אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך לבנות מפלגה כמותג

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
הלוואי שתקזז קולות מביבי לטובת גוש המרכז -שמאל
גם אני איני חובב גדול של יחימוביץ" ומעדיף את ליבני על פניה, בכל מקרה הצלחתה של יחימוביץ" תהיה הצלחת גוש המרכז-שמאל ודי בכך כדי לאחל לך בחירות מוצלחות. צודק הכותב שהעבודה לא הצליחה למתג את עצמה כיאות ועכשיו זה ממש מאוחר.
ניסן | 13.01.13
8.
יחימוביץ" לא הוכיחה מנהיגות אמת וקשה לצפות ממנה עקב חוסר נסיונה
ליחימוביץ" לא הה מעולם תפקיד ביצועי רציני שיכול לתת לה מקפצה להתמודד על ראשות הממשלה. נכון שביבי לא נולד רוה"מ אבל הוא צבר נסיון כשר וכרוה"מ במשך שנים גם אם שאלת תפקודו אינה ממש ברורה כאיכותית. חוסר התפקיד של יחימוביץ" מעורר ספיקות אצל מצביעים רבים לגבי יכולתה מה עוד שרבים מעוררים ספיקות לגבי תפקודה הכלכלי הבעייתי לדעת חלק מהציבור. העבודה ללא ספק אינה מותג מקובל...
ד"ר ערן קלימי | 13.01.13
5.
העבודה מתקשה לעבור בכל הסקרים את רף 18 המנדטים ויתכן שתרד ל-16 בלבד
לא צריך להיות מומחה גדול כדי לקרוא את כל הסקרים שהתפרסמו לאחרונה כדי להבין שרף 18 מנדטים הוא תקרת הזכוכית של העבודה. אפשר להעריך שבבחירות עצמן המפלגה עלולה לרדת אף ל-16 מנדטים בלבד. ברור שהמספר הנמוך נובע מאי עקביות של יחימוביץ שנאלצת להניף דגל מדיני בגלל לחצים ובניגוד לרצונותיה. בהעדר מנהיגות התוצאה בבחירות עלולה להיות נמוכה למרות חולשתו של נתניהו המסתמנת בסקרים ואשר אמורה להרים את העבודה במנדטים.
אורנה | 12.01.13
4.
אלטרנטיבה
בישראל אין איזון. לא כלכלי ולא פוליטי. אם אין איזון אז קשה להצמיח מנהיגים, כי ניסיון רוכשים רק כשעושים. בהתאם השיטה מנציחה מנהיגות קיימת ואין לכאורה אלטרנטיבה. רואים זאת בתוצאות הסקרים. המסקנה: חייבים ליצר אלטרנטיבות ואיזונים. החלופה היא סטגנציה ושחיתות.
רונן | 12.01.13
1.
יחימוביץ מתקשה להפגין מנהיגות רצינית
יו"ר העבודה אינה מצליחה לגלות מנהיגות רצינית ולעיתים רבות אנו רואים שהיא מזגזגת בתחומים האידיאולוגיים כמו ההתנחלויות. גם בתחום הכלכלי, במיוחד מול הוועדים החזקים שנהנים משכר ענק, יחימוביץ לא מביעה דעה דבר שיוצר תחושה לא נוחה לגביה. ליחימוביץ אין כבר זמן לשנות פוזיציה ממעמד של "פוסחת על הסעיפים" למעמד של דעות ברורות. לפיכך גם אני מצטרף לדעה שסיכויי הגידול האלקטוראלי של העבודה אינם משופרים.
ד"ר אילן שרר | 11.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת