אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו מבטל את הסכם הגלידה; "הוצאה מופקעת שלא מקובלת עלי"

80 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

75.
קלוריות
ביבי תיזהר גלידה זה משמין הרבה קלוריות גורמות לבעיות בריאות רבות, אני במקומך הייתי מוציא כסף על מדריך כושר אישי כל יום 30 דקות ואתה מוריד 30-40 קילו תוך 3 חודשים וגם צריך קצת לאכול פחות כלומר פחות קלוריות ,אתה תיראה מליון דולר תרגיש טוב יותר ואפילו אבו מאזן אולי יתלהב. שומן זה הורג.הרבה בריאות
eli | 18.02.13
59.
מה אתם רוצים ממנו?
כולם נוהגים כך. ראשי ממשלה לשעבר. למשל ראש הממשלה לשעבר ביבי. וראש הממשלה לשעבר ביבי השני. וגם שר האוצר ביבי. וגם שגריר ישראל באו"מ ביבי. כולם כולם חיים כך על חשבון הציבור. דווקא על תקציב הביגוד של שרה'לה, אתם לא אומרים כלום. על תקציב הביגוד השקוף. (הביגוד השקוף כמובן ולא התקציב השקו,ף).
ג'קי | 15.02.13
58.
ללקק גלידה ולהמתיק עוד יותר חיים מתוקים ?
אתה קורא ולא מאמין, לא מאמין שכך נראית התנהלות נאותה של מי שעומד בראש. קשה לקרא , קשה לחשוב על נהנתנות כל כך קיצונית, כל כך מבזה כלפי הציבור, כלפי מי שאין ידו משגת, כלפי ילדים כל כך רבים כאן שידם ויד הוריהם לא מאפשרת . לפתוח את עיתון הבוקר של סוף השבוע ולראות את שרשרת ההוצאות הלא הגיונית הזו כשלישכה עם האנשים "הטובים ביותר" שלנו מנהלת אותה ומאשרת ומשיגה עוד ועוד תקציבים כדי "לבשם" את נהנתניה - אין מילים . זו לא הפעם הראשונה שאנו קוראים את ההוצאות הבלתי נתפסות וכנראה שגם לא האחרונה. מ ב י ש . מתביישת אני בשביל מי שאין לו מעות מעטות גם לגלידה פשוטה. ולך ראש הממשלה בכל פעם שאתה מלקק גלידה והיא טעימה לך תחשוב על הילד שאין לו... אולי תתרום לו ?
אפרת | 15.02.13
53.
צלליות שחורות
בימים אלה הוציאה רשות המיסים תשדיר פרסומי, בו ניתן לראות צללית אדם שחור רוכב על כתפי אזרחים. משום מה, תשדיר זה עורר בי את התחושה שאני חש בתוכניותיו של נמרוד הראל, ואת שיטת אחיזת העינים של כל העוסקים במלאכת הקסם והמגיה. אין בי כלל ספק, שאת הכספים החסרים למשק, אין בכוונת איש מנבחרי הציבור להחזיר בהקלת, נטל המיסים. אותם מלשינונים יחשפו מעלימי מס ממקום נקמני, אך כל תועלתם של כולם יחד, אולי יכניסו למשק כמה מאות אלפים בודדים (למימון הגלידות ככל הנראה). ניתן גם לחשוב שהגירעון התקציבי של 40 מיליארד שקל, הוא תולדה של העלמת מס. אילו אותם נבחרי ציבור, היו נוהגים באורח חיים צנוע יותר וחיי המותרות לא היו על חשבון משלם המיסים, תופעת מעלימי המס, שכל רצונם לשפר את אורח חייהם ואולי לחקות את אורח חיי נבחרנו, היתה קטנה, אם לא נעלמת לחלוטין. צר לי שאלה הם נבחרי עמי, צר לי שאין ביכולתנו למגר תופעה זו, אך בעיקר כואבת לי התופעה, שכלל בוחריו של העומד בראש, הינם אנשים, שמכספם ממומנים חיי הבזבזנות וההפקר.
איש ללא שם | 15.02.13
45.
אימלדה נתניהו ודון בובון
אמש, כשחזרה אתי, אמא לחמישה ילדים המתגוררת בעיירה הדרומית ממשמרת הלילה הבליחו עיניה על הכותרת. הרי לפני חודש הוא היה פה דון בובון עם אשתו. חייכו לכל עבר. יעקב, איש המפלגה המקומי, הסביר לה שרק דון בובון ראוי. רק הוא יכול לדאוג לעתיד ילדיה, לחינוך ערכי, לעתיד במקום הקשה הזה. ואז היא קראה את הפרטים הקטנים של הכתבה והבינה את המילה יותר מכל את משמעות המילה סיאוב. היא המשיכה לנקות את הבית וכשפתחה את המקרר כדי להבין שבשר שוב לא יהיה בארוחת השבת למרות שהבטיחה לקטנה היא דמעה. דמעה קטנה שאצרה בתוכה אוקיינוס של תסכול, אכזבה ופער בלתי נתפס. 2.46 מליון שח בשנה. אימלדה גם חשבה שהכל נצחי.....
אבי | 15.02.13
43.
מה הכי עצוב? שאלו שיש להם הכי פחות מממנים הכל מכיסם
דווקא העובדים המוחלשים ביותר במשק, עובדי כפיים ונותני שירותים שונים שעמלים בעבור שכר מינימום - הם אלו שצריכים לשלם על הכל מאותה משכורת זעומה. הז... הדרגים הגבוהים בחברות - ציבוריות כפרטיות - אוכלים על חשבון החברה שמעסיקה אותם. חברי כנסת גם הם, למרות משכורתם המנופחת, משלמים על הארוחות שלהם בכספי ציבור ובנוסף לזה יש להם סעיפים כמו תקשורת, ביגוד וכיו"ב. בינתיים, האזרח הקטן צרייך ללכת בין הטיפות ולג'נגל כיצד המשכורת מינימום שלו תממן לו שכ"ד, חשבונות, מזון ולקחת כריך מהבית כי אף אחד לא מממן לו את הארוחות בעבודה, וכשמנת פלאפל עולה למעלה מחצי שעת עבודה, זאת כבר מותרות - על כמה וכמה אם יש גם משפחה לפרנס. סעיף ביגוד? כן, יש עובדים שמנכים להם עלות מדים מהמשכורת... נו אבל זה ברור שהפלאבים בכלל צריכים להגיד תודה על שהם חיים מתחת לקרני השמש שזורחת מישבנם של מדושני העונג - לא רק לשלם על זה.
StoutViking | 15.02.13
30.
אם זה לא שחיתות אני לא יוגע מה כן שחיתות-שישלם פינוקים מכספו הפרטי
ראש הממשלה צריך לקבל תקציב רק עבור דברים שקשורים לתפקידו. הוא לא מלך, זאת דמוקרטיה וזה הכסף של הציבור לא של ביבי. 22 אלף על אוכל?10 אלף על גלידה? לדעתי הוא צריך לקבל תקציב רק על ארוחות במסגרת תפקידו, נניח באירוח של אורחים דיפלומטים מחו"ל כל השאר שישלם מכיסו. יש לו משכורת לא רעה בכלל. נראה שנתניהו שומר על הכסא עבור הנהנתנות שלו ולא באמת לשרת את הציבור ולקדם דברים עבור הציבור. אם הוא מקדם משהו זה רק אחרי שקמה צעקה גדולה והכסא שלו קצת רועד. מהיום אפשר לקרוא לו ביבי נהנתניהו.
גג | 15.02.13
23.
סיפור קטן-בשנות השבעים עבדתי במלון המלך דוד בירושלים-אחת לכמה זמן כשישיבות
הכנסת היו נגמרות אחרי 23.00 ולא הייתה תחבורה ציבורית -מנחם בגין ז"ל -אז ראש האופוזיציה-היה מגיע ללון במלון והלשכתו הייתה מזמינה את החדר הזול ביותר במלון שעלה 32 דולרים -לינה וארוחת בוקר-ולמרות שהיינו נותנים לו חדר יותר יפה ובאותו מחיר הוא היה מתעקש לקבל את החדר הזול ביותר ולא היה מוכן לישון בסוויטה. אלה היו אז מנהיגנו ופני המדינה וכיום אלה מנהיגנו ואלה פני המדינה
אבי | 15.02.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת