אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הציבור משלם: נתניהו רשם שיא בהוצאות המחיה לעומת קודמיו בתפקיד

155 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

151.
עלויות מחייה
אני ממש לא מבין את המגיבים. תגידו שגם אתם רוצים, את ה"חיים הטובים ". תהיו פעילים פוליטית, תעמידו את עצמכם לבחירה כראש ממשלה, וכשתצליחו, תוכלו להוציא את אותו דבר. למה אתם מתנגחים במי שמוציא בשנה כמו משכורת שנתית של 40 משפחות של עובדי תעשייה או ניקיון ? ממש לא מובן לי ה"עליהום " על משפחת נתניהו
שאול | 02.01.13
143.
ביבי הוא "מודל" לערכי מוסר. למזלו דווקא רב הציבור החלש סוציואקונומית מצביע עבורו.
הם גם לרב לא מתענינים במאמרים ונתונים כאלה. והרי ברור שהוא יושב על כיסאו כדי לא לעשות דבר ורק להנות מהמעמד, וממנעמי השלטון. בעוד שכל מיני מגזרים עם קשיים, כמו משפחות ילדי אוטיסטים, או נכי שמיעה מקוצצים בתקציב. דוחה ממש!
שושנה | 01.01.13
140.
האמת מול הפרצוף ואף אחד לא שם לב!!
יש סיבה לזה שהוצאות בית ראש הממשלה עלו ב 12% בשנה. מה אתם באמת חושבים? שהוא הוציא עוד 250 אלף שקל ככה סתם? או שאולי המדד בשנה הזו לא היה באמת 2.7%?? התשובה הנכונה היא, שהמדד עלה ביותר מ 2.7% אלא יותר כמו 8.5-9%, מה שמשאיר לביבי גידול לש 3-3.5% בצריכה. למה נראה לכם שפתאום פטרו את הסטטיסטיקאי הראשי, פרופ' שלמה יצחקי, שטוען במשך שנים שהמדינה מעוותת את הנתונים שמגיעים ללמ"ס. בתחילת שנות האלפיים שינו את הדרך בה מחשבים את המדד, ומאז בכל שה, הנתון של המדד המחירים לצרכן מגלם שליש מעליית המחירים בפועל. תחפשו באינטרנט ותראו באמת, והכי אבסורד , שמחירי דירות אפילו לא מחושבים בממד, גם כשרק 30% מהאנשים גרים בשכירות. זו אחת הדרכים לעשות מניפולציה במדד המחירים לצרכן. בקיצור, הסיבה ההגיונית לעלייה בהוצאות בית ראש הממשלה נבעו ברובן מעלייה של 9% במדד. ואני מניח שבבית ראש הממשלה קונים בעיקר מוצרים איכותיים, שכאמור, מחירם גבוה יותר בדרך כלל. תפתחו את העיניים ואל תאמינו לכל מה שאתם שומעים
צחי | 01.01.13
135.
אז תמשיכו להצביע לביברמן בשנה הבאה זה יגדל ל 8 מליון ,כי הכל עולה
אינפלציה האמתית 12% בשנת 2011.זו אולי הסיבה שהסטטיסטיקן הראשי פוטר. ביבי מספר לנו שהאינפלציה היא 2.7% אז תשאלו את עצמכם למה גדל תקציב הניקיון שלו ב 12%.תקציב שהוא שערורייתי בכל קנה מידה,רק ממה שמוציא ביבי על ניקיון ניתן היה לחמם אלפי דירות של קשישים עניים בתקופת החורף.
פ | 01.01.13
134.
בושה וחרפה!!!
בושה וחרפה שהאזרח הראשון של מדינתינו העושקת משתין עלינו בקשת (כולל שרה שכל הדרך שרה) בתוכנו המטומטמים שמאפשרים לו שוב ושוב לחיות בדרך שרוצחת את כבודנו לפרנס את ילדינובכבוד!!! רק אנחנו יכולים לשים לזה סוף!!! אנא מכם כשהולכים לקלפי, חישבו שוב על עתיד ילדינו, על כבודם של הורינו הקשישים ועלינו!!!
שלומית | 01.01.13
131.
לקשישים אין כסף לחמם בחורף, אבל יש 2.46 מליון שקל בשנה למעון רוה"מ
ככה זה כשמצביעים למפלגה שדוגלת בשוק קפיטליסטי חזירי. ככה זה כשהמדד לא משקף את התייקרות המחיה. ככה זה כשעובדים עלינו. העם - דורש - צדק - חברתי. לכן, תחשבו טוב לפני שאתם שמים את הפתק בקלפי.
העם דורש צדק חברתי | 01.01.13
129.
תגובות עדר שאין דברים כאלה..
עדיף ראש ממשלה שמקבל מינימום ואז נכנס לכלא על שחיתות? אתם מדברים על תרופות, חרדים, ערבים ועוד בהשוואה למליון שקל? גם אם ננסה לחלק כמה עלה לכל אזרח להחזיק את ביב זה יצא פרומיל של אגורה. חבורת בכיינים! זה לא אומר שהוא צריך לחיות כמו מלך כמובן, אבל ראש הממשלה לא אמור להיות נזקק! עדיף לשים עליו עוד מליון מאשר להתמודד עם ההשלכות שיהיו על המדינה כשעני נמצא בראשה. תתחילו להפריד בין העיקר לטפל חבורה של כבשים!
עידן | 01.01.13
128.
מה אתם רוצים ממנו ?
שכר המינימום עלה, מחירי המזון עלו, מחירי המים עלו, המע"מ עלה, מחירי החשמל עלו, מחירי הדלק עלו, התחבורה הציבורית, מחירי הדיור, שכירות, קרקעות, גני ילדים פרטיים, טיולים בבית ספר, ביקור בבריכה להמשיך ? יש משהו שלא עלה במדינה הזו ?!?!!? אהה כן, השכר הממוצע לא זז וכמובן גם השכר החציוני דיי יציב. לא מעניין אותי החצי מליון אקסטרה להוצאות הבית של ראש הממשלה. מעניין אותי שיטפל בכל העליות האלו!!!!!!! תסכול של עוד איש ממעמד הביניים השחוק גם ככה...
עידו | 01.01.13
118.
משפחת המלוכה .!!!עד עכשיו הכנו בשוטים ומהיום נכה אתכם בעקרבים.!!!
מי אתם ציבור מטומטם???מי אתם שתתלוננו על משפחת המלוכה???מה זה כמה מיליונים לחיים טובים???מה לכם אין שלושה בתים לתחזק???מי ינקה לי את הבריכה בקסריה???מה רציתם ששרה תעליב את העוזרת ותזרוק עליה נעל של גלי???
יויו | 01.01.13
112.
רבותי הליכוד מת, הוא רק לא יודע את זה
כל שבוע מאבד מנדט ובבחירות יקבל אולי 30, הוא לא יוכל לעשות קואליציה עם בנט כי מטרתו לחסל את הבית היהודי שלוקחת ממנו מנדטים, לכן הוא יצרף מהשמאל מרכז ואולי גם את ש"ס. בינתיים, הוא יאכל מבפנים, שכן אנשי ליברמן ינסו להשתלט על הליכוד וגם בגלל שרבים בליכוד ימצאו עצמם מחוץ לכנסת מה שיראה ככשלון בבחירות. מבחוץ יפעלו השמאל מרכז להחליש את הליכוד, והמצב הכלכלי יחד עם המצב המדיני יכו בליכוד. תוך שנתיים הליכוד גמור, בבחירות הבאות ביבי כבר יובס על ידי קואליציית מרכז חדשה וילך הביתה, הפעם סופית. הציבור מתבגר והולך בכל יום שעובר, השקרים שניתן היה למכור לו פעם הולכים ומתמעטים, והפעילות של בלוגים, אתרים, וגופים שונים לחשיפת שחיתויות והונאות הולכים ומתפתחים. הליכוד גמור למעשה, בגלל שהפך לגוף מושחת ומסואב גם רעיונית, וגם מבחינת התנהלותו מול הציבור. הזילזול בציבור, היהירות, הזחיחות וההנחה שניתן לשקר בלי לשלם מחיר, הם הגורמים העיקריים לסופו של הליכוד כפי שאנחנו מכירים אותו כיום, והאשם, כמו בשנות ה-90, הוא נתניהו. איש מוזר, נהנתן, ספינר, מחובר לאנשים בינוניים ומטה ולאשה בעייתית, שמאמין שדיבורים ונאומים די בהם כדי לשלוט, ואין צורך לקיים הבטחות. זו הסיבה שישראל של היום במצב כה גרוע, כלכלית ומדינית ועל כך ישלם הליכוד את המחיר הכבד ביותר, ויובס תוך זמן קצר, אם כי בבחירות האלה עוד ירכיב קואליציה, אך מעמדת חולשה ונחיתות, פילוג ותחושת כשלון.
אבי | 01.01.13
111.
למען ההגינות ראוי גם לציין שנתניהו...
בניגוד לראשי ממשלה אחרים, נתניהו גר שם עם ילדיו מכיוון שהם קטינים. הוצאות מחיה של ילדים של ראש ממשלה אינם הוצאות מחיה של ילד ממוצע בלשון המעטה – כי הם זקוקים לאבטחה ולעוד הוצאות הייחודיות לילדים של ראש ממשלה (כך זה בכל העולם, לא רק פה). לאולמרט למשל לא היתה בעיה שכזו, שכן כל ילדיו השמאלנים הקיצוניים חיים בכלל כבר הרבה שנים – בחו"ל, ולמרות זאת הוצאותיו היו גבוהות יחסית למי שהתגורר שם ללא ילדים. כמו כן, יש גם לקחת בחשבון את ייעוד מעון ראש הממשלה. יש ראשי ממשלה שמשתמשים במעון הרישמי בעיקר למגורים, וישנם לעומתם, כמו נתניהו לדוגמה, שחלק לא מבוטל מהפעילות שלהם כראשי ממשלה מתבצעת מהמעון עצמו, כלומר הם עובדים גם מה"בית" מה שנקרא. מטבע הדברים ראשי ממשלה המתמשים במעון בעיקר למגורים בלבד וחיים שם ללא ילדים, הוצאותיהם על המעון צפיים להיות נמוכים יותר בהשוואה לכאלה שלא, אך הם מוציאים הרבה יותר בקטגוריות אחרות בשל כך. גילוי נאות: אני אומר את הדברים רק לשם האובייקטביות והאיזון, כי למרות שאני אומנם מתכוון להצביע לאחת ממפלגות הימין, אינני מתכוון להצביע לליכוד בבחירות הללו.
אזרח | 01.01.13
99.
בוחרי הליכוד- התפכחו!!!!!!!!!
הכלבים נובחים והשיירה עוברת . דווקא אלו שמצביעים עבורו הם ה"דפוקים" מבחינה כלכלית..... הרי מה שלא ייאמר וייכתב אותם בוחרים שלו לא יתפכחו האמת שבלי לפגוע רוב בוחרי הליכוד הם תת רמה כך שאין להם את היכולת לחשוב מעט.. תקוותי שהוא לא ייבחר וצריך לתת סיכוי לשינוי הרי אותו הכרנו כבר ב-2 קדנציות.
יוכי | 01.01.13
91.
תעיפו אותו לכל הרוחות
אזרחים יקרים אתם עומדים רגעים מעטים לפני אסון תבחרו בכל אחד רק לאאאאאאא ביביייייייייייייייייייייייייייייייליברמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אתם שמים גרזן לצוור שלכם בבקשה תתאמצו אל תלכו עם הסקרים הכל מכור ומכוון ראו 2006 הוא קבל מכה אנושה ירד ל12 מנדטים פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז אל תתפתו תראו שאתם חזקים ולא פוחדים המדינה תתנהג בסדר גמור עם כל מי שיעמוד בראשה רק לא ביבי וחבר מרעיו זה אסון על כל שכבות הביניים והנמוכות העני יהפוך להיות פושט יד והבקושי גומר את החודש ימצא את עצמו חוזר להורים ומארגן כל יום עזרה מחברים וממשפחה תזכרו קילו עגבניות ומלפפונים יגיע ל18 שקל רק ביבי יוביל אותנו לקו העוני אל תוותרו תלכו להצביע לא מש למי לאאאאאאאאביביייייייייייייייייייייייייייייייליברמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
סים | 01.01.13
90.
למה משווים את הוצאות של ביבי עם ברק ולא עם אולמרט או שרון?
במדינת ישראל יש חוק, ועל פי החוק מאבטחים את ביתו הפרטי של ראש הממשלה. במקרה זה לרה"מ יש 2 בתים. כמו כן בבית זה גרים 2 בניו של רה"מ, לכן יש יותר הוצאות. כל נושא תפקיד ממלכתי במדינת ישראל " נהנה " מסיוע זה. נשיא המדינה, ראש הממשלה, שר הבטחון, שר החוץ, יו"ר ראש הכנסת ועוד. מי שקובע את הצרכים, הם היחדיה לאבטחת אישים, משרד הבטחון, משרד רה"מ ועוד. כתבה זו כל כך מגמתית במיוחד בתקופה זו. למה משווים את ההוצאות עכשיו לעומת ההוצאות של ברק לפני 11 שנה כאשר התגורר רק אשתו ללא בנותיו? למה לא משווים זאת לתקופה של אולמרט? שרון? טוב שלא השוותם ז לתופה של בגין. אתם יודעים איזה פער היה בין אז להיום? ממש שחיתות. אני יודע למה. כי דווח מגמתי עושה טוב למתנגדי ביבי.
סופר SMSים | 01.01.13
89.
למה לא להחליף את הביבי הזה? למה להמשיך להאביס את פמלייתו?
מי קבע שביבי הכי מתאים למדינת ישראל ? מי קבע שהליכוד הוא זה שהכי מתאים להיות המפלגה החזקה בישראל? איך קורה שכל כך הרבה אנשים לא מבינים כמה הליכוד ממפלגה עממית בתקופתו של מנחם בגין הפך למפלגה קפיטליסטית מושחתת בתקופתו של ביבי? איך קורה שהמדינה הזאת מתרסקת ולאף אחד לא אכפת? ביום הבחירות חישבו שוב ושוב לפני שתשימו ביבי בקלפי. משום שהוא לא יחזיק מעמד לעד. משום שבמדינה מתוקנת צריך לתת אפשרות גם לאנשים אחרים משום שהליכוד לא יצליח לאורך זמן, ומשום שהעם הזה הפך לעני מרוד בימיו של ביבי נתניהו.
האמת | 01.01.13
85.
ככה זה כשהעם בטפשותו קונה את כל השקרים
הכי לא ברור למה עדיין בשכבות החלשות ביבי הוא המלך, הרי אותם הוא הכי דופק. תמשיכו להצביע לו בפריפריה ותתקעו בשוליים לעוד כמה שנים טובות. תמשיכו להאמין לכל האיומים - איראן, סוריה, ספרד, יוון, שמאלנים בוגדים, אריתראים ועוד וכך יעצים ויגדל הפילוג בעם. פחד ופילוג זה טוב לביבי, טוב מאוד. תמשיכו להאמין שכל העולם נגדנו וכך נשאר מבודדים עוד יותר, זה ממש טוב לביטחון. כן, יש המון סיבות לבחור ביבי. לכו על זה.
רק לא ביבי | 01.01.13
71.
תגובה ל - 66
אתה יודע משהו, גם אני לתומי חשבתי ככה, אבל בשלושת החודשים האחרונים הגאון שהמלכנו "ביבי" עשה כ"כ הרבה טעויות , שהגעתי למסקנה שכל אחד אחר מהמתמודדים טוב ממנו. לפני זה עוד איכשהו ניסתי להפנים שהדרך שלו היא נכונה, אבל המציאות טופחת לנו בפרצוף בכל פרמטר אפשרי.
המפוכח | 01.01.13
45.
ככה זה כשעושים מהתפקיד קרדום לחפור בו
לא די שאחרי סיום התפקיד עושים מיליונים בכל מיני הרצאות ועסקים (ע"ע ברק) אלא שאם ניתן לסחוט את המערכת עד תום במהלך התפקיד, אז עוד יותר טוב. זה מה שנקבל, ואף גרוע יותר, באם הליכוד ינצח בבחירות. ולא אני ממש לא ליכודניק, אני פשוט חושב שהגיע הזמן להחליף את ההנהגה לאחר כמעט 35 שנה מהמהפך של 77 ולנסות דרך אחרת. אם נבחרי הציבור מסרבים בתוקף לקצוב את תקופת כהונתם למקסימום 2 קדנציות ולא יותר בשום מקרה (ומעדיפים לעשות מזה ממש קריירה) יצטרך העם להרים את הכפפה ולבצע את ההחלפות האלה ביוזמתו - ויפה שעה אחת קודם (לפני שנצטער ואז כבר לא יעזור)
דני | 01.01.13
34.
אלור, מדינה במצב טוב, כולם עשיר, לפריים מינסטר צריך דואגים!
C'est la vérité הוא לא יכול גר בצריף. הוא צריך שלוש וילה בשביל שעולם יראה ראש ממשלה אציל, חי בפאר והדר, וירצו באים ביזראל עושה עסקים avec lui! על מה אתם בוכה? לכל אזרחים מה גר ביזראל כבר יש דירות. מה כואב אצלם שהוא יש שלוש וילה, וחשמל חינם? חשמל ביזראל זול מאוד! vive le prime minister
מרי אנטואנט | 01.01.13
30.
אבל אתם עדיין תצביעו לו
הוא כושל, גוזל, שקרן לא קטן, דואג לחבריו העשירים, הכל פה יקר להחריד, אין עבודה, אין ביטחון אין כלום אבל אתם עדיין תצביעו לביבי נכון? ולמה תצביעו? כי אין לכם טיפה של שכל כי עם ישראל לא יודע להגיד די! עד כאן! ראש ממשלה כזה במדינה נורמאלית היה מזמן עף לכל הרוחות. כולל כל שריו הכושלים אבל בישראל? ביבי המלך! ליברמן גיבור! עם מטומטם!
 | 01.01.13
21.
למה 3 בתים? יש כל כך המון ילדים שאין להם מה לאכול אי אפשר בכסף הזה לתת להם
זה מה שקורה במדינה שלנו צריך להגביל את סכום המחייה גם את המשכורות צריך לבחור מפלגה שדואגת למדינה ולא לכיס האישי שלו, בכל בעיה שנוצרה לקח לו זמן להגיב ולפעול אז לפני שהוא קובע פגישות בבתי מלון שיחשוב על האנשים שהמקרר שלהם ריק ואין להם מה לתת לילדים שלהם לאכול ולקחת את הכסף הזה ולתרום אותו ולעשות מצווה ה' ירחם .
ביזיון  | 01.01.13
8.
הכל שטויות - תפסיקו לחפש את ראש הממשלה הטוב ביותר של מדינת ישראל
האינכם מבינים, שבשביל הטוב ביותר צריך לשלם יותר??? ולא נשכח שמר נתניהו מביא איתו גם בונוסים נוספים כאשת חיקו הנצחית שרה, היסטוריה של ניהול מוצלחת ומפוארת, וצוות מוביל של מצליחנים? סתם ..............................................
שמואל | 01.01.13
7.
ביבי - מה חדש???
כבר אמרנו שהזוג נתניהו מנותק מן העם!!! לא פלא שהאיש אינו מודע לעול המוטל על הציבור. הוא אינו מכיר ולו פרט אחד מן המיסים המוטלים על האזרח הקטן. אנחנו טובים רק בלממן! הגיע הזמן שנקום ונשלח את ביבי הביתה! (ליכודניקית לשעבר שמתביישת להיות ליכודניקית היום).
דינה | 01.01.13
6.
שרה. נתניהו
ההוצאות האסטרונומיות אך ורק בהוראות של גב. נתניהו שרה . איכפת להם מהכסף שמבוזבז ע״ח הציבור בדיוק כמו שאיכפת להם מהשלג דאשתקד!! כאשר נתן אשל יחרוץ לשונו תדעו בדיוק לאן הולך הכסף!!!! ואחרי הכל יש עוד אזרחים שיצביעו עבור נתניהו . האיש עובד על כולם כל הזמן. !!!!
איציק | 01.01.13
5.
עם מטומטם ....
אין לי טענות לראש הממשלה יש להוריד את הכובע בפניו . אנחנו העם המטומטם שנותנים לו לקרקס אותנו ככה . תפנימו היתה מחאה חברתית על מחיר הקוטג וההוא כמו קדאפי מחזיק 3 בתים והוצאות במיליונים . אז יאללה ביבי .....תמשיך לדפוק אותנו ....כנראה שיש כאלה שנהנים גם מזה .
אש | 01.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת