אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הלו, זה רובוט? נחשפו כלים חדשים למלחמה בספאם הסלולרי

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אפשר לבנות אפליקציה ממש פשוטה לזה.
אם המספר המזוהה נמצא ברשימת המספרים שבטלפון שלי - השיחה תועבר מייד, כי זה אדם שאני מכיר. אם המספר לא מזוהה - המשיב ישמע הודעה ממוחשבת, שמבקשת ממנו להקיש על מספר שמייצג את היום בשבוע, את מספר האצבעות ביד אחת, או כל משהו פשוט אחר (מעין "קפצ'א" קולי). הצליח - המערכת תעביר אותו ורק אז המשתמש ישמע את הצלצול ויוכל לענות. לא הצליח - השיחה תנותק . אפשר גם להוסיף רשימה שחורה, עבור מספרים מזוהים שאנחנו רוצים לחסום.
א | 04.04.13
15.
במקום תיאוריות
מה שמצחיק הוא שכולם פה יודעים מי התקשר אליהם עם פרסומים לא רצויים והציק בטלפון. לא חייבים שום פתרון הייטק - מספיק ליצור אתר עם דיווחים על שיחות מכל מיני ישיבות והגרלות ושאר שירותי מין ואז ולהגיש ייצוגיות נגד אותם גופים. ואם למשטרה ולבית המשפט היה איכפת - אז היו קונסים אותם ברמה שתקשה לשרוד אחרי הקנס הראשון עוד פתרון - לחשוף את פרטי המנהלים של אותן ישיבות ועמותות, כולל מספרי טלפון ופלאפון ולדאוג להתקשר אליהם הביתה כל יום וכל היום - אפשר גם ממערכת ממוחשבת :)
דניאל | 03.04.13
14.
אצלי ההטרדות התחילו מיום שעשיתי קו טלפון הוט. בסוף ביטלתי אותו בגלל זה.
הודעה: זה מקרה אישי שהיה לי ואיני יודע מה קורה אצל לקוחות הוט אחרים. ================================================= היה לי קו טלפון רגיל והכל היה שקט. עד שהשתכנעתי ועשיתי קו טלפון ביתי של הוט. לאחר שבועיים התחילה תופעה שהטלפון מצלצל בשעות הערב בלי סוף, אני ניגש לענות ואז מעברו השני של הקו יש את "קבר רחל" או "קבר הרשב"י" או כל מיני עמותות חרדיות עם מענה אוטומטי שמשמיע לך שופרות וניגונים של עובדי קברים ומתפללי המתים. ברכות לזיווג "הגון", ברכות לעזרה בכל התחומים - רק ברכות להפסקת הספאם בטלפון הם לא הציעו. כל תלונותי להוט לא נענו. בהתחלה ביקשתי מהם שיחסמו את המטרידים - והם סירבו, אח"כ ביקשתי את מספרי הטלפון של המטרידים הנ"ל שאוכל לטפל בהם בעצמי - גם לא עזר - הוט לא הייתה מוכנה לשתף פעולה. העיניין נמשך בעיקביות כמה פעמים בכל ערב.. עפ"י הסירוב העיקבי שלהם התחלתי לחשוד שאולי רשימות מספרי טלפון של מנויים מועברים אולי (בדגש חשד אישי ועל אולי. איני יודע בוודאות אם כן או לא) לכל מיני גופי פרסום וספאם. כאשר ניסיתי לברר זאת בפירוש - אף נציג הוט לא הסכים להתחייב בפני שלא לשתף להוסיף או לכלול את מספר הטלפון האישי שלי ברשימות טלפונים עפ"י "צרכי החברה בהתאם לתקנון"... התנתקתי ועברתי לטלפון של מפעיל אחר. לא לפני שהתחייב בפני שמספרי לא יופיע באף רשימת תפוצה שמועברת לצד ג' כלשהו. מאז הכל חזר לשקט. זו חוויה אישית שלי - יתכן ושאר מנויי הוט אינם סובלים מהתופעה.
אולי זה קשור | 03.04.13
10.
וואו, איזה רעיון מהפכני-מממששש
לי היה רעיון כזה מזמן ולא מימשתי אותו כי חברי הצוות שלי-מתכנת שגוגל רדפה אחריו ולא הסכים לעבוד בה וחבר נוסף,מפתח אפליקציות, היו עסוקים יותר בדברים אחרים. בנוסף, לא הייתי להוט מספיק אחרי הרעיון כי היה נראה לי שהוא טריוויאלי מדי. מסתבר שזה באמת שווה כסף.
גילי | 03.04.13
8.
יש לי הצעה יותר זולה ופשוטה: איכפה וענישה!
אם על כל דיווח, המשטרה הייתה בודקת את המספר, מגיעה למקור ודופקת קנס ענק וסוגרת את העסק לעשרה ימים (ואני רחמן, מצידי שבפעם הראשונה המשטרה רק תזהיר) - התופעה הייתה נגמרת. כנ''ל הבהמות שזורקים פתקים על האספלט בתל אביב ומטנפים את העיר - רבאק! מספר הטלפון של העסק מופיע שם, פשוט לגשת ולדפוק קנס ענק! אולי אני תמים, אולי אני מפספס משהו...
נבוך הנבוכים | 03.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת