אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הצורך לגבות יותר מסים יימשך עד שנת 2019 לפחות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
יש אופציה יותר טובה: הורדת מיסים
באמצעות הורדת מיסים הפעילות במשק תגדל, וסך גביית המיסים יגדל אף הוא צריך להוריד בחכמה ולא לשכוח לקצץ בבורות השומן. אופס, בעצם שכחתי איפה אני גר... קדימה, חברו את הריחיים לצוואר שלי ותמשיכו לפנק את עובדי החברות הממשלתיות, להוציא לפנסיה בגיל 45 משרתי קבע וכל שאר הדברים הטובים שהמדינה שלנו יודעת לעשות
אורי | 05.03.13
5.
לא לגטימי לגבות מיסים וזאת לאחר שהובטח בגזירות 2003 תוכנית הורדת מס !
ביבי לא סופר אותנו ממטר ! בשנת 2003 יצא בגזירות כלכליות תוך הבטחה להקלת מס מדורגת עד 2016 נשארנו עם הגזירות ולא עם ההטבות !! פשוט ביזיון - צריך להקים ועדת חקירה בכדי שתבדוק לאן נעלמו 40 מיליארד שקל מעיני הציבור !!! אחראי צריך ללכת לכלא !
צעצוע של סיפור | 05.03.13
2.
חוזרים על הטעויות של אירופה
האירופאים עשו כבר את השטות הזו, והראו כמה זה לא עובד - הורסים את המשק במדיניות צנע, ובסופו של דבר רק נקלעים למיתון חמור שמעצים את בעיית הגרעון. במקום זאת, חייבים להעלות את יעד הגרעון ל-5% ולפחת את השקל, מה שיביא את ישראל לצמיחה כלכלית דרמטית בשנים הקרובות, במקום לשקוע באסון מדיניות הצנע. לפעמים יש בכלכלה ארוחות חינם, והעלאת יעד הגרעון הוא ארוחת חינם שכזו. גם לא נקצץ וגם נצמח כלכלית. למי שלא מאמין שיסתכל מה קרה בבריטניה שבחרה בדרך הקשה וההרסנית ושוקעת במיתון הגדול מאז שנות השלושים, לעומת יפן שעכשיו בוחרת במדיניות תקציבית "לא אחראית", ובתגובה השווקים שם משתוללים בשמחה, ומתחילים בה סימני צמיחה מחודשת.
יאיר | 05.03.13
1.
לא לשכוח שכל זה גורם לירידת 'מוחות' מהארץ
והגידול אצל החרדים והערבים רק יעלה ותרומתם תרד מה שיגרום להמשך הירידה בגידול במשק.. ומחירי הדירות לא עושים סימנים מעודדים מה שיגרום לעוד אנשים לעזוב או לצמצם הוצאות מה שיקטין עוד יותר את התוצר במשק... במילים אחרות... כל נסיונותיהם של ביבי וחבריו לעצור את המיתון הסתכם בדחייתו במספר שנים, בקרוב כולנו נחווה זאת על בשרנו, נהנים?
אריק | 05.03.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת