אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אקזיט ענק: אינטוסל מרעננה נמכרת לסיסקו תמורת 475 מיליון דולר

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
תגובה ל17: כמי שעבד ועדיין עובד בסטארטאפ שנמכר
עבדתי כעובד זוטר בסטארטאפ שנמכר ועד היום אני שם (מספר שנים לאחר מכן), הפעם תחת שמה של חברת האם. חלאס עם השטויות של פיטורים - אקזיט אינו אומר שמפטרים את העובדים. הוא כן אומר שהעובדים מתוגמלים, מי יותר ומי פחות, ושחלקם יכולים לעבור לסטארטאפ הבא או להשאר בחברה הקיימת, לפי העדפתם.
מישהו | 31.01.13
25.
כל הכבוד, רעיון גאוני שמכניס אוטומציה לתחום הטלקום. לכל האנשים היצירתיים והשאפתניים,
לדעתי העתיד הוא באוטומציה, יש המון תחומים שהאוטומציה עדיין לא נכנסה לשם, הנה כמה: ניקיון מטבח תחבורה תחזוקת תשתיות עירוניות בניה, שיפוצים עוד. בהצלחה! לכו תביאו את המיליאירדים, העצה בחינם.
אלכס | 25.01.13
23.
תגובה חריפה למגיב 10
תמיד יש את המגיבים עם "נשמה של פועל" ובלי טיפת מעוף, שמתבכיינים שלוקחים לנו את התעשיה מהארץ. הבכיינים האלו לא ירגעו עד שהמדינה לא תהפוך לבית חרושת אחד גדול ופועלים קשי יום יתרוצצו בה בין משמרת למשמרת ומסדנת יזע אחת לשניה. אני לא מבין אותכם ?, מה רע במיזמים עם אקזיט מטורף ? זה מכניס גם לאנשים המוכשרים סכומי ענק שלא היו מרוויחים אותם גם היו בעלי התעשיה, זה מנקדם את הידע, זה מכניס שאפתנות אצל כל אלה שבתחילת דרכם ורוצים לחקות אותם ולהצליח כמותם, מכניסים הון לאוצר המדינה, מקדם את הידע, הטכנולוגיה, את האקדמיה ועוד ועוד.. אז, צעירים מוכשרים, תקימו עוד הרבה סטארט אפים ותמכרו אותם כמה שיותר מהר וכמה שיותר כסף וכל השאר שימשיכו לחפש תעשיה לעשות בה משמרות ייצור.
מגיב ל 10 | 23.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת