אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גזענות היא לא הסיפור בבית"ר ירושלים

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
אנו מכריזים בזאת על הקמה מדינה יהודת בארץ ישראל
"אנו מכריזים בזאת על הקמה מדינה יהודת בארץ ישראל היא מדינת ישראל" בדיוק כמו שבן גוריון אמר מדינת ישראל היא מדינה יהודית ולא מוסלמית או ערבית או נוצרית היא יהודית מעל הכל היא הקבוצה היהודית הראשונה והיחידה בארץ כרגע יש אנשים שמנסים לשנות את זה אנשים אלה הם שמולנים ביתר היא יהודית.
ביתריסט יהודי | 01.02.19
14.
כל הכבוד
אמנם לא הכל נכון .. אבל הכתבה מעולה ארקדי אוהב כותרות . ויש לו יועצים שמאלנים ובשבילו ביתר זה כלי משחק אם היה מביא שחקן מוסלמי\ערבי בעל שם עם יכולות אף אחד לא היה פותח תפה מכיוון שהוא מנחית 2 מוסלמים בכוונה ותוקף שהוא לא יוותר עליהם בשום מחיר זה עסק מלוכלך . האוהדים צודקים שהם לא רוצים אותם . ומגיע להם לעמוד על שלהם !
דניאל | 30.01.13
6.
ניסיון יפה. אבל אם יש קשר לעסקים של ארקדי זה לא משנה. לא היו צריכים לעשות דיון בזה בכלל
אף אחד לא דיבר על הניסיון שלהם, אף אחד לא דיבר על התרומה שלהם, כולם דיברו על זה שהם מוסלמים. באותו רגע כבר אי אפשר לחזור אחורה ולקחת את הדיון כאילו זה לא קרה. ברגע שהגזענות נכנסה, זה כבר לא משנה מדוע הביאו את השחקנים.
גבי | 30.01.13
2.
עצוב.
עצמם נאורות היא ל״נתח״ גזענות בצורה קרה, ולהגיד שהבעיה עם אי קבלת מוסלמים בביתר מצמצמת את המבחר ופוגעת באפשרויות הזכיה של ביתר... זה יותר גזענות מהגזענות של הקומץ. שם לפחות זו תגובה אותנטית מהבטן. אולי אפשר להוסיף את הטיעון שממילא מוסלמים מקבלים פחות כסף, כי הם מגיעים ממקומות עניים וכושלים- אז בכלל זה שווה! עצוב, שמאמר כזה נחשב לנאור בישראל לחיי הדמוקרטיה
עומר | 30.01.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת