אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחפשים אלטרנטיבה: רגע לפני שכפר יונה הופכת לעיר

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
כפר יונה על המפה
סוף סוף, מגלים את כפר יונה. כתושב המקום כבר עשר שנים הנתקל בהרמת גבה לא פעם כשמזכירים את כפר יונה בהקשר של איכות חיים, אני מברך על הכתבה השופכת אור על מעט מהנעשה פה וזה לא רק חינוך ותרבות, זה ספורט, חיי קהילה תוססים. הידיעה שהילדים שלי יכולים לשחק במגרשי הספורט ברחבי הכפרללא פחד, או לרכב על אופניים בלי חשש- שווה זהב! הקירבה הפיזית לעיר כמו: נתניה, כ"ס ורעננה מצד אחד והאינטימיות מצד שני עם היכרות אישית של השכנים ושל ההורים של חבריהם של ילדי, היא התמהיל המושלם, לפחות בשבילי. בחמש השנים האחרונות מרגישים את השינויי בכל רובד אפשרי בחיי היישוב, שרק ימשיך כך.
תומר | 10.03.13
10.
בן אדם שיכול לקנות דירה במעל למיליון שקל יעדיף לקנות כבר במרכז
וזה מרוחק כי נתניה במרחק של חצי שעה עד שעה נסיעה מתל אביב בלי פקקים במקרה הטוב. בכ"מ אם בן אדם כבר עובר לשם אז זה רק כי בסכום של דירה שמה הוא יכול לקנות דירה ברמה הרבה יותר גבוה מדירה באותו סכום במרכז.. עם מחירים כאלה בשמיים אין שום אטרקציה לעבור לשם. בקיצר יחסית למרחק הזה הדירות שם נורא יקרות.
דוד | 09.03.13
5.
Location Location ודרכי גישה!
גרתי שם ב-2010. יש שתי יציאות מהישוב. בבוקר הפקק מתחיל ברבע לשבע. בכביש 4, מצפונה לכפר סבא ועד כפר יונה יש סדרה של רמזורים זורמים, אז לא מרגישים איך הדקות עוברות אבל זה 30 דקות בלי פקקים. כביש 6 מביא אותך בבוקר לראש העין ואתה מצטרף לפקק של כביש 5 אחרי הוד השרון ופתח תקווה. צומת בית ליד לא מרומזרת, אז הטיול לכביש 2 הוא בעייתי אחרי 6 וחצי בבוקר. אם עשית את זה, אז אתה נכנס לתור בנתניה צפון. בקיצור, המחירים שם נמוכים כי אתה משלם בין 20 דק' לחצי שעה בפקקים בבוקר מול נתניה דרום.
ר | 09.03.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת