אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רות עופר חושפת בפני ביהמ"ש: "חתמתי על מסמכים של יולי מאז שהתעוור"

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
סכסוכים
כסף מעוור עיני חכמים. כשזה מגיע לכסף, איזה לכלוכים. מוציאים את כל הכביסה המלוכלכת. בעד כל הון שבעולם לא אסתכסך ולא אתבע. השקט ושלוות הנפש שווים מכל כסף שבעולם. לא כך? סכסוכים כספיים מביאים לחולי. האם זה שווה? ממילא לבסוף כולם מתים ועוזבים אחריהם את כל הונם. אז בשביל מה מלחמות?? שורה תחתונה, מרבה נכסים, מרבה דאגות. תהיה פשוט, תחיה פשוט, לא לא עני, חו"ס ותו לא.
יוכי | 29.01.13
9.
משפחת עופר חייבת כסף לנו על כל השנים שהתפרנסה מאוצרות הטבע של כולנו.
אני לא אשכח את הכתבה על מפעלי ים המלח. איך עובדי קבלן הם סוג ב'. אבל האחים עופר חיים ב"מגדל השן"שלהם וסופרים את הכסף. לא אכפת להם מההתעללות שקיימת במפעל שלהם. לא מספיק שהם מתפרנסים מאוצרות הטבע של כולנו?????? כסף שמגיע לה???? מה פתאום? שיחזירו למדינה!
אורית | 29.01.13
7.
חשבון פשוט: היא בת 44 והוא בן 61. 17 שנה סביר.בזקנה זה חולה ואחות עם ביריות
כל תצהירה זה מגרונם של עורכי דין מהוקצעיןם וממולחים. הרי בעצמה כותבת כביכול שעברית לא יודעת, אבל להתפלפל משפטית יודעת גם יודעת? בדבר אחד אין ספק. אין הרבה נשים בארץ ישראל שבגיל 44 לאחר שני בעלים בטח תפרנים, זוכה בטלפון יומי מאראלה + ענבי מהלוטו+ וינר+ לכל שארית ימיה האומללים. ממש צער רב ויגון גדול. כבר נרשמה ללשכת הסעד. או לבית תמחוי הקרוב למקום מגוריה |? חחחח
רואה חשבון | 29.01.13
4.
בלי ציניות, לבי יוצא לבני משפחת עופר
מאוד קל לצאת נגד טייקונים, אבל אנחנו לעתים שוכחים שגם הם אנשים בשר ודם, גם הם חולים וגם הם מתים. לא, דם כחול אינו זורם בעורקיהם. כאבה של אשה שאבדה את בעלה וכאבו של בן שאיבד את אביו, הוא אותו כאב חד וקשה שאותו כולנו מרגישים בעת אובדן ואין לזה קשר למצב חשבון הבנק שלנו.
 | 29.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת