אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אפל TV: קופסה שחורה ומאכזבת

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
נו באמת: איזה עוד שרות חוקי קיים בארץ חוץ מאי-טיונז? אז עם מכשיא אפשר לעבוד?
איזה עוד מכשיר מאפשר רכישה של תוכן בצורה חוקית בארץ? כפי שנאמר בכתבה עצהמ, האפל טיוי איננו סטרימר - אלא אם יש לך מכשיר אחר של אפל. אבל מד שני: האם קיים איזשהו מכשיר אחר בארץ, המאפשר רכישה של תוכן בצורה חוקית?
נו | 07.02.13
8.
איזה ביקורת מאכזבת
צר לי ידידי, אבל הביקורת שלך לא מקצועית. אפל טיוי איננו סטרימר, והעובדה שבישראל החליטו לשווק אותו ככזה אינה משנה. אפל משווקת את המכשיר כמשלים למוצרי אפל האחרים, והוא אמור לבצע מספר דברים: - לאפשר גישה לתכנים שנרכשו בחנות אייטיונס על גבי מסך הטלוויזיה. - צפייה בתכנים ממכשירי אפל (AIRPLAY). לצורך העיניין גם ממחשבי מק ומחשבים שאייטיונס מותקן עליהם. - גישה למספר מצומצם של ספקי פרימיום בתשלום כגון NETFLIX או חינמיים. המכשיר לא התיימר מעולם לנגן תכנים שמותקנים על גבי המחשב האישי כגון קבצי MKV למיניהם. לשם כך יש סטרימרים רבים שעושים זאת היטב. אגב, חנות הסרטים זמינה גם בישראל.
סטרימריסט | 07.02.13
7.
כמה טעויות "קטנות"
רכשתי לפני כשנה מכשיר אפל טיוי ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו החסרון היחיד (ואני מודה שזה חיסרון גדול ומעיק) שצריך להמיר כל קובץ לפורמט של אפל מה שמעיק ודורש עבודה אבל מרגע שמוצאים תוכנה מתאימה וטובה הדבר די פשוט ולא מצריך יותר מ 4 לחיצות בעכבר (ספרתי). ולטעויות: 1. כאשר משתמשים באייר פליי בהחלט אפשר להשתמש בשלט (אני עושה זאת המון). 2. אפשר לראות סדרות/סרטים בצפייה ישירה מהאייפד דרך האייפד ללא צורך בכבלים ושטויות ובאיכות מעולה. 3. קבצי HD מתנגנים מעולה - בדוק את איכות הווי פיי אצלך. 4. החיבור למחשב הוא ממש פשוט וכל הקופיגורציה אורכת שניות. גם אפשר להגדיר כל ספרייה במחשב כמקושרת לאייטיונס ולא רק את ספריית האייטיונס - אולי תבדוק לפני שאתה כותב.... 5. המכשיר פשוט להפעלה וזה יתרון גדול מאוד. 6. המכשיר מבוסס תוכנה כך שכל הדברים שרשמת אפשר לתקן באמצעות תוכנה ולפי דעתי אפל יעשו זאת. 7. המחיר פשוט נמוך מכל סטרימר אחר. 8. הסטרימר קטן מאוד ולא צורך שטח ולא צריך שום חיבור קווי לכונן חיצוני אם יש לכם רשת אלחוטית סבירה בבית. 9. אני שוב אציין העניין של ההמרה זהו חיסרון משמעותי ומעיק אבל לפי דעתי לא ממש ירדת לעומק פה ופשוט הייתה לך חוויה שלילית והחלטת לקטול את המכשיר
שרון | 07.02.13
1.
בקשר לפתיח
מעריצי אפל תמיד ימצאו על מה להתלונן, הם לא מוכנים לקבל ביקורת על מוצרי החברה, גם אם החברה תדפוק אותם לגמרי. מילא שבארהב ואירופה יש להם שירות סביר, בארץ השירות הוא בושה וחרפה ובפורומים יש כמה לקוחות עסקיים (שמקבלים כנראה שירות פרימיום ומפחדים מנפילת היבואן) או מגיבים מטעם שתוקפים כל תלונה של משתמש. גועל נפש.
אליעזר | 07.02.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת