אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יוזמת מענקי הפריפריה של אטיאס נכשלה

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מאשדוד לתל אביב כל יום שעתיים / שעתיים וחצי כל כיוון
אם אתה רוצה לקחת רכבת אז להגיע לרכבת (תחנה אחת בקצה של העיר כמובן) זה בין 30 ל 40 דקות בתחבורה ציבורית. נסיעה ברכבת עוד שעה עד שעה וחצי, ונסיעה מהרכבת לעבודה עוד חצי שעה. אם אתה רוצה לקחת אוטובוס אז תעמוד בפקק שעה וחצי (בכביש אשדוד תל אביב שנמצא בשיפוצים כבר שנה ומשהו ואם רכב נתקע או יש תאונה יש פקק לאורך כל הכביש כולל דרכים חלופיות. ולא תמיד יש מקום ישיבה. לפעמים אתה ממש עומד כל הדרך לתל אביב) ואחרי שתגיע לתל אביב תקח עוד אוטובוס בפנים להגיע ליעד בין 30 ל 40 דקות. אני במשרה נוספת (4-5 שעות ביום) רק בתחבורה ציבורית ואלו עוד אומרים לי ללכת יותר דרומה עבור חורבה במחיר של ארמון באירופה. ואחרי כל הסבל הזה יש כאלו מתגובה 2 שיושבים על סיר הבשר של השחיתות הציבורית וקוראים לי מפונק ובכיין. אני כבר לא מדבר כן פריפריה לא פריפריה. מי שנשאר במדינה הזו הוא אהבל רציני.
קובי | 13.03.13
9.
בלוף בלוף ממשלת הבלופים,מאז שהממשלה הוקמה הם רק דיברו כמה הם יורידו מחירים
וכמה הם יפעלו בנדון....תוצאה =אפס כלום..... ואח"כ הם מתפלאים למה לא רוצים אותם..... ונו באמת ששולחים אותי לגור בפריפרייה אני מצפה שיהיו כמה תנאים א.מחירי דירות זולות.....מה שלא קורה בפועל.... ב.תחבורה נוחה למרכז.....מה שלא קיים ג.פיתוח איזורי.....אין ד.הטבות למינהן כמו הקלה במס....אין בקיצור לא משתלם ואין שום דבר שמושך להגיע לשם......
משה | 13.03.13
8.
אין מלך בישראל
הכל כאן בבלאגן. אנחנו תקועים עם ביבי שעסוק כל הזמן בקומבינות ותחמנויות ופוליטיקות בשביל לשרוד במשרד הממשלה. לא מעניין אותו כלום מאשר ההישרדות שלו. מידי פעם הוא יוצא בהצהרות ובנאומים על כך שהוא יוריד מחירים עם פטישים של 5 קילו או ענייני מרפסות ובירוקרטיה, והוא לא עושה כ ל ו ם. פקידי אוצר שחושבים על עתידם אצל הטייקונים ולא יעשו כלום כדי לפגוע בהם ולהוריד מחירים. אנחנו כרגע במצב של טרום "בום". השאלה מתי ואיך יבוא אותו "בום"
אין שם | 13.03.13
7.
ל-2. מחירי הפריפריה כמעט כמו המרכז- לכן אני לא רוצה להיות פראייר
תראה את המחירים בטירת הכרמל, עפולה, יקנעם,נהריה- מחירים שקרובים למחירי מרכז הארץ. חדרה, כרכור, פרדס חנה-מחירים של ערים צמודות לת"א. נראה לך שאני אשלם מחירי יוקרה בפריפריה, ואגיע ברכבת לעבודה שלי בת"א??? פחחחחחחח
אין שפיות | 13.03.13
6.
מחירי דירות חדשות בפריפריה כבר חצו את המיליון
אז על איזה הטבות ומענקים מדברים כאן????? הכל בלוף ושקר. בטירת הכרמל היוקרתית הציעו מחיר למשתכן שזה מחיר יותר נמוך, החל ממיליון שח. בעפולה המרוחקת בנו איזה מתחם של דירות חדשות וקראו לזה "רובע יזרעאל" והחליטו שרובע יזרעאל זה שם יוקרתי ולכן החליטו שזה גם מקום יוקרתי ובגלל שזה יוקרתי אז זה התבטא במחירי הדירות הלא שפויים- עלק עפולה יוקרתי (איפה זה עפולה בכלל). יקנעם, נהריה, אדמות בגליל הכל מחירי טירוף. המדינה הזאת בכל מה שקשור למחירי נדל"ן, רכבים ומחייה כבר מזמן עברה את סף השפיות. אנשים פרטיים דורשים על הדירות הישנות שלהם מחירים של דירה חדשה. קבלנים מרביצים מחירים ומצמקים את הדירות. הכל תוהו ובוהו בכל מה שקשור למחייה במדינת ישראל. "מענקיי פריפריה"- בכל מה שקשור לנדל"ן מחירי הפריפריה כבר נושקים למרכז. אין טעם לעבור לפריפריה כי גם אין מה לעשות שם. הרכבות למרכז מפוצצות בשעות השיא. ולפני שאני מגיע לרכבת אני צריך למצוא חנייה לרכב או לנסוע באוטובוס לתחנת רכבת ואח"כ מתחנת הרכבת במרכז לעבודה בעוד אוטובוס- כאב ראש. וכביש 6 לכיוון המרכז פקוק בשעות השיא. אז למה לי לעבור לפריפריה?????
למה לי פריפריה עכשיו??? | 13.03.13
5.
אטיאס למה לא בונים מגדלי מגורים ברחוב בר כוכבא בני ברק. לעיריה לא איכפת
מהשכונה החילונית הגובלת לרמת גן. למה אני שואל אותך! את ראש העיריה, משרד הפנים, עכשיו העם רוצה שינוי כנראה שיש שינוי יעשו את מה שאתם הייתם צריכים לעשות. אולי עירית בני ברק תדאג לאתושביה לרווחה ולחיים נורמליים.
בר כוכבא | 13.03.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת