אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כך צפוי האוצר להציע לנתניהו לעמוד ביעדי הקיצוץ בתקציב

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הגביה מקרנות ההשתלמות בפועל תהיה אפסית והחלת מע"מ מלא על פירות וירקות יגרום לנזקים בריאותיים
שלום לכולם, ברגע שיהיה מס משמעותי על קרנות ההשתלמות כל מי שתהיה לו אפשרות יפסיק להשקיע כסף והקרנות יתחסלו. לא תהיה שום גביית מס משמעותית ומי שחושב אחרת חי בסרט. אף אחד לא חייב להשקיע שקל בקרן השתלמות וברגע שזה לא יהיה כדאי אף אחד גם לא יעשה זאת. יש אינטרס עליון של המדינה לדאוג לבריאות תושביה ולעודד צריכת פירות וירקות. בסופו של דבר החסכון בהקטנת הצורך בטיפול בעודף משקל והוצאות בריאות עדיף. האוצר רוצה לטפל בבסטיונרים והעלמות המס? אין בעיה! מע"מ ד י פ ר נ צ י א ל י! שיהיו 3 מדרגות מס: 3% או 5% מע"מ על פירות וירקות, לחם אחיד, מוצרי חלב בסיסיים ותרופות. 17% על מוצרים רגילים. 25% על מוצרי יוקרה למשל רכבים פרטיים בעלות של מעל 500,000 ש"ח או מוצרים אחרים בשווי גבוה במיוחד. זה הפתרון הצודק ביותר מבחינה חברתית וכלכלית.
אורי | 10.02.13
8.
קרן השתלמות זה ממש מעמד הביניים
הפטור ממס על קרן השתלמות חסום בתקרה של כ 16 אלף ש"ח, כלומר למליונרים זה ממש לא מזיז, עם יש או אין פטור. למי שחי על קצבאות אין קרן השתלמות וגם הוא לא נהנה מהפטור ממס. מי נהנה מהפטור ממס על קרן השתלמות? רק מעמד הביניים, אלו שעובדים ואפילו מרוויחים בסדר אבל עדיין מתקשים לסגור את החודש. ועוד 100-200 שקל בחודש יכולים לעזור. ביטול הפטור על מע"מ מפירות וירקות פוגע בעיקר בשכבות החלשות, ובקיצור בדיוק מה שציפינו שביבי יעשה.
מאיר | 10.02.13
7.
אין חדש תחת השמש
תפקידו העיקרי של נתניהו ,. לפני הבחירות ואחריהן הוא לשמור על השלטון. בזה הוא עסק ,.בזה הוא עוסק ,.ובזה הוא יעסוק להבא. תפקיד המפלגות החדשות לשנות את מאזן האימה הזה. אם נתניהו יתעשת ויתחיל לבצע את מה שטוב למדינה במקום את מה שטוב לו אישית הרי צעד ראשון הוא להרחיק את החרדים מהשלטון. החרדים ושלוחיהם רוקנו את קופת המדינה ומבקשים למלאה מחדש כדי לספק את צרכיהם הבלתי נגמרים. כל נושא אצלם הוא "יהרג ובל יעבור". במדה והחרדים יהיו שוב בשלטון הרי הציבור יאבד את אמונו בשלטון ואז הקרע יהיה מצד אלה שאינם מאיימים ב"קרע בעם" כל שני וחמישי
תום | 10.02.13
6.
שר האוצר.
באיזה מדינה בעולם יתנו לנציג מפלגה להיות יושב ראש ועדת הכספים. כאשר הקשר היחדי בין המפלגה לכסף הוא בלקחת אותו מין הציבור העובד. באותו ההגיון רב השנים שס צריכה וחיבת לקבל את תיק האוצר. ברור שמשרד השיכון שלהם כבר מזמן. מדינה עקומה ראש ממשלה פחדן וציבור שעוד לא מבין לאן כל זה עוד יוביל אותנו.
אבי | 10.02.13
3.
קיצוצים של האוצר בתקציב המדינה
מה כל כך אתם,כלומר האוצר שוברים את הראש מאיפו לקחת כסף,? יש מלא כסף בישראל אבל האוצר כנרא לא מסתקל בכיוון הנכון, תתחיל לראות כודם את התייקונים,ותתחיל משרי אריסון,לא יקרה שום אבל לאף אחד אם תקח מכל התייקונים לפי התור, מיליון שקל מכל אחת ואחד,לדוגמה,שרי אריסון מיליון,דנקנר,מיליון,תשובה מיליון, ותאמין לי, אם תקח מכל תייקון מיליון,עשיתה את העבודה ומהעם העובד שנה אחד לא לגעת,וגרפתה יותר מיליארדים ממה שאתה צריך. בהצלחה. אדם
אדם | 10.02.13
2.
אז מה יהיה לנו ?בואו נראה -
על מנת לא לעצבן את שותפיותיו החרדיות יעדיף ביבי לקרוע את מעמד הביניים+ כי הרי קרן השתלמות זה "פריבליגיה" ובשביל שכול ילד חרדי יקבל עוד 40 ש"י לחודש יקרעו את העובדים , ישנו את שיטת החישוב לשווי מכוניות -שוב לקרוע את העובדים שמקבלםי רכב מהעבודה ,יצמצמו העלאות במגזר הציבורי - שוב אותו עניין, יטילו מס על פירות וירקות- יפגע בכולם ..ממשלת חלם-זה מה שבחרתם עכשיו כולנו נאכל לוקשים ..
אלי  | 10.02.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת