אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הילד הפרוע שברח מבית ספר חוזר לקיבוץ עם 300 מיליון שקל

61 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

58.
הוכחה ל"עניות" וחולשת מערכת החינוך בישראל
הילדים היצירתיים ביותר, הם אילו הנתונים לביקורת קשה מהמורים ומנהלי בתי הספר, רק בעלי אישיות חזקה....ואולי לא יותר מדי רגישה יצליחו לדלג על המקובעות שבמערכת החינוך כדי לתעל את היצירתיות והיכולות המיוחדים שלהם, שלא עומדים בקריטריונים השבלוניים של מערכת חינוך מיושנת ואנכרוניסטית. כל הכבוד לנשוא הכתבה, והלוואי ויירבו כמוהו .... ובייחוד הלוואי שמערכת החינוך כולל שר החינוך ישתנו לטובה ,סופסוף
אמא... | 29.01.13
51.
לכל אלה שבוכים על כך שפותח על חשבון משלם המיסים
אז קודם כל המשקיעים לקחו סיכון אדיר בפיתוח הטכנולוגיה ויכלו גם לאבד את כספם וזמנם. בנוסף המדינה נהנית ממס על רווחי המכירה שהוא בהחלט תמורה מספקת לניסיון שנצבר בחיל המודיעין. החברה תמשיך לשלם מיסים גם בעתיד ותחזק את הכלכלה הישראלית .
רון | 28.01.13
47.
כל הכבוד לעידן!!!!
כל הכבוד לעידן סוסן. שוב ניתן לראות כי גם מי שלא הצליח בבית הספר, יכול להצליח בגדול. זה לא עניין של מזל, אלא של אדם מוכשר שמאמין בעצמו, ומשקיע. אם נסתכל על הטוקבקים ניתן לחלק אותם לאלו שמכירים את עידן ומפרגנים מאוד, ולאלו שמקנאים. "להערכתי יש סיכוי גדול שלעידן יש "הפרעות קשב ולכן לא הצליח בבית הספר. בצבא ידעו לנצל את יכולותיו המדהימות. ככל הנראה הוריו הסכילו לחנך אותו כך שלמרות אי ההצלחה בבית הספר ימשיך להאמין בעצמו ולדעת שהוא שווה - ועכשיו כולם יודעים זאת. עידן - כל הכבוד - אני גאה שיש אנשים כמוך במדינה שלנו
נעמה | 28.01.13
46.
הצלחה
הידד למצליחים ברור שהחינוך שקיבלו כולל גם את השרות הצבאי שבו נחשפו למה שהיה אחכ הצלחה כלכלית.יש לבצע מנגנון שיעביר חלק מהכספים הגדולים להשקעה בחינוך ולא סתם למס הכנסה.יש לוודא שההצלחה שלהם עוזרת לאחרים לקבל חינוך חינם ומהר ושלא יעלה לאדם צעיר עשרות אלפי שקלים ללמוד לתואר.לימודים צריכים להיות ב ח י נ ם!!!בגמר הלימודים ובזמן העבודה וההשתכרות יחזיר כל אחד סכום חדשי צנוע לאותה קופה שמימנה לימודיו כשהיה צעיר.אפילו אם ישלם 50 שנה.זו ההשקעה הטובה ביותר לעתידינו.ותשאלו את הפרופסור המקסים שקיבל פרס נובל ומקדיש זמנו ....לחינוך!
א ב | 28.01.13
45.
עידו סוסן ורני ולינגשטיין - כל הכבוד !
בתור עובד אינטוסל, אני יכול רק לחזק את הדברים שנאמרו על עידו כאדם צנוע, נעים הליכות בעל יכולת לימוד וקליטה פנומינליות. רני, איש חכם, מבריק ובעל יכולת ניתוח יוצאת מן הכלל. מה שהם עשו כמובילי החברה הוא דבר מדהים שלא משנה כמה האנשים הממורמרים פה ינסו לשנות בכל מני טענות שווא, לא יעזור. גם אנחנו, עובדי החברה אשר חלקם ממורמרים ש"הם לא חלק מההצלחה" כי לא גרפו מליוני שקלים / דולרים הביתה צריכים ללמוד שיעור לחיים מכל הארוע הזה ולפרגן. נכון שכולם רוצים להרגיש "שעשו אקזיט" ומי שלא כזה פתאם מפתח קנאה / מרמור / תחושת חוסר צדק וכו', אך עם זאת יש להמשיך ולפרגן לשניים הללו שעשו את זה ועשו את זה בגדול !!! ובנוגע לכל הצדיקים והמתפנפנים שממליצים לעידו ורני מה לעשות עם הכסף שהרוויחו בעבודה קשה של שנים והקרבה מטורפת, תלמדו קודם על האנשים לפני שאתם יוצאים בהמלצות כלשהן לתרומה לקהילה ושאר ירקות. שני אלו עשו ותרמו כל כך הרבה לסביבתם שזה מעליב לראות פוסט כזה. עידו, רני - ישר כח !
עוגיה | 27.01.13
43.
"מספר ימים לאחר שחרורו הקים את אינטוסל"...
...כלומר, שוב כמו צ'קפוינט, זו טכנולוגיה שנלקחה מצה"ל, על חשבון משלם המיסים, הוא לקח אותה פיתח אותה ושוב משלם המיסים הישראלי לא יקבל כלום מזה, הבנתם? רוב הפיתוחים של יוצאי צבא מחיל המודיעין הם פיתוחים צהל"יים שהם ביצעו בשירותם הצבאי והמירו אותם לשוק האזרחי, שלא תטעו, אין יש מאין, האנשים לקחו ידע שנצבר ופותח על חשבון משלם המיסים והתעשרו ממנו.
שימו לב למשפט המפתח | 27.01.13
42.
מעניין לקרוא את כל ההשתלשלות
אני מכיר שני חברים עם נסיון רב מהצבא שניים שלמדו איתי בתיכון בכתה מתמטיקה הם היו מספיק טובים כנראה והשתלבו ביחידות בח"א והיום 9 שנים אחרי הם שניהם עובדים בסטרטאפים אחד באינטוסל כל הכבוד לכל החברה על הדרך שעשו המסים צריכים לתרום לחינוך
אחד | 27.01.13
39.
תגובה ל-30
אני ממש לא מקושר, לא הייתי תלמיד טוב, הצטיינתי רק במתמטיקה ופיזיקה, אבות אבותי לא הגיעו מארצות הבלקן, עד לקבע נסעתי באוטובוסים, ובכל זאת, זה לא הפריע לגייס אותי ליחידה מסווגת בחיל המודיעין. אז תפסיק להמציא תירוצים, דג טונה ממציא תירוצים.. אתה טונה או כריש?
אלעד מלכה | 27.01.13
38.
משהו לשני היזמים רן ולינגשטיין ועידו סוסן: עם הצלחה גדולה מגיעה אחריות חברתית גדולה -->
אני מקווה שהם ישתמשו בחלק מהכסף כדי לתרום תועלת בת קיימה לטובת הכלל. הם יכולים לממן מחקרי בריאות פורצי דרך, להקים קרן מלגות שתממן תלמידים מעולים אך חסרי אמצעים. הם יכולים לתרום לבתי חולים או להשקיע בפרוייקטים חברתיים אחרים בני קיימא (פרוייקטים המייצרים צמיחה ממנה נהנים רבים). הם גם יכולים להשקיע במייזמים לתועלת הכלל המחוללים שינוי חברתי כלל עולמי - פרוייקטים כמו וויקיפדייה ואובונטו. ומאחר שהחברה שלהם עושה שימוש אינטנסיבי במוצרים ושפות תכנות בקוד פתוח הם יכולים לתרום כסף לארגונים המפתחים את הפרוייקטים האלה (למשל FSF). בנוסף הם יכולים לתמוך באנשים העוסקים בעבודת קודש מצילת חיים כגון הרב אלימלך פירר וארגונו. זה ארגון המציל חיים על בסיס יום יומי. הם גם יכולים להקים קרן למטרה טובה ולתרום לה חלק מכספם. אין סוף דברים אפשר לעשות עם הסכום הזה. צניעות כשלעצמה היא דבר חסר כל ערך אם לא עושים משהו עם הכסף שהרוויחו. כל הכבוד להם ואני מקווה שהם מודעים לכך שההצלחה שלהם היא גם תוצאה של מזל והחברה בה הם חיים ובה התפתחו ולא רק של עבודתם - מוכשרים וחרוצים ככל שיהיו.
מיי שהוו | 27.01.13
36.
הבן אדם הזה הוא ממש הקוסם של אינטיוסל
כריזמה אין סופית, יצירתיות והשקעה אדירה שמובילה להצלחה גדולה לכולנו. אני קורא פה את התגובות בכתבה ואת כל המיילים הפנימיים שרצים בחברה (אינטיוסל) וזה לא ברור מעליו שכולנו מצביעים על "הקוסם" (עידו). אני רק יכול לרשום בהיסטוריה שלי שהיה לי את הכבוד לעבוד איתו ובטוח שנראה אותו מככב בשנית בזמן הקרוב
ירון  | 27.01.13
29.
מעשיות
ברח מבית ספר. ילד פרוע. בלי תואר. "מודיעינית". עשה אקזיט. הגרסה המודרנית לסינדרלה. משחר צ'ק פוינט מבליח לו מישהו מהשירות הצבאי, ובעשר אצבעותיו (בתוספת יוסי ורדים, הרצוג פוקסים, סלטיקים), מייצר מוצר שאיש (זולת, אולי, מפקדיו במדור בצבא), חשב עליו. זה בערך כמו הקליפים ביו טיוב של ילדים בני 3 מנגנים בטהובן. קמים יום אחד, ואומרים לא רוצה מוצץ. רוצה ויולדי. די למכור לוקשים. די לקנות לוקשים. תבדקו מי המשקיעים במלאנוקס, ומאיפה באו האנשים הבכירים, ותתחילו להבין איפה מייצרים נעלי זכוכית ואיפה מגדלים דלעות שמתאימות להפוך לכרכרות.
האחים גרים | 27.01.13
24.
ל-16
העולם לא מתחלק לאלה שיש להם מזל ולאלה שאין להם מזל (כפי שאתה נוהג להשלות את עצמך) אלא - לאלה שהעיזו ולאלה שפשוט לא העיזו. אם במקום הקיטורים היית מעיז ומנסה לשפר את המצב שלך, אולי היית מצליח. אתה בחרת אפילו לא לנסות וזה חבל - כי עכשיו בטוח לא תצליח - בלי קשר למזל שלך.
 | 27.01.13
21.
ל-3: תואר זה חשוב בריבוע
אם אתה רוצה להועיל במשהו לאנושות: למשל לפתח תרופה, לבנות מטוס, או לגלות את חוקי הפיסיקה. מבלי לזלזל בהצלחתו של מפעל ההיי-טק, רובו מוכר לאנשים שטויות במיץ עגבניות (פייסבוק, סלולר ושאר חרטא). בשביל זה באמת שלא צריך תואר, ושם גם לצערי מסתתר הכסף הגדול. פשוט בועה אחת ענקית של כלום.
גילי | 27.01.13
15.
כל מילה בסלע
כפי שציינו בכתבה עידו הוא באמת "הסטיב ג'ובס" הבאה בתחום הטלקום (רק שהוא צנוע, נחמד ואהוב על כולם לעומת סטיב ג'ובס האמיתי :-)).... עידו היה לי הכבוד והזכות לעבוד לצידך וללמוד איך ערכים אישיים הם הגורם הראשון להצלחה גדולה וכל השאר מגיעים לאחר מכן... ציטוט של אחד הלקוחות הגדולים של אינטיוסל "אני רוצה לשמוע את זה מעידו כי אז אני בטוח שזה יצא לפועל"
עובד אינטיוסל | 27.01.13
3.
"מעולם לא למד לתואר כלשהו במוסד להשכלה גבוהה"
תואר זה לא הכל... אמנם מטאורים כמוהו יש בודדים, אך אצלינו בחברה יש הרבה מתכנתים וראשי צוותים בלי תואר בכלל. בעולם המידע שיש היום, מה שחשוב זה הידע והמקצוענות ונסיון בתחום הספציפי ולא תואר ראשון שהוא תיאורטי לגמרי.
מתכנת JAVA | 27.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת