אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התפתחות בפרשת קרקעות תעשיות המלח: נתניהו כן חתם, אך המסמך נעלם

53 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
מה פשר הרמיזות המרושעות שמאחרי שרבוב שמו של נתניהו בפרשה זו..?? ..!!
מסתבר איפוא שאיתני הטבע הניקלים רוחשים כל הזמן מתחת לפני השטח ואינם מרפים ולו לרגע מלחפש כל טריק וכל שטיק כדי להטיל רפש ולהכפיש את שמו של האיש כאילו הוא זה שהחליט ואישר ההטבה במקור מתוך כוונת זדון ,בעוד חתימתו לענין זה הוספה עפ"י חוק) ואילו הההחלטה לאשר ניתנה ע"י מועצת המינהל העליונה.....לכן עצתי לכם מכפישים נלעגים ונלוזים שתפסיקו עם מחול השדים הנואל שאתם מחוללים מעת לעת ורוקדים סביבו כקאניבלים מורעלים ,... ובכך אתם מבזים את תרבות השיח הציבורי.!! תפסיקו נמאסתם ..!!
שומר מסך | 10.02.13
36.
צריך להפריד בין משפט דנקנר לבין פיתוח העיירה עתלית,בה צריך לבנות בדחיפות
דנקנר איננו הבעלים היום של מפעלי המלח! והקרקעות האלה כולן תהינה לבניה ! גם לפיתוח העיירה עתלית , וגם לדיור זול [בעתלית מחירים זולים יותר מחריש]. ובעתלית אין השתלטות של חרדים והיא במרחק 10-15 דקות נסיעה מהמרכז הטכנולוגי [מ.ת.מ] של חיפה . צריך להתחיל לבנות שם מוקדם ככל שניתן .
דוידי | 10.02.13
35.
שימו לב. היוע"המ מזוז אישר. שר האוצר אישר. אולי בכל זאת העיסקה חוקית???
נכון שתמיד בא לנו לשנוא את העשירים...אבל אולי זה בכל זאת סתאם "עליהום". מקריאת הכתבה עולה שהליקויים עליהם הצביע רובינשטיין תוקנו ולפיכך מזוז אישר את ההסכם ב- 2005. גם חתימתו של ביבי נותנת את הגושפנקא הסופית לאישור. נראה לי שהמדינה הולכת ומסתבכת עם הנסיון לבטל עסקה לצרכי פופוליזם זול...פשוט גועל נפש! למה לא בודקים לעומק לפני שבאים בהאשמות???
משה | 10.02.13
25.
לשים דברים בפרופורציה
בתקווה שהפעם לא אצונזר. נתניהו הוא לא ראש ממשלה מושלם, וגם לא היה שר אוצר מושלם. אבל הוא גם כנראה לא כל-כך גרוע כמו שמנסים לגרום לכם להאמין, ומקריאת התגובות פה, אתם אכן מאמינים. מניסיון וידע עם אנשים שעובדים בגופים ממשלתיים, הרבה פעמים, עובדים טועים, והטעות עוברת הלאה ומאושרת ע"י המנהלים שלהם, (גם אם הם אנשים טובים ואיכותיים). מדובר בצורת עבודה שאינה חסינת טעויות. לא מן הנמנע שנתניהו קיבל את הבקשה, נוצר הרושם שכבר התקבלו כל האישורים ורק יש צורך בחתימתו והוא לא טרח לבדוק לעומק במה מדובר. מושלם?! לא, כבר אמרנו, הגיוני?! כנראה שכן. סביר להניח שהיה קורה לרבים מאיתנו. ומכאן ועד שחיתות הדרך ארוכה. אבל נראה שישנם אתרים שמנסים להיות המצפן הזה עבורכם. במקום להפעיל את השכל הישר שלכם, אתם מעדיפים לקפוץ למסקנות צפויות כמו רפלקס מותנה. עם יד על הלב. כמה מכם חשבו שנתניהו אשם ומושחת רק אחרי קריאת הכותרת.
שמאלן לשעבר | 10.02.13
23.
חתימה בלי תאריך, בלי מסמך מקורי? נראה הזוי, בטוח פיברוק המגיב לא הצביע ליכוד
מכל המסמכים רק המקורי הזה נעלם. לא נראה מוזר? ולכל המשמיצים את ביבי. תנו לי שם של טייקון ישראלי אחד שהוא חבר שלו. אין לכם נכון? אבל סיסמה שקרית יש לכם. אני לעומת זאת יכול לתת לכם רשימה של טייקונים שבתקופה שביבי ראש ממשלה הונם צומצם. תשובה, דנקנר, לבייב, בן דב ועוד רבים אחרים. מה זה אומר, שיש נגד ביבי מערכת משומנת שמשמיצה אותו באופן שיטתי.
קוקו | 10.02.13
15.
לא צריך להיות היום קשר בין משפט דנקנר לפיתוח העיר עתלית .
העיירה המוזנחת הזאת זקוקה לבניה חדשה ופיתוח דחוף ,ולאלפי דירות למעמד הביניים. היו בזמנו כל האישורים הדרושים : חתימת שר האוצר וגם חוות דעת של מזוז . אם דנקנר אשם - שישלם ! אבל תושבי עתלית לא צריכים להיות בני ערובה .
דנה | 10.02.13
6.
הרדיפה אחרי דנקנר לא צריכה לפגוע בתושבי עתלית ובפיתוח העיר
כבר שנים רבות שמשפחת דנקנר אינה הבעלים של מפעלי המלח ושל הקרקעות הנ"ל. אי אישור הקרקעות לבניה מונעת את התפתחות העיירה עתלית, ובניה למעמד הביניים. וגם- מונעת תקבולי מיסים במאות מליונים למדינה [מס שבח ארנונה ומ.ע.מ] אפשר להמשיך בהליך המשפטי וגם לאשר את יעוד הקרקע -העיכוב לא חכם .
דוידי | 10.02.13
4.
כתבה מדהימה. דוגמה מובהקת לחזירות הון ושלטון...
הכי כואב הוא השימוש בקרקעות להלוואה מבנק לאומי כדי לקנות את בנק הפועלים???!!! "הסכם זה שנחתם בין מינהל מקרקעי ישראל לבין חברת תעשיות המלח ב־1996, אף שימש כעבור שנה כמרכיב משמעותי בבטוחה להלוואה בגובה כ־1.42 מיליארד שלקחה חברת המלח מבנק לאומי, כדי לרכוש את גרעין השליטה (43%) בבנק הפועלים ביחד עם שרי אריסון." הדבר הכי החזירי שמעתי עד היום
ישראל | 10.02.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת