אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אנחנו מדרגים כל עסקה - גם אם פרות תכננו אותה"

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
זאת לא הבעיה הכי גדולה
הבעיה הגדולה באמת שלא כותבים עליה בכתבה היא שהגלגל יחזור על עצמו והממשלות לא עושות דיי כדיי שזה לא יקרה. כי לממשלה יש ניגוד אינטרסים בכל מה שקשור לפיקוח על הבנקים. עכשיו הם עושים בכאילו כדיי להראות לציבור הבוחרים שלהם שהאשמים ישלמו. אבל גם העונש הוא מזערי יחסית לנזק שנעשה וגם בעתיד שום דבר לא ישתנה. אז הציבור הוא הפרייר מספר אחד וגם את זה כולם יודעים, כולל אותו הציבור. קפיטליזם עובד רק בכיוון אחד ועבור נבחרים בלבד. לגבי כל השאר, כמו שאמרתי - פריירים עניים בכליפת זהב.
אא | 21.02.13
29.
מה שהתחיל בחטא ?
הבנקים והממשלה בכלל לא אמורים לקבוע את הריבית בכלכלת שוק חופשית . קביעת הריבית באופן שרירותי גורמת לעיוותים כמו כל התערבות בשוק . אפשר לדמות זאת לקביעת מחיר הנעליים שלכם בידי הממשלה או הבנק , אבסורד נכון ? אבל קביעת מחיר הכסף ( ריבית ) שמשפיעה על כל המחירים האחרים זה הגיוני ? וכמו כל התערבות בחסות הממשלה ( למען טובת הכלל כמובן , כלומר סוציאליזם ) , מה שמתחיל כחטא נגמר בפשע . במקום לצעוק "קפיטליזם חזירי" אולי "סוציאליזם קרימינלי" ?
אני רק שאלה | 21.02.13
25.
כלכלה היא בסה"כ עוד המצאה של האדם
זה לא דבר קדוש שאסור לגעת בו והמשחק הוא חלק מרכזי בכלכלה שכן לשיטת הכלכלה המודרנית אין שום קיום ואין שום ערך ללא התרמיות האלה. האדם נתן את האמון בסוג הכלכלה הנוכחי וכרגע הוא לא רואה איך אפשר לצאת מזה, הרי אם נאבד את האמון במבנה הכלכלי העולמי לא מצפה לנו עתיד טוב יותר אלא נפילה קשה שכן כסף מניע בימינו הכל בין אם זה תרופות, אוכל, טכנולוגיה ועוד.
 | 21.02.13
21.
הלוואי וכל האנשים בכל העולם היו קוראים את זה
והיו מתחילים להתוודע לעולם הפיננסי המסואב שמנהל לכולנו בעיקר בעולם המערבי את החיים. בכל עיסקה כזאת של עשרות, מאות ולעתים מליארדי דולרים אנשים מאבדים את רכושם ולעתים את חייהם כדי שאותו בנקאי או ברוקר עלוב יעשה "קופה" מעסקי אוויר.
שרקרק | 21.02.13
20.
עוד 5 שנים יחשפו הפרוטוקולים של ישראל.....
" הא כפרה וואלה ראית איזה שטיפת מוח עשיתי להם ? אמרתי להם תקנו תקנו המחירים של הדירות רק יעלו כפרה , בעיתון גם שמו כותרת שלי-ראית נשמה?" "תאמין לי אתה שועל אבאלה , וואלה אחי נעשה פה עוד איזה בוחטה הא נשמה? " " אבל צריך להיזהר נשמה, הממשלה הולכת להיכנס בנו חזק וגם פישר כבר נכנס בנו צריך להיזהר שהכל לא יפול לנו מתחת לידיים , נהיה פה מסוכן אח שלי"
ר | 21.02.13
16.
זו ההונאה הגדולה בהיסטוריה- שנעשה עי בנקים בנקאים ואנשי פיננסים,
מאמר כנל פירסמנו מדי שנה משנת 1998 - זוכרים מי היה הנשיא בשלטון בשלטון ?! באותה השנה כתבנו שהנשיא קלינ - מתכנן לתקוף את =עירק השניה= : ---------------------------------------------------------------------------------- בשתפ טורקיה ,,,,, וישראל = טייסות F מישראל תירגלו בטורקיה יחד עם הטורקים- להזכירכם טורקיה חברה בנאטו - נכון ל3-2012 הנשיאים :אובמה + פרס + ביבי + ארדואן - תיכננו לתקופ בסוריה- כבר קראנו על שלב א . שלב ב בדרך
כותבי תרחישים 12-12-12 | 21.02.13
13.
ושוב - שוק ההון צריך לעבור הרתחה באקונומיקה, ולחזור למה שהיה פעם - פלטפורמה לגיוס כסף
בלי אג"ח, בלי פיוצ'רז מופקעים, בלי לקחת משכנתא ולארוז אותה כל כך הרבה פעמים שאף אחד לא יודע של מי היא ובלי לקנות את מלאי החיטה ל-100 השנים הקרובות בשביל לספסר במחיר! אתה חקלאי? תוכל למכור למפעל קמח את הסחורה שלך ל-X השנים הקרובות. אתה בעל עסק? תוכל למכור מניות בשביל לגייס כסף. זהו! זו כבר מפלצת מסוכנת!
 | 21.02.13
12.
כישלון של כל השיטה הקפיטליסטית
מדהים לראות איך המערכת הקפיטליסטית קרסה שוב- פעם שניה בפחות ממאה שנה, כל המערכות שהוקמו במהלך 200 השנים האחרונות- הבנקים,הבורסות והרגולציה הממשלתית כולם לא תפקדו, כל המודלים שאנליסטים כ"כ אוהבים להשוויץ בהם הוכיחו שהם לא שווים את הנייר עליו הם כתובים, נראה שהמערכת הזאת לוקחת בחשבון הכול: חוץ מהאופי האנושי- שגורם לבני אדם להתעלם מטובת הכלל ולרצות יותר, הרבה יותר: משכורות מנופחות, אופציות במיליארדים, משרדים במיקומים היקרים ביותר , במשבר האחרון טריליוני דולרים, חסכונות של חיים שלמים של רבבות אנשים נעלמו כלא היו, מי שהיו אמורים ללשמור על הכלכלה ולהביא לשגשוג- הביאו לחורבנה, צריך מערכת אחרת, כזו שתתבסס יותר על מעורבות ממשלתית ותתחשב בכלל האוכלוסיה ולא רק בבעלי ההון.
סטודנט מתל אביב | 21.02.13
3.
לא יכול להיות :-(
כדי לא לקלקל את סוף השבוע שאלה באויר: מישהו מוכן לשים אגורה אחת שאצלנו זה יותר טוב? רק אתמול פורסמו פרטים על חפציבה - ולא קורה כלום. יושבת טמבלית (אתי משהו) כבר כמה שנים בבית הסוהר (בצדק) אבל כל המבקרים הפנימיים והמנהלים שלה חוגגים עד עצם היום הזה. שבת נהדרת לכל ישראל (מכל הדתות)
כלכלן | 21.02.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת