אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראובן קוגן: "נקדם 9,000 יחידות דיור להשכרה בשנתיים הקרובות"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
יש עתיד התחייבו לפני הבחירות לבנות 15,000 יח' דיור כל שנה, החל מהשנה הראשונה
בשנתיים הקרובות צריכות להבנות 30,000 יח' דיור להשכרה, וזה מלבד הבניה הרגילה. זו הבטחת הבחירות שהביאה את יש עתיד ל 19 מנדטים. אם הם לא מתכוונים לקיים את ההבטחה - שיחזירו את המנדט לבוחר ויערכו בחירות חוזרות.
כבר מפרים הבטחות? | 18.04.13
5.
הפתרון הישים כרגע הוא דירות להשכרה בכל מבנה אפשרי...
הדרך לפתור בהקדם את מצוקת הדיור היא גם לדעתי -בניה להשכרה לטווח ארוך: תנאים מועדפים ליזמים שיבנו מבנים ייעודיים עם דירות קטנות, עידוד הסבת מבנים ישנים, קניונים נטושים ובניני משרדים לדירות מגורים, ועזרה לצעירים במימון ראשוני דרך שימוש בפקדון חיילים משוחררים או מילגה בתמורה לפעילות עבור הקהילה.
איילת | 19.03.13
4.
מה זה השטויות האלה?"לא בסטנדט רגיל"?
כאילו מה - בדירות שלא להשכרה אין מטבח או חדר רחצה?למה יקר יותר? זה אמור להיות הרבה יותר זול כי אנשים בשכירות לא צריכים לובי מפואר עם שיש ושומר בכניסה. תבנו דירות שיכון כמו בשכונת נווה שרת בתל אביב -ההצלחה תהיה אדירה,המחיר זול ומתאים לכל כיס. לא צריך לבנות דירות יוקרה - כי מי שלא יכול לקנות אותה לא יכול גם לשכור אותה! תבנו דירות של 2 חדרים!!! לא בכל מצב ולא בכל גיל אנשים בודדים יכולים לגור עם שותפים.ולגור לבד בדירה של 4 חדרים ולשלם ארנונה מטורפת שלא לדבר על חשבון חשמל על קירור או חימום - זה לא רק בזבוז זה פשוט מיותר! מעניין האם מישהו שם בכנסת קורא לפעמים את הטוקבקים ורוצה לדעת מה העם חושב בנושא הדיור.....
 | 19.03.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת