אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לואי ויטון לחצו, קניון רמת אביב דרש ודוכן אילן'ס יפונה

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
תיקי ויטון - למה לא?
לצערי הרב , בארץ הזו לא יודעים ליצר שום דבר איכותי חוץ מסטרט - אפ ופצצות. עוד לא ראיתי תיק או נעל שלא נראים מגושמים ומשעממים כך שתיקים מועצבים, עשויים מעורות איכותיים עם תיפור רציני ושם של בית אופנה הקיים מאות שנים הם בהחלט "מותרות" לישראלי הממוצע. הלוואי עלי תיקי לואי ויטון.
יפה | 29.03.13
33.
אתם יודעים מה לומדים מהתגובות?
שהישראלים פשוט לא יודעים לפרגן! אם זה אפל או ויטון או לא משנה מה. אם זה מותג שמצליח הישראלי הממוצע חייב להשמיץ. לא משנה אם הוא אח"כ קונה או שלחברים שלו יש. זה דפוס שחוזר על עצמו בכל הכתבות האלה על מותגי על בינלאומיים, בין אם מדובר ברכבים, תיקים, בגדים או ציירים. מי שמוכר את הסחורה שלו במעל למחירי שוק הכרמל נחשב לחמדן. אבל הישראלי ימשיך לקנות דירות יוקרה כי דירת שיכון עממי חדשה מתחת לרמה שלו.
סוציולוג | 31.01.13
27.
מועד לכישלון! למה שאשה שיכולה להרשות לעצמה לטוס במטוס פרטי לפריז
לחנות הדגל בשאנז-אליזה לרכוש ארנק ב- 4000$ תקנה ברמת אביב? הרי ממילא הנשים העשירות באמת, נמצאות לפחות פעם בחודשיים בחו"ל לטובת שעשועים ובילויים. ונשות בת-ים ממילא קונות את התיק בשוק רמלה-לוד ב- 100 ש"ח אז מי יקנה שם בדיוק? כבר היום חנויות מותגי העל בקניון די ריקות ואין לי מושג איך משלמות את שכר הדירה.
ליאורה/ | 29.01.13
24.
איזה סקופ! ממש שערוריה! תמונה ועדת חקירה לאלתר!
פחחח נראה שקצת השתגעתם עם הכותרת. ביג דיל. לקניון מותר לשנות דברים בהתאם לדרישת לקוח איכותי (ולכל הבורים שפה, כן לואי ויטון זה מוצר איכותי), ודי בטוח שאילנ'ס קיבלו משהו בתמורה להקרבה הגדולה שלהם. סתם כותרת מטופשת וסערה בכוס תה.
הפשיזם לא יעבור! | 29.01.13
22.
לכל הבורים "שמלכלכים" על לואי ויטון - נראה שאין לכם מושג באופנה ובאיכות.
התיקים מעבר להיותם סמל סטטוס, הם סמל לאיכות ולמסורת של מצויינות בת מאות שנים. אני הישראלים לא מכירים דברים כאלו, כי שום דבר בסדר גודל כזה לא צמח כאן, ונראה שגם לא יצמח. כל שנשאר לי הוא לאחל לעצמי שאוכל לקנות כמה שיותר לואים
פיצי | 29.01.13
9.
מה עושים בקניון רמת אביב להיות שונים מכל יתר הקניונים!
גם ממני "קזנובה" ביקשו לפנות את המקום לטובת החנות של לואי ויטון , דאגו למתן מקום חילופי מעולה ועשו מעל ומעבר שלא ניפגע בזמן המעבר. אנו מודים ומברכים את ליאורה עופר משה רוזנבלום ואורי אבל שעושים הכל לשדרוג הקניון ,הכנסת מותגי על מובלים המבדלים את קניון רמת אביב והמצדיקים את היותו הקניון האיכותי ביותר בישראל ואני מאמין שכל השוכרים בקניון נהנים מכך.
פורדהאוז שלום | 29.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת