אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דירה במגדל "מאייר ברוטשילד" בת"א נמכרה ב-21 מיליון שקל

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אפשר לפצל את הדירה ל20 דירות קטנות של 19 מ"ר
כל דירה תהיה כלוב, אבל יהיה נוף מרהיב. אנשים כמובן ישלמו עליה 3000 שקל בחודש. 60 אלף שקל הכנסה בחודש של דמי שכירות= 700 אלף שקל בשנה בערך. מחזירים את ההשקעה תוך 30 שנה. כרגיל, כמו כל השקעה בתל אביב. לא כדאי לעשות חישובי תשואה אלא רק חישובים של עליית ערך הנכס תוך כמה שנים.
טל | 27.01.13
8.
לאזרח מצאלים, לא הבנתי על מה אתה מתבכיין
מה מפריע לך שתושב חוץ קונה דירה במחיר שאנחנו אפילו לחלום עלײַו לא מסוגלים? מה הקשר לתשתיות הבטחון? כשאתה מבקר במנהטן אתה משלם את עלות המשטרה/צבא ששומרים בשדה התעופה וברחבי העיר? בפריז אתה משלם על התאורה באייפל? כל אחד יש לו הזכות לקנות ולהיות בכל מקום בעולם ומי שמסוגל לרכש דירה בכאלו סכומים כולל עלות ״וועד בית״ חודשית של מעל 10,000 ש״ח לחודש, שיבושם לו.
ליאור | 27.01.13
4.
אם אפשר שהקונה ושאר תושבי החוץ שרוכשים פה ישאירו לנו את הדרכון
כי אנחנו לא יכולים לגמור את החודש או לשכור/לקנות דירה במחירים המופרכים שדורשים פה. אם הם באים בהמוניהם לכאן, יואילו נא לתת לנו לעוף מפה ולעבוד חוקית שם, כדי שסוף סוף אולי נצליח לחיות בכבוד. 21 מיליון בשביל לגור בישראל? בשביל נוף לטיל שייפול עליכם עוד שנתיים? גם כן מציאה.
ערן | 27.01.13
3.
ומי משלם על התשתית והביטחון של המגדל?
יפה שהבריטים החביבים רכשו לעצמם דירת נופש והשקעה פה בארץ-ישרואל. כמוהם גם חצי משאר דיירי המגדל. אני בטוח שהם נהנים מהנוף. אני רק לא מבין למה אני צריך לשלם מיסים מהגבוהים בעולם בשביל לממן את התשתיות של המגדל, את הצבא ששומר על העיר שבה שוכן המגדל ואת סוללות החץ וכיפת הברזל שדואגות שלא יפול עליו טיל. אני גם תוהה אם אב המשפחה הבריטית לובש מדים ונפרד מהאשה והילדים ל-20 יום כל שנה. כנראה שלא. הגיע הזמן, כמו שעשו בשוויץ ובמדינות אחרות, להטיל הגבלות על תושבי חוץ ברכישת נדל"ן. החל מהגבלה על כלל הנכסים ואופי הנכסים שניתנים למכירה לתושבי חוץ והמשך במס רכוש יעודי לתושבי חוץ שיגלם את ההשקעה בתשתית ובבטחון (לדוגמא - 1% משווי הנכס בשנה - 210 אלף ש"ח לשנה לדירה כנ"ל) בנוסף לארנונה מוגדלת.
אזרח במיל' | 27.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת