעת, לדעתי, בעיקר בגלל היעדר הטיפול בבטלנים מצד הוועדים. לצד הזכויות, ובכיף שיהיו הזכויות, צריכות לבוא גם החובות ואותן ההסתדרות אינה אוכפת.
א | 01.01.13
13.
לכל ילדי השמנת-הממנכ"לים חברות מנק במשק הישראלי--תם עידן האדונים ומשרתים
לכל ילדי השמנת-הממנכ"לים חברות מנק במשק הישראלי--תם עידן האדונים ומשרתים. הגיע הזמן שתתחילו להחליף דיסקט,כי אם לא, אתם תוחלפו בישראלים האחרים, אלה שעליהם בניתם,והוריכם בנו עליהם,שיהיו המשרתים שלכם,בדורות הבאים. לא עוד,יותר מידי שנות נהנתניהו בשילטון,פקחו את עיני אזרחי ישראל. אנו רוצים חברה שיוויונית,צודקת,עם ערבות הדדית,וסולידריות חברתית,ושמנכלי"ה,לא יהיו אנשים מנותקים ומורמים מעם--כולל בשכר שהם מרוויחים. שושי ויזנפלד רמת-גן
שושי ויזנפלד | 01.01.13
11.
"אם משכורותיהם של עובדים נמדדת לפי היכולת להכאיב,כנראה שמשהו פה במדינה לא בסדר", פרופ' עומר מואב
כאשר משהו לא מוצא חן בעיני עובדי חברת החשמל,הם מורידים את השלטר, משהו לא מוצא חן בעיני עובדי הרכבת הם משביתים את הרכבת וכו'. וועדים זה דבר מבורך אבל לא כאשר מדובר במונופול בעל יכולת לשתק מדינה שלמה!!!!!
בועז  | 01.01.13
7.
אתה וחבריך הם התחלואה במשק הישראלי
אתם הסיבה שאין יכולת לשנות חברות שנשענות על כסף ציבורי ולכן לא עושות חשבון לגבי צורת התנהלות (חברת חשמל הרכבת ואחרות) .אתם דואגים רק לגופים הגדולים והחזקים בלי רצון לשנות רעות חולות אלה רק בגישת ה"תן לי תן לי". בסופו של דבר אתם גוף שחייב מיליונים עם משרות "אוכלי חינם" ששייך למשטרים שעבר זמנם.
אלון | 01.01.13
4.
דאגה לעובדים
מדוע אינכם מטפלים במעסיקים הבינוניים שמתעללים בעובדים ? מדוע רק עובדי הקבלן ברשויות או בממשלה מקבלים התייחסות ? ההסתדרות לא מבצעת את יעודה ולכן אין לה זכות קיום !!! הוועדים הגדולים לא צריכים את ההסתדרות והאחד רוכב על השני בתחרות מי יהרוס יותר טוב את המשק . לידיעת ההסתדרות מגיע מצב של חדלות פירעון גם לממשלות ( דוגמאת יוון ) עדיף לא לקרות את הענף עליו יושבים .
אהוד | 01.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת