אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האיש שייקח את טבע אל עתיד מזהיר של זקנים דיכאוניים

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
איזה אוסף תגובות תמהוני
אנשים מרירים, חובבי קונספירציות וסתם מתלוננים מקצועיים. נכון שעולם התרופות לא מושלם וכך גם חברת טבע בפרט, אבל מה אתם עשיתם בחיים למען מישהו חוץ מלהתלונן על מה שאחרים עושים? אתם יודעים למה החברה שווה מליארדים? כי הם תורמים לבריאות שלמליוני אנשים. אתם לא. אולי הכל מקנאה, ואולי אתם המתחרים עם שמן הנחשים.
איתי | 11.03.13
34.
ל-1
אכן, השילוב הזה של תרופות ומזון תעשייתי, הוא שילוב קטלני - המזון התעשייתי גורם לנו להתמכר, ומרעיל אותנו - לאט אבל בטוח. וכשהגוף"צועק" שרע לו, אז באות תעשיות התרופות, ונותנות לנו תרופות שהמטרה שלהן היא להלחם בסימפטומים, כלומר - להחניק את ה"צעקות" של הגוף (וגם להן הגוף מתמכר). וככה, מי שולקח רעל מסוג אחד (מזון תעשייתי), בשילוב עם רעל מסוג שני (תרופות לשיכוח סימפטומים), חזקה עליו שיגיע מהר לקבר - בלי בעיות ובלי כאבים. אני מניח שהשלב הבא (שמבוצע בימים אלו) יהיה איחוד בין תעשיית התרופות והמזון,ככה שייצרו לנו את הרעל האולטימטיבי - טעים מאד, ממכר מאד, רב קלוריות, מזיק מאד, והעיקר - ללא תופעות לוואי (חוץ ממוות מהיר, כמובן). ו"טבע" עשתה כבר צעד בכיוון - היא מוכרת לתינוקות תחליפי חלב מזינים - למכר אותם כבר מגיל צעיר (ומי יבדוק באמת אלו חומרים מוסיפים לתחליפים הללו? משרד הבריאות? הם יבדקו, אבל עד לנקודה מסויימת).
 | 10.03.13
32.
שימו לב, הם לא מדברים על לרפא מחלות. רק על לטפל.
למה? כמי מי שנרפא, כבר לא זקוק לתרופות. אז זה לא משתלם להם כלכלית. לכן, בתור מי שחולה בט"נ, לעולם לא אסכים להשתמש בקופקסון. גם ככה תרופה לא משהו עם תופעות לוואי איומות. יש לה חלופות טובות יותר בשוק. כחול לבן? לא אצלי. עדיף שהגויים יעשקו אותי ולא בני עמי.
X | 09.03.13
31.
השאלה איך נחיה את ימינו בפנסיה
הרפואה מתקדמת ותוחלת החיים עולה אבל רמת החיים יורדת ואנו נידונים כנראה לחיים קשים הרי מי שחסך לפנסיה בערך בשנות ה60 היה לו מקדם קצבה של 85000 בערך ולכן אם הוא חסך 400000 יזה יניב לו כמעט 5000 ש"ח לחודש היום מקדם הקצבה הוא בערך 205000 (פחות או יותר) כלומר כלי לקבל את אותו קצבה חודשית אני אצטרך לחסוך מיליון!!! והרי המשכורות לא עולות כל כך מהר אם בכלל, אבל יוקר המחיה דווקא כן כשחושבים על זה זה פשוט מייאש.
בן 35 | 09.03.13
28.
רוב המרשמים שאני מקבל מהרופאים מוצאים את דרכם לפח ולא לרוקח...
זאת לאחר ברור ובדיקה ברשת. דוגמא טריה רק מאתמול: הרופא רשם לי ארקוקסיה. בדיקה קצרה באינטרנט חושפת פרט מדהים: התרופה אסורה לשיווק בארצות הברית!!! זאת, עקב סיכון גבוה לעליה בלחץ הדם והתקף לב!!! המרשם שקבלתי יועמס ביום ראשון על משאית הזבל של העיריה, יחד עם הטמפונים של השכנה. בדרך הם יוכלו לשוחח ביניהם ולהחליף רשמים ומרשמים... כל זמן שהרופאים לא מתיחסים כלל לגורמי המחלות והדרכים למניעתן מראש, ודוחים על הסף כל טיפול שאינו מוכר להם, לא תבוא הישועה לחולים בהווה ולחולים בעתיד.
אמיר | 09.03.13
27.
ל 19
מצד אחד אתה אומר שאמירתו חסרת בסיס, מצד שני אתה מסתמך על אמירתו כדי להציג תוצאה הנובעת ממנה... את הפרט הבודד לא מענינים החישובים המתיחסים לקבוצה. ואם תמשיך קצת הלאה, אז כפי שקורה בטור הנדסי, מהר מאד לא ישאר לך הרבה מה 25% שציינת. לדוגמה, בהסתמך על אמירתו, אם מדובר על 5 אנשים, הסיכוי שאיש מהם לא יחלה באלצהיימר עד גיל 80 הוא כבר נמוך מאד, בערך 3%... כל זאת בהנחה שאמירתו נכונה, דבר המוטל בספק רב.
אמיר | 09.03.13
25.
לטובת הציבור הרחב, מספר תרופות שכבר קיימות, בלי פטנט ומחיר בשמיים
שמן קוקוס תמצית כורכום/כורכומין פטרית רעמת האריה (LION MANE) המינראל מגנזיום גינקו בילובה גרנולות ליציטין תמצית זרעי ענבים והכי חשוב, תדאגו לבריאות שלכם בשוטף, על בסיס קבוע, אל תחכו למחלה ובטח שלא לאיזה תרופה עתידנית. ללכת לרופא זה רק לאנשים חולים, ראו הוזהרתם!
אחד שקרא על הנושא | 08.03.13
18.
פריירים לא מתים, הם רק מתחלים
"התרופות העיקריות שלנו בתחום מערכת העצבים הגיעו מהטכניון ומכון ויצמן. תהיתי מה עוד יש שם". אתם מבינים את זה, הציבור ממן מכספי המיסים את הלימודים של הדוקטורים האלו, ואחר כך ממן להם מכונים עם תקציבי עתק שימצאו תרופות ובסוף התגליות במכונים האלו הולכים הישר לחברת "טבע" בכדי שתחלוב שוב בתורה עוד את הפרה הציבורית מאוצר המדינה... יענו בלי בושה האנשים האלו מטבע באים ומגלים לנו מהיכן הם לוקחים את כל התגליות והמיליארדים שהם לכאורה עושים... אך מישהו אמר פעם: "פריירים לא מתים, הם רק מתחלים" חח:-)
ליאור | 08.03.13
15.
אין דבר כזה ריפוי של מחלות עם תרופות. תרופות באות לייצב.
התרופות היחידות שעוזרות להרפא הן אנטיביוטיקות בכך שהן הורגות חיידקים. מי שחולה במחלה כמו סרטן למשל - יש סוגים שניתן להרפא מהם על ידי טיפולים מסויימים, כגון השתלת מח עצם אבל קודם צריך להרוג את הסרטן ורקמות בריאות. אם זה סרטן מקומי אפשר לכרות, אבל בהרבה מקרים אין מה לעשות, וכיום אפילו נמנעים אצל קשישים מלפעול כירורגית במקרה של סרטן ערמונית, כי זה פשוט לא עוזר ורק הורס את איכות חיי המטופל. כימותרפיה כבר ידוע שלא מצילה חיים למשל, אלא דוחה את הקץ, עם סבל רב. אין יכולת להרפא מבעיות גנטיות שהן מוטמעות בקוד של האדם. לכן כל הכתבות הללו שמדברות על תרופות מרפאות זה קישקוש ושקר. הן כן יכולות לאפשר חיים נורמלים, הן כן יכולות להאריך חיים, הן כן יכולות למנוע התדרדרות ולאפשר איכות חיים, אך לא ריפוי. אם יצליחו לפתח תרופות שישפיעו על ה-DNA - אז אולי אפשר יהיה לרפא, או לא לאפשר למחלה תורשתית לפרוץ. זה עדיין מדע בדיוני.
אלי | 08.03.13
14.
Creative Expression Activities Programs and Dementia
Findings in science already established that being engaged in appropriate activities that encourge creative expressions are as good as taking a pill. It helps reduce anxiety, depression, lessens visits to the doctors, encourges socializing, adds years to life, inceases self esteem and happiness. You can read about it on our Facebook Page of The Society for the Arts in Dementia Care, or click on www.cecd-society.org, or www.dementia-activities.com Having dementia is not the end of the world if we know how to interact with these people. Chemicals used for behaviour and cognitive changes are not enough. We need human interventions as well.
Dr. Dalia Gottlieb-Tanaka | 08.03.13
12.
יש אולי קשר עם הפוריות
יש קשר בין הופעת אותן מחלות מוגדרות ובין הזדקנות. המטרה שלנו בטבע להביא צאצאים לשרוד, וככול שאנחנו מתרחקים מתקופת שיא הפוריות ישנה ירידה בפוריות וייעודינו מבחינה אבולוציונית חסר משמעות. מכאן , מערכת החיים שלו מתחילה להיחלש שזה כמובן כרוך בהופעתן של מחלות זקנה שונות. אם יצליחו להאט את הנסיגה בפוריות יתכן שזה ירחיק את הופעת מחלות הזקנה.
tr | 08.03.13
11.
אהבתי את הכותרת
עתיד מזהיר של זקנים דיכאוניים. פנטסטי. טוב שיש חברות כאלה, רע שיש חברות כאלה. מה שהם מחליטים, זה מה שיקבע איך יטפלו בנו ואיך - ובעצם מי ומה - אנחנו נהיה בעוד 20-40 שנים ואפילו מעבר לכך. כי אם הם יקבלו החלטה שגוייה, אנחנו נקבל תרופות מחורבנות ונסבול את תוצאות הטמטום. ואם הם יחליטו "לחסל" מחקר או פיתוח של תרופה או מסלול טיפול מסויים, אזי אנחנו נהיה אלה שנסבול מכך. לכן מפחיד לחשוב עד כמה אנחנו כולנו תלויים בטמטום יותר מאשר בחוכמה של האנשים האלו שגם מממנים את מחקרי העתיד באקדמיה.
כותרת | 08.03.13
9.
האם יש דרך וודאית לאבחן אלצהימר?
אני חוששת מאד שאי צועד בצעדים ענקיים לתוך המחלה ולא יודעת למצא תשובות. כשאני מדברת עם רופא המש]חה הוא בוהה בי , וממשיך להקליד את רשימותיו אך אינו מציע בדיקה או פתרון. אני מרגישה מאד לבד מול הכל. אם יש למישהו שמתמודד עם צב דומה רעיון פתרון כתובת - אודה לו מכל הלב.
בת מודאגת  | 08.03.13
8.
אלצהיימר
כתבה מעניינת רצי,י להוסיף מחלה זאת היא בעצם תוצאה לעניות דעתי של מחלות הזמן הזה בעולם המערבי מזון לא מזין גוף לא פעיל מספיק פיזית וספציפית לגבי האלצהיימר אנשים מפסיקים בגיל צעיר לאתגר את המוח מעדיפים נוחות מכוניות מחשבים טלויזיה ועוד . אחרים עושים בשבילם ספורט חושבים מגדלים אוכל עבורם אז ההתמודדות במהות המחלה מורכבת אז אני אריק אזרח פשוט פיתחתי רעיון שנקרה ננוליין שיכול בודאות להקל על סימפטומי המחלה הבעיה שלי שזה כל כך דמיוני שמבטלים את זה על הסף אז הנה מה שאני אעשה אני חוזר לפסח לארץ ואנסה לפגוש את ד'ר היידן ונראה.....
אריק | 08.03.13
6.
טוב, לגבי סכיזופרניה הוא מדבר שטויות
סכיזופרניה לא עולה בהתמדה עם העלייה בגיל, אלה שטויות - סכיזופרניה מופיעה ברוב המקרים בין גיל 15 לגיל 40. נדיר שמתגלה אצל אדם סכיזופרניה לראשונה אחרי גיל 40. אדם בגיל השלישי שיש לו סכיזופרניה, כמעט בכל המקרים סבל ממנה כבר בצעירותו.
 | 08.03.13
2.
הגוף מסוגל לרפא את עצמו אם נותנים לו את התנאים המתאימים
הגוף מסוגל לרפא את עצמו אם נותנים לו את התנאים המתאימים: 1. ניקוי הגוף - ע"י תזונה ננכונה ותוספי תזונה מתאימים 2. הזנה של הגוף - ע"י תזונה מתאימה ותוספי תזונה מתאימים 3. תנועה שמערכות הגוף פועלות כמו שצריך הגוף יודע לרפא את עצמו מי שרוצה לקרוא עוד יכול בקישור עד מאה ועשרים http://www.upto120.com
דורון | 07.03.13
1.
רק הכסף והאינטרס שלו
לא קיימת אף חברה בעולם בענף התרופות אשר באמת באמת מעוניינת שנהייה בריאים. ! זהו העולם כיום. רבים הסימנים לתוהו ובוהו הקיים כבר. אך כוחות - על מסתירים אותם מההמונים.... או משתדלים בכל כוחם להמעיט בכל סימן של ניראות הקשור לכך. וכמובן שכל מי שקשור ל,תעשיות החלב/בשר עופות [במיוחד !!] ושאר "ספוגי" הורמונים וכימיקלים שמייצרים את לובי הכסף בעולם...=גם הם לא מעוניינים כי שם מתחילות כל המחלות שמממנות את הקודמים. בתיאבון.[אל תשכחו לעשות את הקעקוע האופנתי...כמו כולם... ולקנות איזה כימיקל בחנות קטורת השכונתית ...כמו כולם.... ]
יוסי | 07.03.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת