אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אלמלא אינטל, ייצוא ההייטק של ישראל היה קטן ב-10% השנה"

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
כל הכבוד ל - 10
לא רק זאת הם מתפארים ב - 760 מקומות עבודה חדשים.... יכול להיות שזה נכון, אבל מישהו בדק מה קורה באמת? כמה מהנדסים "מבוגרים" "שוחררו"/"התפטרו" מאינטל? אינטל קלטה במקומם סטודנטים/מהנדסים צעירים רובן המוחלט של המשרות שאינטל מפרסמת הן עבור סטודנטים ואם יש משרות אחרות, ב- 99.9% מהמקרים, לא מדובר על המחלקה העיקרית והגדולה של אינטל שהיא מחלקת המעבדים... כך שלא הכל ורוד, צריך להסתכל גם על הצדדים הפחות יפים של המטבע
יוסי | 11.03.13
11.
לא לשכוח
על כל עובד אינטל יש עוד לפחות 3 עובדי קבלן מסביב אשר עובדים בצורה זו או אחרת בשיתוף פעולה עם אינטל, זה מספר מקומות עבודה לא מבוטל (חברות כמו Applied Materials, Baran Israel וכו'), אם הממשלה תחליט מתישהו לא להעניק לאינטל את המענקים המבוקשים - כמות המובטלים תהיה עצומה, במיוחד בדרום. יש גם את עניין המס של עובדי אינטל ושל חברות הקבלן שעובדות עם אינטל, זה גם סכום לא מבוטל שנכנס לכיס של המדינה בהתחשב בשכר של האוכלוסיות הנ"ל גם בפיתוח וגם במפעלים. וגם הערך העצום של תרבות שאינטל מטמיעה בהשקעה בחינוך, תרומה לקהילה והתנדבויות בבתי ספר, עזרה לשכבות החלשות, שמירה על איכות הסביבה בסטנדרטים הכי גבוהים שלא נראו בישראל אף פעם.
F.U.B.A.R | 18.02.13
10.
אלמלא אינטל היה ניתן להעניק תמיכה ב-400 חברות סטארטאפ שהיו תורמות:
4000 מקומות עבודה, הכנסות עתידיות מרשימות, אקזיטים מוצלחים, תרומה לקידום הטכנולוגיה והמדע של מדינת ישראל, הזדמנויות עסקיות, דחיפה לשוק ההייטק, הכנסות עקיפות למאות עסקים קטנים (מסעדות, ציוד משרדי, ספקים וכו'), השראה לצעירים, להמשיך...?! כל זאת במקום המענקים וההנחות מס שאינטל מקבלים. אז נשיא אינטל מוזמן לשמור את הסיסמאות שלו לעבדי (מלשון עבד שעובד משמרות של 7\24) החברה שלו.
אחד | 18.02.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת