אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תושבי עמק חפר למנכ"ל משרד הפנים: בטל התוכנית להקמת מתקן גז או שנפנה בבג"ץ

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
בעבור חופן גז
הטעיית ציבור, חוסר שקיפות , קבלת החלטות בחופזה , התקף עמוק של ממשלה חסרת אחריות הרואה במטרת רווחי הגז (יצוא) את משאת נפשה . תושבים, אלפים במספר , עמק-חפר וסובב "חגית" לא יתנו לאפשר מהלך הזוי שכזה , לא מוכנים לחיות תחת איום אקולוגי/בטיחותי/בטחוני!!!. והכל בעבור חופן תגמולי גז. פתרון לניקוי גז =חלופה 9 בים!!!
ענת | 21.01.13
9.
להפוך את אחד המקומות הירוקים בארץ לשחור-ביבי הגעת לקו האדום !!!
ביבי כנראה שהכוונה שלך באום הייתה לפצצה הגרעינית באתר חגית ולא לפצצה האירנית הגעת לקו האדום ! . בפעם הראשונה בשל מחדלים הצלחת לגרום לשריפת הכרמל הפעם לא ניתן לזה יד !!! אנו קוראים לך להעביר את חוות הגז לים .
עודד | 20.01.13
6.
ההחלטה האומללה בגלל בצע כסף של טייקונים
אפשר וצריך להקים הכל בים, למעט נקודות קליטה מינמאליות על החופים ולא 17 קילומטר אל תוך היבשה, שבדרך רומסים ומסכנים שטחי טבע ותושבים מקומיים. בים אין זיהום וסכנת חיים לאלפי תושבים. זה פשוט עולה עוד כמה דולרים מכספי הטייקונים... אז יש להכריח אותם!
טל | 21.01.13
5.
לא רק מתקן גז
כבר היום ברור שלא מדובר רק במתקן זיקוק לגז אלא באזורי תעשיה פטרוכימית בקף גדול רק בשבוע שעבר אישרה הממשלה הקמת מתקנים להפקת דלק סינטטי (GTL), יש לציין שוועדת צמח בדקה כמה תרחישים וקבעה ש"אין כיום שום יתרון יחסי בהקמה של מפעל GTL בישראל", רק שהועדה בדקה רק את ההבט הכלכלי והממשלה אישרה לקדם את הנושא בגלל הצורך הטכני לטפל בדלק המעובה הרב שמגיע עם הגז הגולמי מהים. שקוף היום לכל מי שקורא את התמ"א שמתחת לכל התסקירים מסתתרת תוכנית אחרת שממתינה לתורה. ולכן התוכנית הזו פגומה וברור לכל בר דעת שאין דינו של מכון לטיהור שפכים כדינה של תחנת ניטור ובקרה של נתג"ז ובודאי אין דינם של הללו כדינו של בית זיקוק ומפעל לדלק סינטטי שלידו יהיו עוד מפעלים "צמודי דופן" ותושבי עמק חפר לא לא יתנו לאף אחד לדחוף להם רגל בדלת ולא משנה איך יקראו לדבר הזה בתמ"א.
אור | 20.01.13
3.
סיכון ביטחוני מן המעלה הראשונה
צינור גז בלחץ אדיר עומד לעבור 200 מטר מהבתים שלנו. מי המטורף שתיכנן את זה? בנוסף, פצצת מרגמה מטול כרם אל מרכז הטיפול בגז וכל האיזור מתרומם באוויר. אסור לתת לזה לקרות, רק כי מישהו רוצה לחסוך קצת בעלויות. הטיפול בגז חייב להיות מהיכן שהוא מגיע, בים!
עופר | 20.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת