אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ככה כסף מכריע משחקים

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
המשחק הזה רק הוכיח שוב פעם את גדולת האינטר של מוריניו ב-2010
על הנייר: הקבוצה של אינטר אז הייתה פחות עדיפה ממילאן היום הקבוצה של בארסה (עם גיארדיולה הגדול) הייתה מושלמת בשונה מבארסה היום הכסף הגדול - לבארסה היו כל השמות הגדולים, כולל את איברהימוביץ לבארסה היה שער חוץ, דבר שלא היה הפעם בארסה שיחקה מול 10 שחקני אינטר (אחרי הרחקה בלתי מוצדקת של מוטה) במשך 70 דקות ולא הצליחה לכבוש וזה למה? כי לא מספיק להיות קבוצה מפוצצת כוכבים דמויית מנצ'סטר סיטי. כי עמדת המאמן היא הרבה יותר חשובה מכפי שסברו עד אז. כי מוריניו מוטיבטור מצוין, ידע לייצר קודם כל קבוצה, יחידה לוחמת שנותנת מעל 100% וכל זה תוך שמירה על ריכוז וקור רוח. כי מוריניו ידע להתאים קבוצה להתפתחויות לא צפויות ולשנות טקטיקה מהר תוך כדי המשחק. כך בגאונותו הוא סגר את הפער בין הכסף, הכשרון וטעיות שיפוט והצליח לגבור על כל יריבה בכל התחרויות שקבוצתו שיחקה ב2010. כסף - זה לא הכל!
ג'ין | 14.03.13
8.
הכי קל בעולם להוכיח שכסף מנצח משחקים
כסף קונה הרבה ולראיה תקציב מכבי חיפה מול תקציב ברצלונה הוא לא קונה הכל כי בכל זאת יש השפעה להתחברות של קבוצה וכמובן מזל שהופך להיות שחקן קריטי בדקות קריטיות אפשר לראות קבוצות עשירות שבונות את עצמן והופכות משמעותיות כמו מנצ'סטר סיטי שאני בטוח שרוב הישראלים לא ידעו עליה חצי דבר עד לפני שלוש שנים ושנה שעברה לקחה את האליפות (עם הרבה מזל)
חיים | 14.03.13
5.
לא מסכים עם ההנחה...
בסופו של דבר ראינו נצחון של טקטיקה שעבדה. בניגוד למשחק הראשון מול מילאן, בו שחקני בארסה לא הפעילו כלל לחץ על החוליה האחורית של מילאן ולא ביצעו חילופי מקומות בהתקפה, המשחק אתמול היה קירוב לשלמות טקטית. בארסה הראתה משחק לחץ מושלם ובחלקים ארוכים ביצעה חילופי מקומות בהתקפה, כך שתמיד היה שחקן בעמדה מסוכנת פנוי למסירה. כך גם קרה ששמירה כפולה, משולשת ומרובעת על מסי הייתה חסרת טעם. אם מסי סגור, אז יש למי למסור והגנת מילאן הייתה חייבת להתפנות גם אליו. בנוסף, ראינו משחק הקרבה של מסי שרץ וביצע הגנה שלא כהרגלו. לכן דסקל, אני לא מסכים שהמשחק הבודד הזה הוא דוגמה לפערים כלכליים. כשבארסה משחקת כך, אף קבוצה - ללא כל קשר לשורת התקציב שלה - לא יכולה לנצח אותה! לגישתי, הבדלים כלכליים בולטים כשבוחנים ביצועים של קבוצה על פני תקופה מוגדרת (עונה, עשור וכד'). לכן לדעתי בעצם ראינו נצחון הרוח ולא נצחון התקציב. מקווה שבארסה תמשיך לנפק כאלו משחקים בהמשך ההתמודדות בליגת האלופות, וכאוהד שרוף מקווה לפגוש את ריאל ברבע גמר או בחצי גמר (כדי שיהיו שני משחקים...)
אורני | 13.03.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת