אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אפל בהיסטריה, דורכת לעצמה על הלשון

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
ל11
אין אלטרנטיבה אמיתית לטור של יוסי! נמאסו עליי ממזמן הירידות על אפל - אני צרכן של אפל ואני אוהב את המוצרים שלהם, הם פשוט טובים. אני לא מתכחש לסמסונג - יש להמון חברים שלי S3 וגם Galaxy Tab והם באמת אחלה - אבל על טעם וריח אין מה להתווכח, כל אחד ומה שהוא אוהב יותר. נראה לי שיוסי חייב להודות שיש קוראים נוספים לתור שלו, שלא שמאלנים שונאי אפל (כי זה רוב מה שהוא מתעסק בו *בכל* הכתבות שלו) - ופשוט לכתוב נקי ויפה, כמו שהוא יודע.
קורא ממורמר | 23.03.13
11.
לכל נפגעי הימין המדיני והכלכלי
אם קשה לכם עם הכתיבה של יוסי גורביץ, הנה פתרון יצירתי שמתבסס על תורת השוק החופשי והיד הנעלמה החביבה עליכם כל כך: אל תיכנסו לטור של יוסי! אם התעבורה לטור של יוסי תרד, העורך יפטר את יוסי וימנה מישהו אחר לכתוב אותו במקומו. העובדה שהטור הזה רץ מדי יום כבר כשש שנים (יוסי, תקן אותי אם אני טועה, בבקשה), מוכיחה שזה טור מצוין, עם העקיצות על הימין והירידות על אפל.
אלעד | 18.03.13
3.
חברים, לא יעזור לכם כלום, המוצרים של אפל הם מושלמים
האייפון הוא הסמארטפון הטוב ביותר בעל החומרה הטובה ביותר ובעל התוכנה הטובה ביותר. אייפון 4 הוא מכשיר שימשיכו לדבר עליו עוד 20 שנה בתור הסמארטפון הטוב ביותר שיצא לאור אי פעם, הוא פשוט מכשיר מושלם מכל הבחינות! חומרה, תוכנה, עיצוב...הכל! סמסונג הוא מתחרה נחמד אך אי אפשר בכלל להשוות! האייפון לא רואה אותו ממטר! אני עם אייפון 4 כבר שנתיים וחצי ואני לא רואה סיבה להחליף אותו בזמן הקרוב, אלא אם כן אייפון 6 יפיל אותי מהכיסא ואז אני ארכוש אותו. ועדיין לא הזכרתי את הטבלטים של אפל שהם מדהימים בפני עצמם!
גאדג'טיסט | 18.03.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת