אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הישראלי שהמציא את תעשיית סרגלי הכלים, לא מרוויח ממנה - ומבסוט

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
דווקא בבילון
דווקא בבילון עוד בסדר, יש להם לפי דעתי אחלה של תוכנת תרגום, אני מאוד נהנה להשתמש בה, זה שיש לזה נלווה זו כנראה חשיבה כלכלית, אבל ממה שאני מבין אפשר להחליט לא להוסיף את סרגל הכלים או החיפוש זה עניין של תוספת לתוכנה עצמה אז ככה שזו בחירה וזכותו של כל אחד לבחור אם הוא רוצה את זה,, אבל מעבר לזה באמת שיש להם אחלה של תוכנה שבעולם..
יובל המבולבל | 13.02.13
9.
איש מיוחד
אני מכיר את אורן הרבה שנים, מהצד ולא באופן ישיר אבל כבר בתחילת דרכו, בקורס תיכנות, הוא גילה יכולות מיוחדות, חיוך גדול והרבה עזרה למי שמסביבו. במשך השנים, אורן הוכיח את הגאונות שבו פעם אחר פעם אבל הרבה מעבר לזה אורן היה הוגן, ערכי ומכבד את מקומם של אחרים (ראו את הכתבה, כמה פירגון לאחרים). כן ירבו, מגיע לו ההצלחה ויישר כוח !
יובל | 06.02.13
6.
לא צריך להיות מומחה כדי להסיר את וירוס conduit. להלן הסבר:
1. מסירים את התוכנה בעזרת ה-uninstall המובנה שלה. 2. מוחקים מהדיסק את כל הקבצים שמכילים את המילה conduit. 3. מוחקים מה-registery את כל המופעים של conduit: המקש WIN הוא זה בין CTRL ל-ALT (חלונות). WIN+R, לכתוב regedit ולהקיש Enter. CTRL+F, לכתוב conduit. להקיש Enter, הוא ימצא דברים בצד שמאל ובצד ימין. ללחוץ על הכפתור הימני של העכבר ולבחור Delete. בהצלחה.
מהנדס | 06.02.13
5.
תעשיית ספאם בחסות החוק
יש לי חברים בחברת Canduit מרחובות ואני לא יכול לסבול את הסרגלים שלהם. רובם לא יודעים שהם זוללים לא מעט מנפח התקשורת והסרגלים למעשה מיותרים לגמרי. בזמן שלהכנס לגוגל לוקח חצי שניה , מה אני צריך סרגל מרחף עם אפשרות חיפוש? HOTBAR היה אחד הסרגלים הזוועתיים ביותר שנוצרו באינטרנט והיה מכה למשתמשים, אחרי ש"הורדת" את הסרגל נשארו כ"כ הרבה לכלוך וזבל במחשב שזה לא יתואר. היו גם זמנים שרק מומחים הצליחו להוריד את הסרגלים המעצבנים שלהם. לדעתי שוק סרגלי הכלים הולך להכחד כי כולם הבינו מזמן שזה וירוס וספאם . בבילון זה בכלל סיפור מדהים , זה כלי שמפיץ את עצמו לסרגל כלים + מילון בינוני משתלט לך על הדפדפן ופשוט מזיין אותו לגורמים . איך נותנים למילון מעפן כזה להשתלט כל כל הדפדפן זה לא ייאמן. תזהרו מבבילון !!! שומר נפשו ירחק! זה ספאם בכל מובן המילה מקפיץ חלונות לתשלום , מתקין סרגל בכח , ההורדה לא נקייה .
חיים | 06.02.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת